54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 +38 068 4404824 oblrada@mksat.net

Увага!Пошук представників громадськості до складу поліцейської комісії

27.12.2023

Увага!Пошук представників громадськості до складу поліцейської комісії

Миколаївська обласна рада оголошує пошук представників громадськостідо складу поліцейської комісії Управління поліції охорони в Миколаївській області.

Законом України «Про Національну поліцію» запроваджено інститут поліцейських комісій, що створюються для забезпечення прозорого добору (конкурсу) та просування по службі поліцейських на підставі об’єктивного оцінювання професійного рівня та особистих якостей, відповідності посаді, визначення перспективи службового використання в органі поліції.

Пунктом 4 частини 3 статті 51 Закону України «Про Національну поліцію» передбачено, що до складу поліцейської комісії територіальних органів Національної поліції входять по два представники громадськості, обрані відповідною обласною радою з числа осіб, які мають бездоганну репутацію, високі професійні та моральні якості, суспільний авторитет.

З огляду на викладені норми законодавства та враховуючи лист Управління поліції охорони в Миколаївській областіпро створення поліцейської комісії, обласна рада оголошує пошук представників громадськості до складуполіцейської комісіїУправління поліції охорони в Миколаївській області.

Особам, які відповідають критеріям, зазначеним у статті 51 Закону України «Про Національну поліцію», та виявили бажання взяти участь у відборі кандидатів до складу вищевказаної поліцейської комісії, необхідно подати в обласну раду такі документи:

заява (клопотання);

автобіографія та копія документа про освіту;

копія паспорта громадянина України;

документи, які підтверджують бездоганну репутацію, високі професійні та моральні якості, суспільний авторитет (рекомендаційні листи, характеристики тощо).

Прийом документів від кандидатів буде здійснюватися Миколаївською обласною радою протягом 30 календарних днів з дня розміщення оголошення за адресою: м. Миколаїв, вул.Адміральська,22, контактний телефон +380684404824.

Події

29 лютого об 11.00
відбудеться засідання Робочої групи з вивчення питання фінансового забезпечення комунальних некомерційних підприємств сфери охорони здоров’я Миколаївської обласної ради. 

Посилання на пряму трансляцію 

 ЧАС ПІДБИТИ ПІДСУМКИ ЗА 2023 РІК

Миколаївська обласна рада підготувала інфографіку цьогорічної роботи. Тож, про роботу ради, співпрацю з міжнародними партнерами, роботу комісій з допомоги населенню та результати візитів до громад області – дивіться інфографіку

ІНФОРМАЦІЯ про результати діяльності органів обласної прокуратури на території Миколаївської області за 2023 рік

  

Лютий 2024
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29    
Tabunschik
Перший заступник голови обласної ради Табунщик
Антон Вікторович 
підписатись на розсилку