54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 +38 068 4404824 oblrada@mksat.net

У Миколаєві стартував обласний етап змагань «Пліч-о-пліч: всеукраїнські шкільні ліги»

17.05.2024
18 травня, в одному зі спортивних залів Миколаєві відбулося відкриття обласного етапу змагань «Пліч-о-пліч: всеукраїнські шкільні ліги». Ці змагання – ініціатива Президента України Володимира Зеленського, що впроваджується у кожній області України. Основна мета Пліч-о-пліч це дати можливість дітям навіть в умовах війни займатися спортом та спілкуватися з однолітками.
На відкритті змагань учасників привітали голова Миколаївської обласної ради Антон Табунщик, начальник Миколаївської ОВА Віталій Кім, міський голова Миколаєва Олександр Сєнкевич, а також перший заступник начальника МОВА Георгій Решетілов, заступник міського голови Анатолій Петров, директор обласного департаменту освіти і науки Алла Веліховська, начальник обласного управління молоді та спорту Михайло Ніколаєв та начальник міського управління у справах фізичної культури і спорту Ірина Бондаренко.
За першість обласного етапу змагань з волейболу боролися 6 команд з чотирьох районів області. А саме – Южноукраїнський, Краснянський, Новобузький, Арбузинський, Врадіївский та Ольшанський ліцеї. Переможці цього етапу змагань отримують можливість представити Миколаївщину на всеукраїнському п’ятому етапі «Пліч-о-пліч: всеукраїнські шкільні ліги», за рахунок обласного бюджету.
Отже, після виснажливих ігор, першість здобула команда Врадіївського ліцею. Друге місце посіла Краснянська громада, а третє – Южноукраїнська.
«Вітаю переможців! Дитяча завзятість і наполегливість завжди викликають захоплення. Такі змагання – необхідність для наших дітей не тільки для занять спортом, а й для соціалізації. Діти спілкуються між собою, займаються улюбленою справою та отримують задоволення. Це найголовніший аспект для нас. Дякую за такий дійсно гарний проєкт, що дав можливість дітям займатися улюбленою справою в кожній громаді», – наголосив Антон Табунщик.
Червень 2024
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            
Tabunschik
Голова обласної ради Табунщик
Антон Вікторович 
підписатись на розсилку