54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net

* Запрошуємо депутатів обласної ради та мешканців Миколаївської області  19 квітня 2019 року о 17.00 год. взяти участь в урочистостях з нагоди відкриття місячника заходів до Дня Європи в Україні, які відбудуться на Соборній площі м.Миколаєва.

XXVIII сесія від 23.04.2009 р.

Назва рішення Результат голосування Результати відкритого поіменного голосування
Про відзначення в Миколаївській області 90-річчя утворення Комсомолу України.
Про виконання заходів щодо розв’язання соціальних та екологічних проблем, пов’язаних із завершенням будівництва Ташлицької ГАЕС у 2009 році.
Про використання символіки років Великої Вітчизняної війни в день державного свята – Дня Перемоги.
Про внесення доповнень до обласної Програми підтримки засобів масової інформації та забезпечення відкритості у діяльності органів державної влади та органів місцевого самоврядування на 2004-2010 роки.
Про внесення доповнень до Програми соціально-економічного розвитку Миколаївської області на 2000 - 2010 роки «Миколаївщина - 2010».
Про внесення доповнень до рішення обласної ради від 26 березня 2009 року №14.
Про внесення змін до обласного бюджету Миколаївської області на 2009 рік.
Про внесення змін до обласної Програми „Безбар'єрна Миколаївщина".
Про внесення змін та доповнень до обласної Програми охорони довкілля та раціонального природокористування на 2000-2010 рр.
Про затвердження звіту про виконання обласного бюджету Миколаївської області та резервного фонду непередбачених видатків за 2008 рік.
Про затвердження обласної Програми забезпечення профілактики ВІЛ-інфекції, лікування, догляду та підтримки ВІЛ-інфікованих і хворих на СНІД на 2009-2013 роки.
Про Заяву депутатів Миколаївської обласної ради щодо рішення Львівської обласної ради від 10 квітня 2009 року.
Про Звернення депутатів Миколаївської до Кабінету Міністрів України щодо підтримки агропромислового комплексу Миколаївської області.
Про Звернення депутатів Миколаївської обласної ради до Верховної Ради України щодо недопущення проведення в рамках військового співробітництва багатонаціональних навчань на території Миколаївської області.
Про Звернення депутатів Миколаївської обласної ради до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо подальшого функціонування сільськогосподарських підприємств колективної форми власності.
Про Звернення депутатів Миколаївської обласної ради до Кабінету Міністрів України щодо вирішення проблемних питань, пов`язаних з функціонуванням Снігурівської виправної колонії №5 на території Миколаївської області.
Про Звернення депутатів Миколаївської обласної ради до Кабінету Міністрів України, Міністерства освіти і науки України щодо вилучення із шкільної програми та підручника "Українська література" для 8 класу казки Євгена Дударя "Червона Шапочка".
Про Звернення депутатів Миколаївської обласної ради до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України стосовно ситуації, що склалася у суднобудівний галузі Миколаївщини.
Про Звернення депутатів Миколаївської обласної ради до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України стосовно виконання Державою своїх зобов’язань перед громадянами, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.
Про надання згоди на передачу об’єктів права спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Миколаївської області до комунальної власності територіальних громад.

  • 1
  • 2

Події

Шановні мешканці Миколаївщини! За ініціативи Миколаївської обласної ради депутатом обласної ради Резніковим Іллею Борисовичем на офіційному інтернет-представництві Президента України  зареєстровано електронну петицію "Щодо реконструкції та капітального ремонту будівлі залізничного вокзалу "Миколаїв-пасажирський" Просимо всіх небайдужих підтримати ініціативу Миколаївської обласної ради.Петиція доступна за посиланням: https://petition.president.gov.ua/petition/51058

Оголошення Читати всі
2019-03-27
Запрошуємо взяти участь у фестивалі „Діти вивчають країну” .

З метою підтримки культурних і творчих ініціатив, залучення різних верств населення до культурно-масових заходів, популяризації елементів нематеріальної культурної спадщини, розвитку відеомистецтва, вивчення історії своєї області, виховання активної громадянської позиції дітей та юнацтва, розширення культурних зв’язків, створення умов для творчого спілкування між дітьми обласна рада спільно з КП „Центр народної творчості „Дивокрай” ДОР” протягом червня - вересня 2019 року організує проведення міжобласного фестивалю „Діти вивчають країну” 

 

Детальніше
Підготовка до чергової сесіїї обласної ради
Квітень 2019
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        
Голова облради Москаленко Вікторія Вікторівна
підписатись на розсилку