54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 +38 068 4404824 oblrada@mksat.net

ГОЛОВА МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ВІКТОРІЯ МОСКАЛЕНКО ПРОВЕЛА ОСОБИСТИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН

16.01.2019

16 го січня голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко здійснила прийом громадян.   Громада Калинівки Вітовського району переймається питанням завершення реконструкції спортивної зали у місцевій загальноосвітній школі. Про практичний фінал відновлювальних робіт Вікторія Вікторівна повідомила колективу під час відвідування закладу 27 грудня в рамках робочого візиту до Вітовського району.

         Ця історія почалася влітку 2018-го. Тоді голова обласної ради теж заїжджала до Калинівської школи зі спортивним подарунком – столом для настільного тенісу. Старшокласники, спілкуючись із Вікторією Москаленко, поділилися своєю скоріше не мрією, а бажанням. Користуватися спортивною залою. На той момент приміщення потребувало відновлення. Життєвий принцип Вікторії Москаленко і як керівника головного представницького органу області, і як депутата, обраного жителями Вітовщини, і як людини – обіцяно – зроблено! Питання одразу було взяте під особистий контроль голови обласної ради. Минуло півроку і ремонтні роботи вийшли на завершальну стадію.

         Сьогодні директора школи Наталю Олександрівну Фільтанович турбує якість підлоги, яку з дня на день мають встеляти у спортивній залі. Як пояснила Вікторія Москаленко варіантів було декілька. Підрядник зупинився на покритті спортивними матами

         "Реалізацією займатимуться спеціалісти, які розуміються на своїй справі",- зазначила Вікторія Вікторівна. Паралельно представники громади обговорили з головою облради ймовірність ремонту роздягалок у школі, триває пошук шляхів обладнання у населеному пункті концертної зали. Всі ці та інші питання життя територіальної громади Калинівки, які залишаються на особистому контролі Вікторії Москаленко, голова облради обговорювала з виконуючим обов’язки старости села Калинівка Володимиром Сергійовичем Кузьміним, начальником відділу освіти, культури, молоді та спорту Воскресенської селищної ради Ганною Степанівною Черновол та Наталею Олександрівною Фільтанович директором Калинівської ЗОШ I-IIIст.

                  Під час особистого прийому громадян 16 го січня розглядалось іще одне важливе питання для громади Вітовщини. Протягом тривалого часу на адресу Миколаївської обласної ради та особисто Вікторії Вікторівни надходили листи місцевих жителів відносно необхідності реконструкції дороги О – 115113 ( Дніпро-Миколаїв-Горохівка). В черговий раз про жахливий стан автошляху говорив Юрій Пильо. Враховуючи стан справ, зазначила Вікторія Москаленко, листи вже було направлено на адресу заступника голови облдержадміністрації Валентина Гайдаржи. Аби з’ясувати і віднайти можливі шляхи реалізації ремонтних робіт на вищевказаній ділянці дороги, голова обласної ради запросила до себе виконуючого обов’язки начальника управління інфраструктури облдержадміністрації Миколу Склонного.

         "До мене звертається і керівництво об’єднаної територіальної громади і місцеві жителі відносно відмови автоперевізників їздити у напрямку станції "Горохівка". Тому сьогодні ми повинні здійснити всі необхідні заходи для ліквідації аварійного стану на цій ділянці дороги і забезпечити проїзд пасажирського автотранспорту",- підкреслила Вікторія Вікторівна.

Голові обласної ради та виконуючому обов’язки начальника управління інфраструктури вдалося знайти порозумміння – ремонт дороги О 115113 Дніпро-Миколаїв-Горохівка буде включено до плану робіт поточного року.

Всі порушені під час особистого прийому громадян питання голова обласної ради контролюватиме особисто.

Червень 2024
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            
Tabunschik
Голова обласної ради Табунщик
Антон Вікторович 
підписатись на розсилку