54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 +38 068 4404824 oblrada@mksat.net

РЕЗУЛЬТАТИ ЩОРІЧНОГО ОБЛАСНОГО КОНКУРСУ ПРОЕКТІВ ТА ПРОГРАМ РОЗВИТКУ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ

27.12.2018

"Зробимо село яскравішим!" (Капітальний ремонт ліній вуличного освітлення по вулиці Одеська від КТП № 313 в с. Прибужани Вознесенського району Миколаївської області)

 З досвіду участі Прибужанівської сільської ради Вознесенського району в обласному щорічному конкурсі проектів та програм розвитку місцевого самоврядування

2n

На сучасному етапі розвитку сільської громади гостро постала необхідність у відновленні системного вуличного освітлення. Кожні збори сіл та збори громади не проходили без питання їх мешканців: "Коли буде освітлення?". За останні роки на неосвітлювальних дорогах сільської ради сталося декілька дорожньо-транспортних пригод, зростала недовіра до місцевої та районної влади через не вирішення важливих для громади проблемних питань. Відновлення системи вуличного освітлення було не примхою, а необхідністю.

"Забезпечення благоустрою сільських населених пунктів, створення умов для розвитку їх комунальної інфраструктури на сьогодні є чи не одним з найгостріших пріоритетів у роботі органів місцевого самоврядування. Адже від функціонування на селі елементарної системи водопостачання, якісного вуличного освітлення, вивозу побутових відходів, належного транспортного    забезпечення – залежить рівень добробуту та комфортного проживання населення.

Під час реалізації проекту було використане сучасне оствітлююче обладнання з LED лампами, які є значно економнішими за традиційні (з нитками нагріву). Відповідні лампи є значно безпечнішими для довкілля під час утилізації" – зауважив Прибужанівський сільський голова Олександр Тараненко.

30 листопада 2018 року у Прибужанах засвітилося 32 ліхтарі!!!

На реалізацію проекту "Зробимо село яскравішим!" було використано 117,152 тис.грн. з обласного бюджету та 117,152 – з бюджету Прибужанівської сілської ради.                 

Реалізація проекту дала змогу забезпечити потреби населення в безперебійному освітленні вулиць, забезпеченні необхідного рівня безпеки транспортного руху та пішоходів у вечірній та нічний час, зниженні вірогідності вчинення протиправних дій, зниженні травматизму, особливо в осінньо-зимовий період. Під час реалізації проекту біло відремонтовано автобусну зупинку. Реалізація проекту підвищила довіру до місцевої влади та зменшила соціальну напруженість у суспільстві.

 "Прибужанівська сільська рада отримала необхідний досвід від участі у обласному щорічному конкурсі проектів та програм розвитку місцевого самоврядування і в подальшому планує брати участь у проектах, які будуть втілюватися на нашій території" – підкреслив Прибужанівський сільський голова Олександр Тараненко.

Червень 2024
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            
Tabunschik
Голова обласної ради Табунщик
Антон Вікторович 
підписатись на розсилку