54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 +38 068 4404824 oblrada@mksat.net

ГРОМАДІ ОБЛАСТІ ПРЕДСТАВИЛИ ГОЛОВУ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

19.09.2019

Відсьогодні Миколаївську обласну державну адміністрацію очолює Олександр Стаднік. Керівника регіону представляв помічник Президента України Андрій Єрмак. Він відзначив, що Миколаївщина дуже важлива для всієї України. Найбільш болючі проблеми нашої області у Києві дуже добре знають. Помічник Президента висловив сподівання на їх усунення завдяки новим призначенням голови облдержадміністрації та начальника управління СБУ в Миколаївській області. Ним став Віталій Герсак. Нового очільника Служби безпеки України в Миколаївській області представляв голова Служби безпеки України Іван Баканов.

         «Ці проблеми, це, в першу чергу – дороги. Я думаю, що новий губернатор протягом місяця підготує програму по відновленню доріг у Миколаївській області. Це корупція, з якою ми боремося в Україні. Як Президент неодноразово говорив, що ми маємо дві війни – одна на сході України, і друга – війна з корупцією. Безумовно дуже важливо, щоб Миколаївщина стала тим місцем, куди почнуть заходити інвестиції, а для цього ми повинні зробити відповідний клімат і атмосферу, щоб українські та іноземні інвестори почали вірити, вкладати гроші», - відзначив помічник Президента України Андрій Єрмак.

         У вітальній промові новопризначений голова Миколаївської обласної державної адміністрації Олександр Стаднік подякував Президентові України Володимиру Зеленському за надану високу довіру.

         «Хочу звернутися до всіх і сказати одне – часи, які були до сьогоднішнього дня минули. Є завдання саме звичайне, яке несе за собою людяність, чесність, гідність. Хочу нагадати, що ми всі сьогодні стоїмо на початку нової історії. Я розумію, що дуже важкий буде шлях, але за всіма завданнями ми відповідаємо, насамперед, перед собою. Пріоритет для мене це всі люди, які мешкають в державі. Для мене немає своїх, чужих. Для мене є пріоритет, як казав Президент Володимир Зеленський – кожен з нас Президент. Отже, хочу закликати всіх відійти від старих принципів і почати з себе», - наголосив Олександр Стаднік.

Події

XVIII позачергова сесія Миколаївської обласної ради 

Вересень 2023
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Tabunschik
Перший заступник голови обласної ради Табунщик
Антон Вікторович 
підписатись на розсилку