54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 +38 068 4404824 oblrada@mksat.net

IX сесія від 16.03.2007 р.

Назва рішення Результат голосування Результати відкритого поіменного голосування
Про визнання будівлі, розташованої за адресою: м. Миколаїв, вул. Луначарського, 2, об'єктом права спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Миколаївської області.
Про внесення змін до обласного бюджету Миколаївської області на 2007 рік.
Про внесення змін до обласної Програми підтримки вітчизняного книговидання та книгорозповсюдження у Миколаївській області на 2006-2010 роки.
Про внесення змін до Регламенту обласної ради п’ятого скликання.
Про внесення змін до рішення обласної ради від 12 січня 2006 року № 8 "Про затвердження Програми розвитку фізичної культури і спорту в Миколаївській області на період до 2012 року".
Про внесення змін і доповнень до обласної Програми підтримки засобів масової інформації та забезпечення відкритості у діяльності органів державної влади та органів місцевого самоврядування на 2004-2010 роки.
Про затвердження схеми функціонального зонування території регіонального ланд-шафтного парку "Кінбурнська коса", встановлення (зміну) окружних меж сільських населених пунктів Покровка, Покровське та Василівка Покровської сільської ради Очаківського району та затвердження Технічного завдання на розробку Проекту організації території парку.
Про затвердження обласної Програми соціальної адаптації бездомних громадян та осіб, звільнених з місць позбавлення волі, на 2007-2010 роки.
Про затвердження обласної Цільової соціальної програми "Відновлення зовніш-нього освітлення сільських населених пунктів Миколаївської області на 2007 – 2008 роки".
Про затвердження Програми розвитку земельних відносин у Миколаївській області на 2007-2010 роки.
Про звіт голови постійної комісії обласної ради з питань екології, охорони навколишнього середовища, природокористування та ресурсозбереження.
Про зняття з контролю рішень обласної ради.
Про надання гірничого відводу ВАТ "Микитівський гранітний кар’єр" для розробки Софіївського родовища гнейсів.
Про організацію звітів депутатів обласної ради.
Про утворення тимчасової контрольної комісії з числа депутатів обласної ради п’ятого скликання з вивчення економічного обґрунтування підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги для населення Миколаївської області.
Про хід виконання рішення обласної ради від 6 липня 2006 року № 1 "Про звіт голови обласної державної адміністрації щодо виконання програм соціально-економічного та культурного розвитку області, обласного бюджету та делегованих повноважень".


Tabunschik
Голова обласної ради Табунщик
Антон Вікторович 
підписатись на розсилку