54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net
Біжуча стрічка

* Шановні депутати обласної ради та мешканці області, запрошуємо  23 серпня 2019 року взяти участь в урочистій церемонії підняття великого Державного Прапора України на площі біля адміністративного будинку обласної ради. Початок заходу о 09.00 годині та о 12.00 годині - в обласних урочистих  зборах у Миколаївському академічному українському театрі драми та музичної комедії *

"МРІЯ КАЛИНІВСЬКИХ ДІТЕЙ ПРО ОНОВЛЕНУ СПОРТИВНУ ЗАЛУ ЗДІЙСНИТЬСЯ. ЇЇ РЕКОНСТРУКЦІЯ НА ЗАВЕРШАЛЬНІЙ СТАДІЇ",- ВІКТОРІЯ МОСКАЛЕНКО ПРИВІТАЛА ІЗ НОВОРІЧНО – РІЗДВЯНИМИ СВЯТАМИ КАЛИНІВЦІВ.

27.12.2018

У другій половині дня 27 грудня голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко здійснила робочий візит до Вітовського району. На шановану та бажану гостю із нетерпінням чекала Калинівська дітвора. Ще б пак. Вікторія Вікторівна, крім подарунків – солодощів та привітань із наступаючими Різдвяно – Новорічними святами, привезла таку гарну новину – про практичне завершення реконструкції спортивної зали Калинівської ЗОШ.

         " Сьогодні я приїхала до Вас, щоб привітати із наступаючими святами Новим Роком та Різдвом Христовим. У наступний, 2019 рік, ми всі разом заходимо з новими мріями та сподіваннями. Одну мрію учнів Калинівської загальноосвітньої школи мені вдалося втілити у життя – незабаром на Вас чекає відкриття реконструйованої спортивної зали",- підкреслила Вікторія Вікторівна.

         Ця історія почалася влітку 2018-го. Тоді голова обласної ради теж відвідувала навчальний заклад зі спортивним подарунком – столом для настільного тенісу. Старшокласники, спілкуючись із Вікторією Москаленко, поділилися своєю скоріше не мрією, а бажанням. Користуватися спортивною залою. На той момент приміщення потребувало відновлення. Життєвий принцип Вікторії Москаленко і як керівника головного представницького органу області, і як депутата, обраного жителями Вітовщини, і як людини – обіцяно – зроблено! Питання одразу було взяте під особистий контроль голови обласної ради. Минуло півроку і ремонтні роботи вийшли на завершальну стадію. Звичайно, мені вдалося зазирнути, так би мовити, за лаштунки. Нехай побачене залишиться сюрпризом. Принаймі поки що. Скажу одне - роботи тривають надшвидкими темпами. Вікна вже замінено на сучасні пластикові склопакети, у залі функціонуватиме нова система освітлення. Все інше залишатиметься у таємниці до моменту урочистої церемонії відкриття.

Оголошення Читати всі
2019-08-16
Жінка в політиці - зміни в Україні!

Фонд громади міста Херсон "Захист" оголошує конкурс на навчання жінок, які мають бажання балотуватися до органів місцевого самоврядування на наступних місцевих виборах.

Протягом року наступні кандидатки в очно-заочній формі отримають допомогу на рівні освіти, відкриття можливостей.

Ціль проекту - підвищення спроможності жінок-лідерок Херсонської та Миколаївської областей у підготовці до участі у місцевих виборах

 

Підготовка до чергової сесіїї обласної ради
Серпень 2019
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Голова облради Москаленко Вікторія Вікторівна
підписатись на розсилку