54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 +38 068 4404824 oblrada@mksat.net

Ганна Замазєєва: Творчість та мужність майстринь Міста-Героя Миколаєва надихає

01.12.2022

Сьогодні, 1 грудня, голова Миколаївської обласної ради Ганна Замазєєва відвідала мистецький захід - відкриття персональної виставки Наталі Степанюк (Мазур) в рамках проєкту «Берегині України», яка присвячена до Міжнародного дня волонтерів.

«Господиня заходу не просто творча особистість, а також волонтер з початку повномасштабної війни. Мені це дуже відкликається, адже з першого дня війни разом зі своєю командою БФ «Світлі справи» ми тримаємо «волонтерський фронт» та робимо усе, задля допомоги мешканцям Миколаївщини. І я не зі слів знаю, яка це тяжка, кропітка, цілодобова праця», - зазначила Ганна Замазєєва.

На виставці були представлені особливі ткані гобелени та інсталяції. Кожен виріб відображає певний період історії нашої культури. «Найбільше вразив гобелен, зібраний з декількох тканих частин міцно поєднаних між собою – символ єдиної України. Він символізує образ майбутнього України - світло, мирне життя, міцна віра, відродження та, безперечно, наша Перемога!», - поділилась емоціями голова обласної ради.

Також, під час заходу, напередодні Міжнародного дня волонтерів, Ганна Замазєєва відзначила подяками Миколаївської обласної ради волонтерів ГО «Молодіжний центр наукової діяльності» та ГО «Культурно-мистецька асоціація «Арт-спокуса».

Tabunschik
Перший заступник голови обласної ради Табунщик
Антон Вікторович 
підписатись на розсилку