54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 +38 068 4404824 oblrada@mksat.net

«Створювати індустріальні парки та залучати інвесторів необхідно вже зараз», – Антон Табунщик

06.07.2024
Саме про це йшлося сьогодні на міжвідомчій нараді під головуванням народного депутата України Дмитра Киселевського щодо створення та функціонування індустріальних парків у Миколаївській області. Участь у заході взяли голова Миколаївської обласної ради Антон Табунщик, народні депутати України Олександр Гайду, Максим Дирдін, Ігор Копитін, Артем Чорноморов, начальник Миколаївської ОВА Віталій Кім та міський голова Олександр Сенкевич.
Очільник облради зазначив, що індустріальні парки це важливо для області, оскільки це майданчик для залучення інвесторів, створення нових робочих місць, наповнення бюджету податками та подальший розвиток громади. Крім того, перевага Миколаївщини у цьому напрямку в доступі до моря, що дасть змогу розширити функціонал парку.
«Сьогоднішня нарада – важливий крок для відновлення Миколаївщини. Державна влада, місцеве самоврядування та бізнес мають співпрацювати для однієї цілі – розвиток підприємництва, а значить і громад. Тому обговорили створення індустріальних парків у Миколаївській області з багатьох аспектів: як законодавство забезпечує ІП, процес реєстрації та функціонал, проектування, монтаж та приєднання до комунікацій», – пояснив Антон Табунщик.
Окрему увагу звернули на економічну ситуацію в Миколаївській області та розглянули перспективи створення тут парків. Наразі розглядається варіант семи парків у різних районах області. Пʼять з них на етапі проєктних пропозицій, ще одного у Миколаєві вже розроблена концепція та виділена земельна ділянка, а в іншого у Вознесенську вже затверджена концепція та триває процес реєстрації.
«Зі свого боку, згідно з законодавством, обласна влада може надавати пільги по місцевим податкам для стимулювання учасників парку. Станом на зараз в Україні зареєстровано 82 індустріальних парки. Це тривалий процес, але маємо надію, що протягом кількох років у цьому списку будуть ще інші, створені саме у Миколаївській області», – додав голова обласної ради.
Також директор департаменту економіки та інвестицій Вінницької міськради Максим Мартьянов, начальник управління інвестицій та проєктів Департаменту економічного розвитку Львівської міської ради Андрій Павлів та директор індустріального парку «Біла Церква» Андрій Ропітський поділилися досвідом створення та розвитку індустріальних парків.
Липень 2024
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
Tabunschik
Голова обласної ради Табунщик
Антон Вікторович 
підписатись на розсилку