54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net
Біжуча стрічка

* Шановні мешканці міста Миколаєва та Миколаївської області! Запрошуємо вас на покладання квітів до пам’ятника В.О.Лягіну з нагоди відзначення Дня партизанської слави в Миколаївській області, яке відбудеться 20 вересня 2019 року о 08.30. Збір учасників о 08.00

ПРЕЗИДЕНТ НА ЗУСТРІЧІ З ТАЛАНОВИТОЮ МОЛОДДЮ: МИ МАЄМО БОРОТИСЯ ЗА УКРАЇНУ НА ДОНБАСІ

20.12.2018

Президент Петро Порошенко під час зустрічі з талановитою молоддю підкреслив важливість підтримки та відновлення звільненого Донбасу. Серед юних винахідників на зустрічі були і представники Донецької і Луганської областей.

Президент подякував тим, хто приїхав на зустріч і продовжує займатися наукою і освітою, навіть коли їхні домівки захоплені країною-агресором. «Вони є тим якорем, який тримає український Донбас і забезпечує повернення України і українського суверенітету туди після звільнення, яке обов’язково і дуже скоро буде», - зауважив Петро Порошенко.

«Коли я був в Брюсселі 13 грудня, ми домовилися з Радою Європейського Союзу започаткувати спеціальні програми для Донеччини та Приазов’я для того, щоб відновити інфраструктуру, забезпечити розвиток муніципального транспорту, робити відновлення мікрорайону Маріуполя «Східний», який був під ракетним обстрілом у 2015 році. Це буде символ єдності усіх українців, символ єдності країн Європейського Союзу, який допомагає нам зберігати цілісність країни і відроджувати зруйнований війною Донбас», - сказав Президент України.

В свою чергу, діти та молоді люди з Донбасу дякували Главі держави за увагу та підтримку. «Я хочу подякувати вам від щирого серця за те, що я маю можливість дякувати вам стоячи тут. Дякую вам за те, що ви не забуваєте про усіх дітей і піклуєтесь про нас», - сказав один із учасників зустрічі Артем Агванян, який приїхав з Маріуполя.

«Я хочу звернутися до вас, діти і дорослі – прошу вас не забувати про Україну, тому що той, хто забуває про свою рідну землю, той, хто забуває свої помилки, той припускається їх знов. Я хочу вам побажати, щоб ваша країна стала тим, чим вона є для мене», - додав юнак.

«Це дуже важливо, що ми зараз звідси передаємо вітання Маріуполю – місту, яке розташоване лише у 18 кілометрах від фронту. Але місто повністю українське. Місто підняло український прапор в найважчі дні 2014 року і стало на захист Української держави. І ворог не пройшов», - сказав Петро Порошенко та подякував Артему. «Ти – великий молодець», - додав Президент.

Президент також повідомив, що вчора Перша леді повернулася з Маріуполя, куди доставила українську освітню літературу, 30 000 підручників для Донбасу. «Це дуже важливо, щоб ми бачили, що ми маємо боротися за Україну на Донбасі», - сказав він.

Оголошення Читати всі
2019-08-16
ЖІНКА В ПОЛІТИЦІ — ЗМІНИ В КРАЇНІ!

Фонд громади міста Херсон «Захист» оголошує конкурс на навчання жінок, які мають намір балотуватися до органів місцевого самоврядування на наступних місцевих виборах.

 

 

Детальніше
Підготовка до чергової сесіїї обласної ради
Вересень 2019
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
1
2 3 4
5 6
7
8 9 10 11 12 13
14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          
Голова облради Москаленко Вікторія Вікторівна
Пряма трансляція
XXVІII позачергової сесії Миколаївської обласної ради
підписатись на розсилку