54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net
Біжуча стрічка

* Шановні мешканці міста Миколаєва та Миколаївської області! Запрошуємо вас на покладання квітів до пам’ятника В.О.Лягіну з нагоди відзначення Дня партизанської слави в Миколаївській області, яке відбудеться 20 вересня 2019 року о 08.30. Збір учасників о 08.00

ФОРУМ «ВІД КРУТ ДО БРЮССЕЛЯ. МИ ЙДЕМО СВОЇМ ШЛЯХОМ»

30.01.2019

29 січня у Києві відбувся Форум «Від Крут до Брюсселя. Ми йдемо своїм шляхом». Столичний міжнародний виставковий центр зібрав понад 4 тисячі чоловік з усієї України. Учасниками форуму були депутати фракції "Блок Петра Порошенко", керівництво адміністрації президента України, Кабінет міністрів України на чолі із Володимиром Гройсманом, голова Верховної Ради України Андрій Парубій та його перший заступник Ірина Геращенко, третій Президент України Віктор Ющенко та родина Президента України Петра Порошенка.

         У заході взяла участь делегація Миколаївської області - голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко, заступник голови Миколаївської облдержадміністрації Олександр Кушнір, депутати Миколаївської обласної ради, голови районних державних адміністрацій та мери міст, керівники об’єднаних територіальних громад, учасники Антитерористичної операції - мешканці Миколаївщини.

         Під час Форуму «Від Крут до Брюсселя. Ми йдемо своїм шляхом» Президент Петро Порошенко оголосив своє рішення вдруге балотуватися на посаду Президента України.

«Почуття глибокої відповідальності перед країною, перед сучасниками, перед минулими і прийдешніми поколіннями спонукали мене прийняти рішення кандидувати ще раз на посаду Президента України. Прошу у виборців мандата на те, щоб гарантувати незворотність європейської та євроатлантичної інтеграції, гарантувати незворотність нашої незалежності», - сказав Петро Порошенко.

«Він сказав, що йде у президенти, аби "завершити побудову сильної успішної держави, здатної забезпечити порядок, добробут і безпеку кожного українця".Місцеве самоврядування Миколаївщини, депутати, голови отг, волонтери, воїни, - ми всі підтримуємо рішення Президента!!!

Головнокомандувача під час війни не міняють! Так, англійці не міняли Черчиля, американці - Рузвельта, і ми не поміняємо Порошенка!»,- поділилась своїми враженнями голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко.

 

 

Оголошення Читати всі
2019-08-16
ЖІНКА В ПОЛІТИЦІ — ЗМІНИ В КРАЇНІ!

Фонд громади міста Херсон «Захист» оголошує конкурс на навчання жінок, які мають намір балотуватися до органів місцевого самоврядування на наступних місцевих виборах.

 

 

Детальніше
Підготовка до чергової сесіїї обласної ради
Вересень 2019
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
1
2 3 4
5 6
7
8 9 10 11 12 13
14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          
Голова облради Москаленко Вікторія Вікторівна
Пряма трансляція
XXVІII позачергової сесії Миколаївської обласної ради
підписатись на розсилку