54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 +38 068 4404824 oblrada@mksat.net

УРОЧИСТОСТІ З НАГОДИ ДНЯ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ

22.01.2019

Сьогодні, 22 січня, у Миколаївському Академічному Українському театрі драми та музичної комедії відбулись обласні урочисті збори з нагоди Дня Соборності України. Присутніх привітали голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко та перший заступник голови Миколаївської обласної державної адміністрації, виконувач функцій та повноважень голови Миколаївської обласної державної адміністрації В’ячеслав Бонь.

         "Цього дня у 1919 році на площі перед Київською Софією відбулася подія, про яку мріяли покоління українських патріотів: на велелюдному зібранні було урочисто проголошено злуку Української Народної Республіки і Західно-Української Народної Республіки. Виголошення соборницької ідеї стало могутнім виявом творчої енергії нації та прагнення до етнічної і територіальної єдності. Ті вікопомні історичні події сформували підґрунтя для відродження незалежної соборної демократичної України та утвердження національної ідеї.
Відзначення Дня Соборності та Свободи України на державному рівні закликає нас зберігати повчальний історичний досвід, примножувати почуття єдності і взаєморозуміння, проаналізувати зроблене та наполегливо рухатися вперед задля досягнення нових вершин. Не гаслами, а ділом зміцнювати демократію та захист кожного громадянина.
Нехай же наша державницька діяльність позначається світлими справами, спрямованими на розвиток і зміцнення Батьківщини, на добробут і розквіт духовності народу. Для кожного громадянина України, жителя Миколаївської області настав час усвідомити себе повноцінним господарем держави – вимогливим до влади, і діяльним для власного добробуту.
Наша спільна праця, впевненість та оптимізм мають слугувати непорушним орієнтиром у подальшій модернізації економіки, збереженні духовних цінностей нації, забезпеченні стабільності, миру та злагоди у суспільстві. Лише тоді ми зуміємо реалізувати загальну заповітну мету - побудувати потужну, багату, вільну європейську державу",- звернулась із вітальним словом до учасників обласних урочистостей голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко.

         Згідно з розпорядженням голови Миколаївської обласної ради за вагомий особистий внесок у розвиток і зміцнення державного суверенітету, самовіддане служіння українському народові, активну депутатську діяльність і громадську позицію відзнакою Миколаївської обласної ради "Хрест Святого Миколая" нагороджено депутата Миколаївської обласної ради Анатолія Петровича Катрича. Цією ж нагородою відзначено учасника Революції Гідності Олега Івановича Гілякіна за внесок у формування національної гідності, мужність, патріотизм, готовність до виконання громадянського обов’язку із захисту державних і національних інтересів України.

         Під час обласних урочистостей відзнакою Миколаївської обласної ради "Хрест Святого Миколая" за вагомий внесок у розвиток волонтерського руху на Миколаївщині, сподвижницьку діяльність, спрямовану на моральну та матеріальну підтримку учасників антитерористичної операції на Сході України, активну життєву і громадську позицію відзначено Володимира Бойко директора приватного підприємства "Укргазнафта", Анну Олександрівну Білоус волонтера, учасника антитерористичної операції на сході України Олега Володимировича Головко, Ольгу Анатоліївну Зінченко волонтера та учасника антитерористичної операції на сході України Миколу Васильовича Тележанського. За внесок у збереження територіальної цілісності та непорушності кордонів України, сумлінне виконання службових обов’язків, активну життєву позицію "Хрест Святого Миколая" вручили лейтенанту, командиру технічної роти батальйону аеродромно-технічного забезпечення військової частини А1688 Руслану Вікторовичу Олійнику, учаснику АТО, майору, начальнику штабу-першому заступникові командира батальйону зв’язку та радіотехнічного забезпечення військової частини А1688,учасникові антитерористичної операції на Сході України Олександру Васильовичу Птахіну, капітану, помічникові командира корабля авіаційного загону авіаційної ескадрильї військової частини А1688, учасникові антитерористичної операції Андрію Геннадійовичу Хріпунову.

Події

ХХI позачергова сесія Миколаївської обласної ради

 

Травень 2024
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
Tabunschik
Голова обласної ради Табунщик
Антон Вікторович 
підписатись на розсилку