54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net

* Запрошуємо депутатів обласної ради та мешканців Миколаївської області  19 квітня 2019 року о 17.00 год. взяти участь в урочистостях з нагоди відкриття місячника заходів до Дня Європи в Україні, які відбудуться на Соборній площі м.Миколаєва.

ХХХV сесія від 02.03.2010 р.

Назва рішення Результат голосування Результати відкритого поіменного голосування
Про ігнорування обласною державною адміністрацією рішення обласної ради від 11 грудня 2009 року №9 "Про ситуацію, що склалася в процесі виконання рішень обласної ради щодо приватизації комунального підприємства "Міжнародний аеропорт "Миколаїв" (в частині роботи управління з питань майна комунальної власності облдержадміністрації).
Про виконання заходів щодо розв'язання соціальних та екологічних проблем, пов'язаних із завершенням будівництва Ташлицької ГАЕС у 2009 році.
Про внесення доповнення до обласної Програми "Питна вода Миколаївщини" на період до 2020 року.
Про внесення доповнень до Комплексної програми соціального захисту людей похилого віку, осіб з обмеженими фізичними можливостями та осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, на 2006-2010 роки ("Турбота").
Про внесення доповнень до Програми розвитку фізичної культури і спорту в Миколаївській області на період до 2012 року.
Про внесення змін до обласної Програми "Безбар'єрна Миколаївщина".
Про внесення змін до Статуту КП "Автотранс-обслуговування".
Про внесення змін до Статуту КП "Миколаївська обласна друкарня".
Про внесення змін до Статуту Миколаївського державного вищого музичного училища.
Про внесення змін до Статуту Миколаївського обласного дитячого туберкульозного санаторію "Дубки".
Про внесення змін до Статуту Миколаївської обласної інфекційної лікарні.
Про внесення змін та доповнень до обласної Комплексної програми "Здоров'я нації" на 2002-2011 роки.
Про депутатський запит депутата обласної ради Жука М.В.
Про Звернення депутатів Миколаївської обласної ради до Кабінету Міністрів України, Державного комітету телебачення та радіомовлення України, Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення щодо неякісної трансляції обласного телевізійного каналу "Миколаїв" у ряді районів області та модернізації Миколаївської обласної державної телерадіокомпанії.
Про Звернення депутатів Миколаївської обласної ради до Президента України, Кабінету Міністрів України, Державної служби автомобільних доріг України щодо стану автомобільних доріг Миколаївської області.
Про Звернення до Міністра охорони навколишнього природного середовища України щодо роботи начальника державного управління охорони навколишнього природного середовища в Миколаївській області Богдана В.І.
Про надання згоди КП "Водопостачання м. Вознесенська" на отримання спеціального дозволу (ліцензії) на геологічне вивчення надр.
Про надання згоди на безоплатну передачу у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст Миколаївської області закладів освіти
Про надання згоди на безоплатну передачу у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст Миколаївської області меморіального комплексу, розташованого у селі Ковалівка Миколаївського району.
Про надання згоди ТОВ «Бандурський олійноекстракційний завод» на отримання спеціального дозволу (ліцензії) на геологічне вивчення надр.

  • 1
  • 2

Події

Шановні мешканці Миколаївщини! За ініціативи Миколаївської обласної ради депутатом обласної ради Резніковим Іллею Борисовичем на офіційному інтернет-представництві Президента України  зареєстровано електронну петицію "Щодо реконструкції та капітального ремонту будівлі залізничного вокзалу "Миколаїв-пасажирський" Просимо всіх небайдужих підтримати ініціативу Миколаївської обласної ради.Петиція доступна за посиланням: https://petition.president.gov.ua/petition/51058

Оголошення Читати всі
2019-03-27
Запрошуємо взяти участь у фестивалі „Діти вивчають країну” .

З метою підтримки культурних і творчих ініціатив, залучення різних верств населення до культурно-масових заходів, популяризації елементів нематеріальної культурної спадщини, розвитку відеомистецтва, вивчення історії своєї області, виховання активної громадянської позиції дітей та юнацтва, розширення культурних зв’язків, створення умов для творчого спілкування між дітьми обласна рада спільно з КП „Центр народної творчості „Дивокрай” ДОР” протягом червня - вересня 2019 року організує проведення міжобласного фестивалю „Діти вивчають країну” 

 

Детальніше
Підготовка до чергової сесіїї обласної ради
Квітень 2019
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        
Голова облради Москаленко Вікторія Вікторівна
підписатись на розсилку