54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net
*

НА ЗАСІДАННІ ПОСТІЙНОЇ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ КУЛЬТУРИ, НАУКИ І ОСВІТИ, СІМ`Ї ТА МОЛОДІ, СПОРТУ

31.01.2019

31 січня, в рамках підготовки до пленарного засідання 25-ої позачергової сесії, питання порядку денного вивчали депутати обласної ради-члени постійної комісії з питань культури, науки і освіти, сім’ї та молоді, спорту. В роботі комісії взяли участь заступник голови Миколаївської обласної ради Андрій Кротов, перший заступник голови облдержадміністрації, виконувач функцій та повноважень голови Миколаївської облдержадміністрації В’ячеслав Бонь і заступник голови облдержадміністрації Валентин Гайдаржи.

         Учасники зустрічі активно обговорювали всі запропоновані проекти рішень. Зокрема, детально зупинялись на питанні внесення змін до обласного бюджету. За результатами їх розгляду членами постійної комісії надані рекомендації та пропозиції.

         Наприкінці засідання у депутатській кімнаті точилася палка дискусія. У розділ "Різне" було включено питання Новобузької школи №1. До діалогу долучився депутат Миколаївської обласної ради Олександр Бондар. Присутній перший заступник голови облдержадміністрації, виконувач функцій та повноважень голови облдержадміністрації В’ячеслав Бонь відразу дав ряд доручень. Членами постійної комісії теж надано певні рекомендації з цього питання. У разі їх невиконання порушуватиметься питання відповідності займаній посаді директора педагогічного коледжу та доцільності подальшого перебування його на робочому місці. За ініціативи голови комісії Надії Іванової учасники засідання обговорили проблематику підготовки педагогічних кадрів фізико-математичного напрямку.

Події

 26 листопада 2019 року, о 10 годині в сесійному залі обласної ради відбудеться тридцята позачергова сесія обласної ради сьомого скликання 

--------------------------

В рамках відзначення у Миколаївській області річниць початку доленосних для України подій Помаранчевої революції та Революції Гідності, 21 листопада 2019 року о 12.00 год. відбудеться покладання квітів до пам’ятника Героям Небесної Сотні (м. Миколаїв; сквер Ради Європи на розі вул. В. Морська та вул. Садова).

В рамках проведення в області заходів до Дня пам’яті жертв голодоморів в Україні, 23 листопада 2019 року з 14.45 год. до 15.15 год. пройде скорботна хода від площі перед Кафедральним собором на вул. Садовій по проспекту Центральному, Херсонському шосе до Пам’ятного знака жертвам голодоморів в Україні (м. Миколаїв, на розі вул. Херсонське шосе та вул. Кругової);

о 15.25 год. - літія за Україну та загальнонаціональна хвилина мовчання, покладання квітів і горщиків з пшеницею до Пам’ятного знаку жертвам голодоморів в Україні та Загальноукраїнська акція «Засвіти свічку» (м. Миколаїв, на розі вул. Херсонське шосе та вул. Кругової).

Оголошення Читати всі
2019-11-15
ДО УВАГИ ГРОМАДСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ!

Відповідно до статті 51 Закону України "Про Національну поліцію", оголошується конкурс до постійної поліцейської комісії Управління поліції охорони в Миколаївській області представників громадськості.

Детальніше
Підготовка до чергової сесіїї обласної ради
Листопад 2019
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Голова облради Москаленко Вікторія Вікторівна
Пряма трансляція
XXIX позачергової сесії Миколаївської обласної ради
підписатись на розсилку