ДО ОБЛАСНОЇ РАДИ З КОЛЯДКАМИ ЗАВІТАЛИ КАЛИНІВСЬКІ ВЕТЕРАНИ
![](https://www.mk-oblrada.gov.ua/UserFiles/news/15474714385c3c8a4ea4e33-300x300.jpg)
14 січня у другій половині дня в гості до голови Миколаївської обласної ради Вікторії Москаленко завітала іще одна група колядників – учасників Калинівського хору ветеранів. Ініціатором святкового відвідування облради виступила Калинівська активістка Анастасія Забара.
Власною виконавською майстерністю і талантом колядники намагаються демонструвати і популяризувати різноманіття звичаїв і традицій рідного краю – Миколаївської області, Вітовського району і півдня України в цілому.
Між іншим, зазначила Анастасія Забара, до участі у колядуванні охоче долучається Калинівська молодь.
"У вихідні дні, коли наша дітлашня не зайнята у школі, вони охоче долучаються до своїх дорослих колег. Тим самим ми прищеплюємо підростаючому поколінню любов і повагу до наших звичаїв і традицій, до української національної культури. Юні калинівці це роблять із величезним задоволенням",-.підкреслила Анастасія Забара.
Голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко віддячила колядників солодкими подарунками.
Нд | Пн | Вт | Ср | Чт | Пт | Сб |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | |
7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 |
14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 |
21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 |
28 | 29 | 30 | 31 |
![Tabunschik](http://www.mk-oblrada.gov.ua/UserFiles/Image/Image/Tabunschik.png)
Антон Вікторович