54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net

Проекти рішень

Назва проекту рішення Пояснювальна записка до проекту
Про внесення змін до рішення обласної ради від 12 червня 2015 року № 3 «Про схвалення перспективного плану формування територій громад Миколаївської області».
Про управління майном спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Миколаївської області.
Про звіт обласної державної адміністрації щодо виконання Програми розвитку автомобільних доріг загального користування Миколаївської області на 2016-2019 роки
Про Звернення депутатів Миколаївської обласної ради до Верховної Ради України щодо внесення змін до Закону України «Про джерела фінансування дорожнього господарства України» щодо удосконалення механізму фінансування дорожньої галузі.
Про надання згоди на безоплатну передачу індивідуально визначеного майна зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Миколаївської області у комунальну власність територіальних громад області.
Про надання згоди на безоплатну передачу нерухомого майна, яке розташоване за адресою: проспект Героїв України, 4, м. Миколаїв, з державної власності у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст Миколаївської області.
Про розподіл субвенції з обласного бюджету місцевим бюджетам на співфінансування впровадження проектів-переможців обласного конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2018 року на 2019 рік.
Про внесення змін до плану роботи Миколаївської обласної ради на 2019 рік.
Про Звернення депутатів Миколаївської обласної ради до Президента України, Кабінету Міністрів України та Верховної Ради України щодо включення сільськогосподарських товаровиробників до переліку підприємств, які не зобов’язані отримувати ліцензію на місце зберігання пального.
Про оголошення ландшафтного заказника місцевого значення «Каньйон річки Чичиклія» в Веселинівському районі Миколаївської області

Суб'єкт подання: Миколаївська облдержадміністрація

Про оголошення ландшафтного заказника місцевого значення «Лагодівський» в Казанківському районі Миколаївської області

Суб'єкт подання: Миколаївська облдержадміністрація

Про оголошення ландшафтного заказника місцевого значення «Новобірзулівський» в Баштанському районі Миколаївської області

Суб'єкт подання: Миколаївська облдержадміністрація

Про оголошення ландшафтного заказника місцевого значення «Сергіївський» в Братському районі Миколаївської області

Суб'єкт подання: Миколаївська облдержадміністрація

Про оголошення ландшафтного заказника місцевого значення «Христофорівські плавні» в Баштанському районі Миколаївської області

Суб'єкт подання: Миколаївська облдержадміністраціяОголошення Читати всі
2021-01-15
ДО УВАГИ ГРОМАДСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ!

Відповідно до статті 51 Закону України "Про Національну поліцію", у зв'язку із достроковим припиненням повноважень членів комісії, обраних Миколаївською обласною радою, оголошується конкурс представників громадськості до постійної поліцейської комісії Управління поліції охорони в Миколаївській області.

Детальніше
Підготовка до чергової сесіїї обласної ради
Січень 2021
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            
Голова обласної ради Замазєєва
Ганна Володимирівна
підписатись на розсилку