54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net
Біжуча стрічка

НА ЗАСІДАННІ ПОСТІЙНОЇ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ КУЛЬТУРИ, НАУКИ І ОСВІТИ, СІМ`Ї ТА МОЛОДІ, СПОРТУ

31.01.2019

31 січня, в рамках підготовки до пленарного засідання 25-ої позачергової сесії, питання порядку денного вивчали депутати обласної ради-члени постійної комісії з питань культури, науки і освіти, сім’ї та молоді, спорту. В роботі комісії взяли участь заступник голови Миколаївської обласної ради Андрій Кротов, перший заступник голови облдержадміністрації, виконувач функцій та повноважень голови Миколаївської облдержадміністрації В’ячеслав Бонь і заступник голови облдержадміністрації Валентин Гайдаржи.

         Учасники зустрічі активно обговорювали всі запропоновані проекти рішень. Зокрема, детально зупинялись на питанні внесення змін до обласного бюджету. За результатами їх розгляду членами постійної комісії надані рекомендації та пропозиції.

         Наприкінці засідання у депутатській кімнаті точилася палка дискусія. У розділ "Різне" було включено питання Новобузької школи №1. До діалогу долучився депутат Миколаївської обласної ради Олександр Бондар. Присутній перший заступник голови облдержадміністрації, виконувач функцій та повноважень голови облдержадміністрації В’ячеслав Бонь відразу дав ряд доручень. Членами постійної комісії теж надано певні рекомендації з цього питання. У разі їх невиконання порушуватиметься питання відповідності займаній посаді директора педагогічного коледжу та доцільності подальшого перебування його на робочому місці. За ініціативи голови комісії Надії Іванової учасники засідання обговорили проблематику підготовки педагогічних кадрів фізико-математичного напрямку.

Видео
Пряма трансляція
XXVІII позачергової сесії Миколаївської обласної ради
Оголошення Читати всі
2019-08-16
ЖІНКА В ПОЛІТИЦІ — ЗМІНИ В КРАЇНІ!

Фонд громади міста Херсон «Захист» оголошує конкурс на навчання жінок, які мають намір балотуватися до органів місцевого самоврядування на наступних місцевих виборах.

 

 

Детальніше
Підготовка до чергової сесіїї обласної ради
Вересень 2019
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
1
2 3 4
5 6
7
8 9 10 11 12 13
14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          
Голова облради Москаленко Вікторія Вікторівна
Пряма трансляція
XXVII позачергової сесії Миколаївської обласної ради
підписатись на розсилку