54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net
*

ГОЛОВА МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ВІКТОРІЯ МОСКАЛЕНКО ПРОВЕЛА ОСОБИСТИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН

16.01.2019

16 го січня голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко здійснила прийом громадян.   Громада Калинівки Вітовського району переймається питанням завершення реконструкції спортивної зали у місцевій загальноосвітній школі. Про практичний фінал відновлювальних робіт Вікторія Вікторівна повідомила колективу під час відвідування закладу 27 грудня в рамках робочого візиту до Вітовського району.

         Ця історія почалася влітку 2018-го. Тоді голова обласної ради теж заїжджала до Калинівської школи зі спортивним подарунком – столом для настільного тенісу. Старшокласники, спілкуючись із Вікторією Москаленко, поділилися своєю скоріше не мрією, а бажанням. Користуватися спортивною залою. На той момент приміщення потребувало відновлення. Життєвий принцип Вікторії Москаленко і як керівника головного представницького органу області, і як депутата, обраного жителями Вітовщини, і як людини – обіцяно – зроблено! Питання одразу було взяте під особистий контроль голови обласної ради. Минуло півроку і ремонтні роботи вийшли на завершальну стадію.

         Сьогодні директора школи Наталю Олександрівну Фільтанович турбує якість підлоги, яку з дня на день мають встеляти у спортивній залі. Як пояснила Вікторія Москаленко варіантів було декілька. Підрядник зупинився на покритті спортивними матами

         "Реалізацією займатимуться спеціалісти, які розуміються на своїй справі",- зазначила Вікторія Вікторівна. Паралельно представники громади обговорили з головою облради ймовірність ремонту роздягалок у школі, триває пошук шляхів обладнання у населеному пункті концертної зали. Всі ці та інші питання життя територіальної громади Калинівки, які залишаються на особистому контролі Вікторії Москаленко, голова облради обговорювала з виконуючим обов’язки старости села Калинівка Володимиром Сергійовичем Кузьміним, начальником відділу освіти, культури, молоді та спорту Воскресенської селищної ради Ганною Степанівною Черновол та Наталею Олександрівною Фільтанович директором Калинівської ЗОШ I-IIIст.

                  Під час особистого прийому громадян 16 го січня розглядалось іще одне важливе питання для громади Вітовщини. Протягом тривалого часу на адресу Миколаївської обласної ради та особисто Вікторії Вікторівни надходили листи місцевих жителів відносно необхідності реконструкції дороги О – 115113 ( Дніпро-Миколаїв-Горохівка). В черговий раз про жахливий стан автошляху говорив Юрій Пильо. Враховуючи стан справ, зазначила Вікторія Москаленко, листи вже було направлено на адресу заступника голови облдержадміністрації Валентина Гайдаржи. Аби з’ясувати і віднайти можливі шляхи реалізації ремонтних робіт на вищевказаній ділянці дороги, голова обласної ради запросила до себе виконуючого обов’язки начальника управління інфраструктури облдержадміністрації Миколу Склонного.

         "До мене звертається і керівництво об’єднаної територіальної громади і місцеві жителі відносно відмови автоперевізників їздити у напрямку станції "Горохівка". Тому сьогодні ми повинні здійснити всі необхідні заходи для ліквідації аварійного стану на цій ділянці дороги і забезпечити проїзд пасажирського автотранспорту",- підкреслила Вікторія Вікторівна.

Голові обласної ради та виконуючому обов’язки начальника управління інфраструктури вдалося знайти порозумміння – ремонт дороги О 115113 Дніпро-Миколаїв-Горохівка буде включено до плану робіт поточного року.

Всі порушені під час особистого прийому громадян питання голова обласної ради контролюватиме особисто.

Події

 26 листопада 2019 року, о 10 годині в сесійному залі обласної ради відбудеться тридцята позачергова сесія обласної ради сьомого скликання 

--------------------------

В рамках відзначення у Миколаївській області річниць початку доленосних для України подій Помаранчевої революції та Революції Гідності, 21 листопада 2019 року о 12.00 год. відбудеться покладання квітів до пам’ятника Героям Небесної Сотні (м. Миколаїв; сквер Ради Європи на розі вул. В. Морська та вул. Садова).

В рамках проведення в області заходів до Дня пам’яті жертв голодоморів в Україні, 23 листопада 2019 року з 14.45 год. до 15.15 год. пройде скорботна хода від площі перед Кафедральним собором на вул. Садовій по проспекту Центральному, Херсонському шосе до Пам’ятного знака жертвам голодоморів в Україні (м. Миколаїв, на розі вул. Херсонське шосе та вул. Кругової);

о 15.25 год. - літія за Україну та загальнонаціональна хвилина мовчання, покладання квітів і горщиків з пшеницею до Пам’ятного знаку жертвам голодоморів в Україні та Загальноукраїнська акція «Засвіти свічку» (м. Миколаїв, на розі вул. Херсонське шосе та вул. Кругової).

Оголошення Читати всі
2019-11-15
ДО УВАГИ ГРОМАДСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ!

Відповідно до статті 51 Закону України "Про Національну поліцію", оголошується конкурс до постійної поліцейської комісії Управління поліції охорони в Миколаївській області представників громадськості.

Детальніше
Підготовка до чергової сесіїї обласної ради
Листопад 2019
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Голова облради Москаленко Вікторія Вікторівна
Пряма трансляція
XXIX позачергової сесії Миколаївської обласної ради
підписатись на розсилку