54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 +38 068 4404824 oblrada@mksat.net

НА ЗАПРОШЕННЯ ВІКТОРІЇ МОСКАЛЕНКО ОБЛАСНУ РАДУ ВІДВІДАЛИ ЮНІ ЗІРКИ УКРАЇНСЬКОГО КІНЕМАТОГРАФУ

26.12.2018

Зазвичай їх зустрічають на знімальних майданчиках, у павільйонах або гримерних, поспілкуватися з ними можна у перервах між стрічками…

         26 грудня на запрошення голови Миколаївської обласної ради Вікторії Москаленко обласну раду відвідали маленькі зірки українського кіно і телебачення, вихованці театральної студії "Не по – детски" Юлії Вєлієвої.

         Вже протягом декількох років її існування юні миколаївці беруть активну участь у зйомках серіалів, художніх фільмів, плідно співпрацюють з телеканалами "Україна" та "Інтер". Між іншим, у Новорічну ніч на телеканалі "Україна" в ефір вийде святковий проект " Фантастична ніч" за участю миколаївських акторів. У листопаді 2018 їх запросили до Києва, де на кіностудії ім. О.Довженка якраз тривала робота над ним. Знімались вони і у серіалі "Пошта", прем’єра якого незабаром відбудеться на українському телебаченні. За плечами цих хлопчиків і дівчат участь у "Реальній містиці", " Черговому лікарі", "Речовому доказі", "Житті на межі".

         На сьогоднішній день театральну студію " Не по-детски" відвідують близько 140 дітей. Постійними учасниками вищеперерахованих проектів є приблизно 50 з них. Це можуть бути як епізоди, так і другорядні ролі. Хоча, декому вже поталанило зіграти і головну роль.

         " Сьогодні тут можна сказати маленькі професіонали. У них за плечами по три, чотири роботи в кіно. Дехто з цих дітей встиг зіграти навіть головні ролі. Взагалі, у Миколаєві сьогодні мешкає близько 50 – 60 епізодників, які вже спробували на смак професійний світ українського кінематографу",- підкреслила під час нашого спілкування продюсер Юлія Вєлієва.

         На лютий 2019 року заплановано урочисте відкриття студії у своєму власному приміщенні. Тоді, сподівається пані продюсер, запрошень стане більше. Як і майстер-класів із професіоналами кіно. Ймовірно, до Миколаєва почнуть частіше приїжджати відомі режисери українських повнометражних стрічок і серіалів, телевізійних проектів. Поки що всі кастинги миколаївським зірочкам доводиться проходити у Києві. Нещодавно регіон Північного Причорномор’я відвідав режисер відомого в Україні серіалу "Школа" Євген Чернишов. Якщо до сьогодні миколаївські актори не встигли спробувати свої сили у цій стрічці, Юлія Вєлієва все ж таки сподівається, що у наступних сезонах "Школи" декому з юних миколаївців поталанить знятися.

         " Мені дуже подобається дивитися на їх очі, коли вони ( мої діти) повертаються зі знімального майданчика. …Знаєте, кіно можна любити до безпам’ятства, до тремтіння у колінах, або не любити взагалі. Наші вихованці однозначно займаються улюбленою справою. Для мене це головне. Якщо хочете – мета моєї діяльності",- ділиться Юлія Вєлієва.

         Цього дня артистам кіно і телебачення довелося приміряти на себе дещо незвичні ролі політиків. Діти відвідали сесійну залу Миколаївської обласної ради, де зазвичай точаться баталії у боротьбі за краще майбутнє Миколаївської області. У "зеленій залі", в якій проходять засідання постійних депутатських комісій облради, поспілкувалися із заступником голови Миколаївської обласної ради Андрієм Кротовим та депутатом Миколаївської обласної ради Анною Воронок, радником голови Миколаївської обласної ради Мариною Савченко. Наприкінці зустрічі зірок українського кіно і телебачення було нагороджено Почесними грамотами Миколаївської обласної ради. Відповідне розпорядження підписала Вікторія Москаленко. І звичайно, перед Новим Роком талановитих хлопчиків і дівчат частували смачною соковою продукцією підприємства "Сандора" компанії "PepsiCo" в Україні і дарували подарунки.

 

Червень 2024
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            
Tabunschik
Голова обласної ради Табунщик
Антон Вікторович 
підписатись на розсилку