54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net
*

"СТВОРИМО ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ",- ДЕПУТАТИ ОБЛАСНОЇ РАДИ ВВАЖАЮТЬ ЗА ДОЦІЛЬНЕ ЗВЕРНУТИСЯ ДО ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ ДЛЯ ВИРІШЕННЯ ПРОБЛЕМНИХ ПИТАНЬ МИКОЛАЇВСЬКОГО ЗАЛІЗНИЧНОГО ВОКЗАЛУ

27.12.2018

Про це йшлося під час засідання 24 позачергової сесії Миколаївської обласної ради сьомого скликання.

Практично рік тому за ініціативи депутата Миколаївської обласної ради Іллі Борисовича Рєзнікова та при підтримці голови Миколаївської обласної ради Вікторії Москаленко у головному представницькому органі влади регіону створили робочу групу для вирішення проблем Миколаївського залізничного вокзалу. До її складу ввійшли депутати Миколаївської обласної та міської рад, Верховної Ради України.

         Протягом року всі зацікавлені у розв’язанні питань візитівки області провели ряд зустрічей у Києві з керівництвом акціонерного товариства. В рамках Миколаївського економічного форуму 2018, який відбувся у листопаді, особисто Вікторія Москаленко ініціювала діалог з Міністром інфраструктури України Володимиром Омеляном.

         " Більш того, під час форуму ми домоглися безпосередньої зустрічі на залізничному вокзалі. Вона відбулась за участі члена правління ПАТ " Укрзалізниця" Пашкевича і керівника Одеської залізниці. Кардинально ж ситуація не змінюється. На одній з останніх нарад робочої групи ми всі разом вирішили звернутися до Прем’єр- міністра України Володимира Борисовича Гройсмана",-  акцентував увагу колег керівник робочої групи.

         Нагадаємо, в рамках проведення Миколаївського економічного форуму 2018 на діалог з головою обласної ради Вікторією Москаленко та головою робочої групи Іллею Рєзніковим погодились начальник департаменту пасажирських перевезень далекого прямування ПАТ "Укрзалізниця" Олександр Красноштан, член правління ПАТ "Укрзалізниця" Ремігіуш Пашкевич та директор регіональної філії "Одеська залізниця" ПАТ "Укрзалізниця" Сергій Нікулін. Каменем спотикання був, є і залишається проект реконструкції Миколаївського залізничного вокзалу. Вікторія Вікторівна вкотре наголошує, він далекий від ідеалу.
 "Жителі Миколаївщини повинні користуватися зручним з усіх точок зору вокзалом. При цьому будівля і її зовнішній вигляд мають вписуватися в існуючий архітектурний ансамбль. Хочу підкреслити, що це не означає залишити все так, як є сьогодні на папері. Будівля має бути сучасною",- наголошує голова обласної ради.

         Водночас столичні менеджери – інфраструктурники планують відремонтувати цього року туалети на Миколаївському залізничному вокзалі. На ці цілі було виділено близько семи мільйонів гривень. Роботи було розпочато іще 9-го листопада. За ствердженням представників ПАТ "Укрзалізниця" підхід до вирішення питання серйозний і сучасний. Автори реконструкції санітарних вузлів  попередньо відвідали аеропорт "Бориспіль", кращі супермаркети столиці. Познайомились з технологіями, які використані на цих об’єктах, під час будівництва та ремонту санітарних вузлів. Тут передбачається встановлення сучасної сантехніки, гідроізоляційна обробка кахельної плитки, придбання потужної вентиляції тощо.

         Відносно подальших дій та внесення змін до діючого проекту реконструкції вокзалу, у листопаді відбувся складний діалог між зацікавленими сторонами. Під час попередніх засідань робочої групи всі висловлювалися за необхідність внесення змін до існуючого проекту. Завдяки наполегливості Вікторії Москаленко і депутатського корпусу обласної ради проектанти реконструкції нібито і погодилися внести зміни в існуючу технічну документацію.

" Ми зараз шукаємо механізми, які дозволять нам внести зміни у діючу технічну документацію. У нашому бюджеті ремонт вокзалу закладено. До кінця поточного року буде реалізовано проект по ремонту санітарних вузлів. Сама будівля на балансі "Пасажирської компанії". Але ми допомагаємо і матеріалами і надаємо робочих. Аккумулюйте свої пропозиції, ми переглянемо загальний проект і будемо разом міркувати, що далі робити. Як приклад, громада може розробити цілком проект реконструкції і передати його на виконання "Одеській залізниці". Також ми можемо сюди запросити інвестора",- запропонував у підсумку директор регіональної філії "Одеська залізниця" ПАТ "Укрзалізниця" Сергій Нікулін.

Враховуючи такий перебіг подій, під час 24 позачергової сесії Миколаївської обласної ради сьомого скликання, керівник робочої групи інформував учасників засідання стосовно ухваленої ними рекомендації щодо сесійного звернення до Прем’єр – міністра України Володимира Гройсмана.

         Ілля Рєзніков звернувся до депутатського корпусу облради з проханням підтримати їх ініціативу. Додатково голова робочої групи вважає за доцільне створити електронну петицію на офіційному інтернет – представництві Президента України. Озвучену пропозицію підтримала голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко.  

        

 

Події

 26 листопада 2019 року, о 10 годині в сесійному залі обласної ради відбудеться тридцята позачергова сесія обласної ради сьомого скликання 

--------------------------

В рамках відзначення у Миколаївській області річниць початку доленосних для України подій Помаранчевої революції та Революції Гідності, 21 листопада 2019 року о 12.00 год. відбудеться покладання квітів до пам’ятника Героям Небесної Сотні (м. Миколаїв; сквер Ради Європи на розі вул. В. Морська та вул. Садова).

В рамках проведення в області заходів до Дня пам’яті жертв голодоморів в Україні, 23 листопада 2019 року з 14.45 год. до 15.15 год. пройде скорботна хода від площі перед Кафедральним собором на вул. Садовій по проспекту Центральному, Херсонському шосе до Пам’ятного знака жертвам голодоморів в Україні (м. Миколаїв, на розі вул. Херсонське шосе та вул. Кругової);

о 15.25 год. - літія за Україну та загальнонаціональна хвилина мовчання, покладання квітів і горщиків з пшеницею до Пам’ятного знаку жертвам голодоморів в Україні та Загальноукраїнська акція «Засвіти свічку» (м. Миколаїв, на розі вул. Херсонське шосе та вул. Кругової).

Оголошення Читати всі
2019-11-15
ДО УВАГИ ГРОМАДСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ!

Відповідно до статті 51 Закону України "Про Національну поліцію", оголошується конкурс до постійної поліцейської комісії Управління поліції охорони в Миколаївській області представників громадськості.

Детальніше
Підготовка до чергової сесіїї обласної ради
Листопад 2019
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Голова облради Москаленко Вікторія Вікторівна
Пряма трансляція
XXIX позачергової сесії Миколаївської обласної ради
підписатись на розсилку