54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net

"МРІЯ КАЛИНІВСЬКИХ ДІТЕЙ ПРО ОНОВЛЕНУ СПОРТИВНУ ЗАЛУ ЗДІЙСНИТЬСЯ. ЇЇ РЕКОНСТРУКЦІЯ НА ЗАВЕРШАЛЬНІЙ СТАДІЇ",- ВІКТОРІЯ МОСКАЛЕНКО ПРИВІТАЛА ІЗ НОВОРІЧНО – РІЗДВЯНИМИ СВЯТАМИ КАЛИНІВЦІВ.

27.12.2018

У другій половині дня 27 грудня голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко здійснила робочий візит до Вітовського району. На шановану та бажану гостю із нетерпінням чекала Калинівська дітвора. Ще б пак. Вікторія Вікторівна, крім подарунків – солодощів та привітань із наступаючими Різдвяно – Новорічними святами, привезла таку гарну новину – про практичне завершення реконструкції спортивної зали Калинівської ЗОШ.

         " Сьогодні я приїхала до Вас, щоб привітати із наступаючими святами Новим Роком та Різдвом Христовим. У наступний, 2019 рік, ми всі разом заходимо з новими мріями та сподіваннями. Одну мрію учнів Калинівської загальноосвітньої школи мені вдалося втілити у життя – незабаром на Вас чекає відкриття реконструйованої спортивної зали",- підкреслила Вікторія Вікторівна.

         Ця історія почалася влітку 2018-го. Тоді голова обласної ради теж відвідувала навчальний заклад зі спортивним подарунком – столом для настільного тенісу. Старшокласники, спілкуючись із Вікторією Москаленко, поділилися своєю скоріше не мрією, а бажанням. Користуватися спортивною залою. На той момент приміщення потребувало відновлення. Життєвий принцип Вікторії Москаленко і як керівника головного представницького органу області, і як депутата, обраного жителями Вітовщини, і як людини – обіцяно – зроблено! Питання одразу було взяте під особистий контроль голови обласної ради. Минуло півроку і ремонтні роботи вийшли на завершальну стадію. Звичайно, мені вдалося зазирнути, так би мовити, за лаштунки. Нехай побачене залишиться сюрпризом. Принаймі поки що. Скажу одне - роботи тривають надшвидкими темпами. Вікна вже замінено на сучасні пластикові склопакети, у залі функціонуватиме нова система освітлення. Все інше залишатиметься у таємниці до моменту урочистої церемонії відкриття.

Оголошення Читати всі
2019-01-23
ОГОЛОШЕННЯ ПРО КОНКУРС

Миколаївська обласна державна адміністрація оголошує конкурсний відбір на посаду директора регіонального ландшафтного парку «Тилігульський»

Детальніше
Підготовка до чергової сесіїї обласної ради
Січень 2019
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
Голова облради Москаленко Вікторія Вікторівна
Пряма трансляція
24 позачергової сесії Миколаївської обласної ради
підписатись на розсилку