54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net
Біжуча стрічка

ПІДГОТОВКА ДО 25 ПОЗАЧЕРГОВОЇ СЕСІЇ ТРИВАЄ

04.02.2019

1 лютого постійні депутатські комісії Миколаївської обласної ради,в рамках підготовки до пленарного засідання 25-ої позачергової сесії, продовжили розгляд питань порядку денного. Зокрема, минулої п’ятниці їх вивчали депутати обласної ради-члени двох постійних комісій:з питань законності, депутатської діяльності, антикорупційної і регуляторної політики, зв’язків з органами місцевого самоврядування та ЗМІ та з питань промислової політики та підприємництва, енергетики та енергозбереження, транспорту та розвитку інфраструктури. Учасники двох зустрічей активно обговорювали всі запропоновані проекти рішень. Детально зупинялись на питанні внесення змін до обласного бюджету, питанні затвердження положення про діяльність аукціонної комісії з продажу об’єктів малої приватизації спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Миколаївської області та інших.За результатами їх розгляду членами постійних комісій надано рекомендації та пропозиції.

         Наприкінці засідання постійної комісії облради з з питань промислової політики та підприємництва, енергетики та енергозбереження, транспорту та розвитку інфраструктури депутати заслухали декілька профільних питань. Вкотре до представників депутатського корпусу обласної ради звернулися мешканці Вітовського району. Жителі Воскресенська вимагають від облдержадміністрації розірвати договір з ТОВ"Мітап". Тим більше, що управлінням Укртрансбезпеки в Миколаївській області зафіксовано порушення перевізником правил та нормативів здійснення пасажирських перевезень. Питання розглядалося за безпосередньої участі голови обласної ради Вікторії Москаленко та першого заступника голови облдержадміністрації, виконувача функцій та повноважень голови облдержадміністрації В’ячеслава Боня. Як пояснили заявникам, у лютому має відбутися новий конкурс. І з працюючим сьогодні на маршруті підприємством договір буде розірвано. Протягом двох тижнів "Мітап" іще продовжуватиме свою роботу.

         Також члени комісії та запрошені обговорили питання ремонту доріг та реконструкції Варварівського мосту.

Видео
Пряма трансляція
XXVІII позачергової сесії Миколаївської обласної ради
Оголошення Читати всі
2019-08-16
ЖІНКА В ПОЛІТИЦІ — ЗМІНИ В КРАЇНІ!

Фонд громади міста Херсон «Захист» оголошує конкурс на навчання жінок, які мають намір балотуватися до органів місцевого самоврядування на наступних місцевих виборах.

 

 

Детальніше
Підготовка до чергової сесіїї обласної ради
Вересень 2019
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
1
2 3 4
5 6
7
8 9 10 11 12 13
14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          
Голова облради Москаленко Вікторія Вікторівна
Пряма трансляція
XXVII позачергової сесії Миколаївської обласної ради
підписатись на розсилку