54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 +38 068 4404824 oblrada@mksat.net

ЛАУРЕАТИ СПОРТИВНОГО РОКУ 2018

17.01.2019

У четвер, 17 січня, у сесійній залі Миколаївської обласної ради відбулась церемонія відзначення кращих спортсменів і тренерів, спортивних меценатів 2018 року Миколаївської області "Лауреат спортивного року 2018"

         Вже традиційно найкращих відзначали у номінаціях: «Найкращий спортсмен», «Найкраща спортсменка», «Разом з олімпійцями» (чоловіки), «Разом з олімпійцями» (жінки), «Сильні духом», «Олімпійська надія», «Ветеран спорту», «За відданість справи» та «Найкращий тренер».

         Згідно з указом Президента України за вагомий особистий внесок у розвиток та популяризацію спорту і фізичної культури, досягнення високих спортивних результатів та багаторічну плідну діяльність орденом "За заслуги" 3-го ступеню нагороджено Євгена Шермера тренера-викладача з велоспорту спеціалізованої ДЮСШОР з велоспорту. Почесну відзнаку голови Миколаївської облдержадміністрації "Святий Миколай Чудотворець" 3-го ступеню отримали Олександр Міненко керівник клубу бойових мистецтв "Рись", Павло Пришутов тренер-викладач з веслування академічного ШВСМ м.Миколаєва, Олександр Олександрович Васютинський майстер спорту України міжнародного класу з біатлону та лижних гонок.

         Кращим спортсменом року 2018-го визнано Олександра Абраменка, переможницею у номінації "Краща спортсменка року" стала Олена Буряк. У номінації "Сильні духом" визначено двох переможців. Ними стали Максим Яровий та Анна Гонтарь. Лауреат цієї ж номінації, кандидат у майстри спорту з бадмінтону, володарка 4 бронзових нагород Чемпіонатів Європи з бадмінтону Софія Чорноморова отримала спеціальну відзнаку "Відкриття року". За підтримку спортсменів відзначено декількох депутатів Миколаївської обласної ради: Світлану Гладун, заступника голови Миколаївської обласної ради Андрія Кротова та депутата Миколаївської обласної ради Петра Ковальчука. По завершенні церемонії відбулась зустріч нагороджених з головою Миколаївської обласної ради Вікторією Москаленко. Вікторія Вікторівна пообіцяла Софії Чорноморовій посприяти у придбанні спеціального спортивного взуття.

         Варто відзначити, що 2018 рік для миколаївських спортсменів був дуже вдалим. Особливо для юніорів та молоді. На Олімпійських іграх у Пхьончхані золото здобув фрийсталіст Олександр Абраменко. Золото та бронза на рахунку іще одного миколаївця Максима Ярового. Взагалі на Чемпіонатах Світу та Європи, інших змаганнях з Олімпійських та неолімпійських видів спорту наші земляки вибороли 194 медалі: 37 золотих, 43 срібні та 114 бронзових. На змаганнях Всеукраїнського рівня, Кубках України миколаївці здобули 1896 нагород. У скарбничці 494 золота, 944 срібла, 458 бронзових медалей. Від змагань до змагань власне лідерство та пальму першості регіону Північного Причорномор’я демонстрували спортсмени з інвалідністю. Тренерами Миколаївської області підготовлено 4 Заслужені майстри спорту України, 4 майстри спорту міжнародного класу.

         Кращому 21 спортсмену Миколаївщини з Олімпійських видів спорту виплачено грошову винагороду на суму 625 тисяч гривень. Щомісяця сплачується стипендія Миколаївської обласної ради та обласної державної адміністрації Протягом минулого 2018 року її отримували 74 спортсмени та тренери. Знову ж таки минулого року вже розпочато реконструкцію шахово-шашкової школи ім.Миколи Шелеста. Триває будівництво сучасного спортивного комплексу Миколаївської обласної школи вищої спортивної майстерності. Протягом року споруджено 14 майданчиків зі штучним покриттям і розпочато встановлення іще десяти одиниць аналогічних комплексів. На ці цілі в обласному бюджеті на 2019 рік передбачено 50 мільйонів гривень. За рахунок коштів обласного бюджету реалізовано п’ять мікропроектів з придбання спортивного інвентарю.

Події

ХХI позачергова сесія Миколаївської обласної ради

 

Травень 2024
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
Tabunschik
Голова обласної ради Табунщик
Антон Вікторович 
підписатись на розсилку