54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net

*  26 квітня 2019 року о 10.00 годині у сквері біля монументу «Скорботний Янгол Чорнобиля» (м. Миколаїв, ріг пр. Миру і вул. Театральної) відбудеться мітинг-реквієм з нагоди 33-х роковин Чорнобильської катастрофи.

ПІДГОТОВКА ДО 25 ПОЗАЧЕРГОВОЇ СЕСІЇ ТРИВАЄ

04.02.2019

1 лютого постійні депутатські комісії Миколаївської обласної ради,в рамках підготовки до пленарного засідання 25-ої позачергової сесії, продовжили розгляд питань порядку денного. Зокрема, минулої п’ятниці їх вивчали депутати обласної ради-члени двох постійних комісій:з питань законності, депутатської діяльності, антикорупційної і регуляторної політики, зв’язків з органами місцевого самоврядування та ЗМІ та з питань промислової політики та підприємництва, енергетики та енергозбереження, транспорту та розвитку інфраструктури. Учасники двох зустрічей активно обговорювали всі запропоновані проекти рішень. Детально зупинялись на питанні внесення змін до обласного бюджету, питанні затвердження положення про діяльність аукціонної комісії з продажу об’єктів малої приватизації спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Миколаївської області та інших.За результатами їх розгляду членами постійних комісій надано рекомендації та пропозиції.

         Наприкінці засідання постійної комісії облради з з питань промислової політики та підприємництва, енергетики та енергозбереження, транспорту та розвитку інфраструктури депутати заслухали декілька профільних питань. Вкотре до представників депутатського корпусу обласної ради звернулися мешканці Вітовського району. Жителі Воскресенська вимагають від облдержадміністрації розірвати договір з ТОВ"Мітап". Тим більше, що управлінням Укртрансбезпеки в Миколаївській області зафіксовано порушення перевізником правил та нормативів здійснення пасажирських перевезень. Питання розглядалося за безпосередньої участі голови обласної ради Вікторії Москаленко та першого заступника голови облдержадміністрації, виконувача функцій та повноважень голови облдержадміністрації В’ячеслава Боня. Як пояснили заявникам, у лютому має відбутися новий конкурс. І з працюючим сьогодні на маршруті підприємством договір буде розірвано. Протягом двох тижнів "Мітап" іще продовжуватиме свою роботу.

         Також члени комісії та запрошені обговорили питання ремонту доріг та реконструкції Варварівського мосту.

Оголошення Читати всі
2019-04-22
ОГОЛОШЕНО КОНКУРС НА НАДАННЯ ОДНОРАЗОВОЇ ДОПОМОГИ ДЛЯ ВІДКРИТТЯ ВЛАСНОЇ СПРАВИ УЧАСНИКАМ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ

Миколаївська облдержадміністрації у межах реалізації розпорядження Миколаївської облдержадміністрації «Порядку надання одноразової допомоги для відкриття власної справи учасникам антитерористичної операції» (від 27.12.2017 №570-р) (далі - Порядок) оголошує конкурс проектів серед учасників антитерористичної операції для надання одноразової допомоги для відкриття власної справи.

Детальніше
Підготовка до чергової сесіїї обласної ради
Квітень 2019
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        
Голова облради Москаленко Вікторія Вікторівна
підписатись на розсилку