54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net
Біжуча стрічка

РЕЗУЛЬТАТИ ЩОРІЧНОГО ОБЛАСНОГО КОНКУРСУ ПРОЕКТІВ ТА ПРОГРАМ РОЗВИТКУ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ

27.12.2018

"Зробимо село яскравішим!" (Капітальний ремонт ліній вуличного освітлення по вулиці Одеська від КТП № 313 в с. Прибужани Вознесенського району Миколаївської області)

 З досвіду участі Прибужанівської сільської ради Вознесенського району в обласному щорічному конкурсі проектів та програм розвитку місцевого самоврядування

2n

На сучасному етапі розвитку сільської громади гостро постала необхідність у відновленні системного вуличного освітлення. Кожні збори сіл та збори громади не проходили без питання їх мешканців: "Коли буде освітлення?". За останні роки на неосвітлювальних дорогах сільської ради сталося декілька дорожньо-транспортних пригод, зростала недовіра до місцевої та районної влади через не вирішення важливих для громади проблемних питань. Відновлення системи вуличного освітлення було не примхою, а необхідністю.

"Забезпечення благоустрою сільських населених пунктів, створення умов для розвитку їх комунальної інфраструктури на сьогодні є чи не одним з найгостріших пріоритетів у роботі органів місцевого самоврядування. Адже від функціонування на селі елементарної системи водопостачання, якісного вуличного освітлення, вивозу побутових відходів, належного транспортного    забезпечення – залежить рівень добробуту та комфортного проживання населення.

Під час реалізації проекту було використане сучасне оствітлююче обладнання з LED лампами, які є значно економнішими за традиційні (з нитками нагріву). Відповідні лампи є значно безпечнішими для довкілля під час утилізації" – зауважив Прибужанівський сільський голова Олександр Тараненко.

30 листопада 2018 року у Прибужанах засвітилося 32 ліхтарі!!!

На реалізацію проекту "Зробимо село яскравішим!" було використано 117,152 тис.грн. з обласного бюджету та 117,152 – з бюджету Прибужанівської сілської ради.                 

Реалізація проекту дала змогу забезпечити потреби населення в безперебійному освітленні вулиць, забезпеченні необхідного рівня безпеки транспортного руху та пішоходів у вечірній та нічний час, зниженні вірогідності вчинення протиправних дій, зниженні травматизму, особливо в осінньо-зимовий період. Під час реалізації проекту біло відремонтовано автобусну зупинку. Реалізація проекту підвищила довіру до місцевої влади та зменшила соціальну напруженість у суспільстві.

 "Прибужанівська сільська рада отримала необхідний досвід від участі у обласному щорічному конкурсі проектів та програм розвитку місцевого самоврядування і в подальшому планує брати участь у проектах, які будуть втілюватися на нашій території" – підкреслив Прибужанівський сільський голова Олександр Тараненко.

Оголошення Читати всі
2019-08-16
ЖІНКА В ПОЛІТИЦІ — ЗМІНИ В КРАЇНІ!

Фонд громади міста Херсон «Захист» оголошує конкурс на навчання жінок, які мають намір балотуватися до органів місцевого самоврядування на наступних місцевих виборах.

 

 

Детальніше
Підготовка до чергової сесіїї обласної ради
Вересень 2019
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
1
2 3 4
5 6
7
8 9 10 11 12 13
14
15 16 17 18 19 20
21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          
Голова облради Москаленко Вікторія Вікторівна
Пряма трансляція
XXVІII позачергової сесії Миколаївської обласної ради
підписатись на розсилку