54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 +38 068 4404824 oblrada@mksat.net

РАДНИЦЯ ГОЛОВИ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ВІКТОРІЯ МАТІЄНКО ЗДІЙСНИЛА ПОЇЗДКУ НА СНІГУРІВЩИНУ

13.01.2020

У понеділок, 13-го січня, радниця голови Миколаївської обласної ради Вікторія Матієнко та Анжела Лайдьонова, головний спеціаліст Відділу у Миколаївській області Міністерства у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб, з одноденною робочою поїздкою відвідали Снігурівський район. В кабінеті голови Снігурівської райдержадміністрації Івана Зубрицького відбулась зустріч з ветеранами Антитерористичної операції, керівником ГО «Снігурівська районна організація ветеранів, учасників АТО, матерів та дружин військовослужбовців «Разом ми сила»» Марією Коцар, представниками відділу соціального захисту населення райдержадміністрації. В ході діалогу учасники бойових дій ділилися своїми проблемами, отримали відповіді на питання, які їх цікавили. Передусім йшла мова про забезпечення житлом.

         На обліку для забезпечення житлом тут перебуває 74 учасника неоголошеної російсько-української війни. З них 50 чоловік по міській раді та 24 по сільських радах. Найближчим часом новостворена Снігурівська об’єднана територіальна громада має узагальнити інформацію і звести її у єдиний реєстр.

2016-го розпочала функціонувати програма за якою цю категорію населення забезпечують житлом. Чотири роки тому виключно за рахунок обласних коштів двом учасникам АТО вирішили житлове питання. Наступного 2017-го, на умовах співфінансування обласного та районного бюджетів, придбали іще три квартири. 403 тисячі – область, 403 тисячі – район. Того ж року коштом Снігурівської міської ради було закуплено іще одне житло. 2018 позначився придбанням трьох квартир. Минулого 2019 року іще чотири родини стали власниками нового помешкання.

         Активно в районі вирішуються питання медичної допомоги, а саме зубопротезування, забезпечення санаторно-курортним лікуванням, надання матеріальної допомоги тощо.

         В рамках перебування у Снігурівському районі Вікторія Матієнко та Анжела Лайдьонова на запрошення Марії Коцар побували у музеї бойових дій на Сході України. Він був відкритий на базі районного будинку культури 11 липня 2019 року в день п’ятої річниці подій під Зеленопіллям. Музей створено завдяки зусиллям та наполегливій праці директора історико-краєзнавчого музею Ірини Мочаліної. Суттєву допомогу надавали представники волонтерських організацій, і особисто військовий капелан, голова районної громадської організації «Волонтери Снігурівщини» Олександр Єфремов, учасники АТО Олександр Воробйов та Андрій Заєв, голова ГО «Снігурівська районна організація ветеранів, учасників АТО, матерів та дружин військовослужбовців «Разом ми сила»» Марія Коцар, підприємці Снігурівщини. А ремонт самого приміщення здійснювався коштом районного бюджету.

         Цього ж дня радниця голови Миколаївської обласної ради Вікторія Матієнко та головний спеціаліст Відділу у Миколаївській області Міністерства у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Анжела Лайдьонова відвідали Ольгу Платонову – маму загиблого Героя Платонова Сергія і привітали її з днем народження.

Червень 2024
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            
Tabunschik
Голова обласної ради Табунщик
Антон Вікторович 
підписатись на розсилку