54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net

* Запрошуємо депутатів обласної ради та мешканців Миколаївської області  19 квітня 2019 року о 17.00 год. взяти участь в урочистостях з нагоди відкриття місячника заходів до Дня Європи в Україні, які відбудуться на Соборній площі м.Миколаєва.

ХХIV сесія від 19.09.2008 р.

Назва рішення Результат голосування Результати відкритого поіменного голосування
Про безоплатну передачу житлового будинку, розташованого за адресою: Миколаївська область, Жовтневий район, с. Лупареве, вул. Продольна, 19, зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Миколаївської області у комунальну власність територіальної громади Лиманівської сільської ради Жовтневого району.
Про визнання повноважень депутата Миколаївської обласної ради п’ятого скликання Дурачевської Н.А.
Про внесення доповнень до обласної Програми охорони довкілля та раціонального природокористування на 2000-2010 рр.
Про внесення змін та доповнень до рішення обласної ради.
Про внесення доповнення до Комплексної програми соціального захисту людей похилого віку, осіб з обмеженими фізичними можливостями та осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, на 2006-2010 роки («Турбота»).
Про внесення доповнень до Програми соціально-економічного розвитку Миколаївської області на 2000-2010 роки „Миколаївщина-2010".
Про внесення доповнень до рішення обласної ради від 6 червня 2008 року № 21 «Про вшанування пам'яті героїв - членів підпільної молодіжної організації "Партизанська іскра".
Про внесення змін до обласного бюджету Миколаївської області на 2008 рік.
Про внесення змін до складу постійної комісії обласної ради.
Про внесення змін та доповнень до Комплексної програми профілактики злочинності та вдосконалення системи захисту конституційних прав і свобод громадян в Миколаївській області на 2006-2010 роки.
Про внесення змін та доповнень до обласної Комплексної програми «Здоров'я нації» на 2002-2011 роки.
Про внесення змін та доповнень до обласної Програми „Вчитель".
Про внесення змін та доповнень до обласної Програми запобігання та реагування на надзвичайні ситуації техногенного і природного характеру на 2006-2010 роки.
Про встановлення (зміну) меж села Тузли в межах території Тузлівської сільської ради Березанського району Миколаївської області.
Про затвердження обсягів розподілу субвенції з обласного бюджету місцевим бюджетам області на надання допомоги багатодітним сім'ям, у яких виховується п'ять і більше неповнолітніх дітей.
Про затвердження Програми правової освіти населення у Миколаївській області на 2008-2013 роки.
Про Звернення депутатів Миколаївської обласної ради до Кабінету Міністрів України щодо вирішення проблемних питань, пов’язаних з функціонуванням Снігурівської виправної колонії № 5 на території Миколаївської області.
Про Звернення депутатів Миколаївської обласної ради до Кабінету Міністрів України, Державної служби автомобільних доріг України щодо організації безпечного автомобільного руху на трасі Київ-Одеса при виїзді із сіл Криве Озеро та Гедвілове Кривоозерського району Миколаївської області.
Про Звернення депутатів Миколаївської обласної ради до Кабінету Міністрів України, Державної служби автомобільних доріг України щодо стану автомобільних доріг Миколаївської області та забезпечення руху великовантажних транспортних засобів по її території.
Про звіт голови обласної державної адміністрації щодо виконання програм соціально-економічного та культурного розвитку області, обласного бюджету та делегованих повноважень.

  • 1
  • 2

Події

Шановні мешканці Миколаївщини! За ініціативи Миколаївської обласної ради депутатом обласної ради Резніковим Іллею Борисовичем на офіційному інтернет-представництві Президента України  зареєстровано електронну петицію "Щодо реконструкції та капітального ремонту будівлі залізничного вокзалу "Миколаїв-пасажирський" Просимо всіх небайдужих підтримати ініціативу Миколаївської обласної ради.Петиція доступна за посиланням: https://petition.president.gov.ua/petition/51058

Оголошення Читати всі
2019-03-27
Запрошуємо взяти участь у фестивалі „Діти вивчають країну” .

З метою підтримки культурних і творчих ініціатив, залучення різних верств населення до культурно-масових заходів, популяризації елементів нематеріальної культурної спадщини, розвитку відеомистецтва, вивчення історії своєї області, виховання активної громадянської позиції дітей та юнацтва, розширення культурних зв’язків, створення умов для творчого спілкування між дітьми обласна рада спільно з КП „Центр народної творчості „Дивокрай” ДОР” протягом червня - вересня 2019 року організує проведення міжобласного фестивалю „Діти вивчають країну” 

 

Детальніше
Підготовка до чергової сесіїї обласної ради
Квітень 2019
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        
Голова облради Москаленко Вікторія Вікторівна
підписатись на розсилку