54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 +38 068 4404824 oblrada@mksat.net

"Діти повинні здобувати якісну освіту у повнокомплектних загальноосвітніх школах",- Вікторія Москаленко відвідала загальноосвітню школу селища Первомайське Вітовського району.

03.05.2018

Ідея їх створення приживається. Під час зустрічей з жителями населених пунктів, скептично налаштованими вчителями і директорами голова обласної ради дає зрозуміти - дослухатись треба до потреб підростаючого покоління і дбати про нього. Якою б гарною людиною та фахівцем не був вчитель,завжди акцентує Вікторія Вікторівна, але якісні знання абсолютно з усіх предметів він дати своїм вихованцям не зможе. І за відсутності належної матеріально-технічної бази у тому числі.
За рахунок спільних зусиль Вікторії Москаленко, як депутата і голови обласної ради, Олександра Демчука та Ігоря Матвєєва, як представників влади і депутатського корпусу, у Вітовському районі вдалося отримати позитивний результат у загальноосвітній школі селища Первомайське, яку відвідала днями голова обласної ради.
Протягом двох років колектив загальноосвітньої школи селища Первомайське Вітовського району Миколаївської області працює у новому статусі – статусі опорної школи з трьома філіями: Благодатненською, Новоселівською і Засільською. За цей час тут відбулись докорінні зміни. Зі звичайної сільської школи вона перетворилась на сучасний освітній центр з комп’ютерними класами, інтерактивними дошками, лабораторіями, комфортними внутрішніми санвузлами та душовими. Сьогодні тут здобувають зання 424 дитини. Середня наповнюваність класів -19, 20 школярів.
" Ви самі бачите яких результатів вдалося досягти колективу Первомайської школи. Все це стало можливим за рахунок бажання колективу, як рушійної сили реформ та підтримки влади. Треба працювати з батьками. І кожному вчителю варто вже зрозуміти – ми не будемо зберігати школи заради приміщення. Малокомплектні школи повинні реорганізовуватись. А в окремих випадках і зачинятись. Не можуть діти здобувати якісну освіту у класах, де налічується дві, три дитини. Я за функціонування повнокомплектних шкіл і подальше впровадження освітньої реформи на території Миколаївської області",- зазначила Вікторія Москаленко під час відвідування Первомайської ЗОШ.
Голова Вітовської районної державної адміністрації Олександр Демчук пригадує, що на початку реорганізації закладу довелося зіткнутися із неабияким супротивом місцевих жителів та педагогів. Та результат перевершив усі сподівання.
" Було декілька обставин. Особисті у вчителів. Тому що вони боялися втратити роботу. Батьки не хотіли, щоб їх діти їздили до школи за 5-10 кілометрів. Довелося докласти чимало зусиль, аби переконати скептиків у протилежному. Результат перевершив усі сподівання і тепер нам дякують",- наголосив Олександр Демчук.
Та найбільша гордість охоплює директора Первомайської загальноосвітньої школи Світлану Клапушинську. Вона, як ніхто інший розуміє – зміни на краще. Діти змінилися, говорить посміхаючись керівник установи.
" Ми бачимо дітей, які є учасниками всіх наших виховних заходів. Вони беруть мікрофон і із задоволенням співають. Їм хочеться виразно читати вірші. Вони з радістю відвідують уроки інформатики. Вони перебувають у групі подовженого дня і відвідують гурток веб- дизайну. Діти стврюють мультиплікаційні фільми. Ми залучаємо усіх учнів з філій. Я бачу усміхнені обличчя своїх вихованців, наших батьків з філій. І це для нас дуже важливо".- радіє результату Світлана Клапушинсь

Події

20.06.2024 року відбудуться засідання постійних комісій обласної ради з розгляду питань, внесених на ХХІІ позачергову сесію обласної ради:

- з питань спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Миколаївської області, житлово-комунального господарства, капітального будівництва та архітектури - о 10.00;

- з питань захисту прав і свобод людини, законності і правопорядку, антикорупційної та регуляторної політики, регламенту, депутатської діяльності та етики, комунікативної політики - о 14.00

21.06.2024 року відбудуться засідання постійних комісій обласної ради з розгляду питань, внесених на ХХІІ позачергову сесію обласної ради:

- з питань екології, охорони довкілля, раціонального природокористування, туризму та рекреації - о 10.00;

з питань промислової політики, підприємництва, транспортної інфраструктури, водногосподарського комплексу, енергетики та енергозбереження, зв’язку та цифровізації - об 11.00

- з питань науки і освіти, інновацій, молоді, сім’ї і спорту, культури та духовності - о 13.00

_________________________

Червень 2024
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            
Tabunschik
Голова обласної ради Табунщик
Антон Вікторович 
підписатись на розсилку