54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net

РАДА РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ ВІТОВСЬКОГО РАЙОНУ

10.12.2018

За ініціативи Президента України Петра Порошенка та за дорученням голови Миколаївської обласної державної адміністрації Олексія Савченка у районах області зараз проходять засідання Рад Регіонального Розвитку. Вони дають змогу прямого спілкування влади, представників місцевого самоврядування та бізнесу, соціальної сфери один з одним, відзвітувати та окреслити плани на майбутнє.

         Минулої п’ятниці Рада Регіонального розвитку відбулась у Вітовському районі Миколаївської області. Тут захід такого формату пройшов вперше. За мету його організатори окреслили звіт та визначення стратегічних планів на майбутні три роки.

         " У нас вже підготовлено проектно-кошторисну документацію на спорудження спортивно-розважального комплексу. Сума сягає 40 мільйонів гривень. Маємо проект утеплення Первомайської школи. Надалі ставимо собі за мету подальше розгалуження мережі спортивних майданчиків. Я веду мову про будівництво міні- полів зі штучним покриттям",- коротко поділився із журналістами на початку роботи голова Вітовської райдержадміністрації.

         Протягом останніх декількох років, підкреслив Олександр Демчук, на Вітовщині зроблено чимало. Такого розвитку, переконаний очільник району, тут не відбувалося у попередні двадцять років. У розвиток інфраструктури вкладено 92 мільйони гривен. Це і капітальні ремонти шкіл та дитячих садочків, відновлення доріг. Одними з перших відкрили опорну школу.

         У роботі Ради Регіонального розвитку Вітовського району взяла участь Вікторія Москаленко, як людина, якій вітовчани довірили представляти їх інтереси у представницькому органі області. Вікторії Вікторівні за два роки вдалося залучити на розвиток рідної Вітовщини понад 30 мільйонів гривень. Кошти спрямовувалися на вирішення нагальних питань дорожньої галузі, підтримку загальноосвітніх та інтернатних навчальних установ.

         " Це 1 млн грн на завод з переробки сміття у М-Погоріловому з обласного бюджету. Окрема тема – відновлення автошляхів. Так, більше ніж 450 мільйонів гривень вдалося спрямувати на реконструкцію дороги Т-15-08. З них майже 200 мільйонів – кошти митного експерименту, іще 200 мільйонів – фінансування обласного бюджету.

         Хочу сказати, що розвиток у районі є. Вітовщина посідає перші місця за реалізацією реформи децентралізації, втілення у життя проекту "Нова українська школа" і загальне реформування галузі освіти. Це стало можливим завдяки вам, шановні вітовчани – завдяки керівникам району, сільських та селищних рад, головам об’єднаних територіальних громад., директорам шкіл та соціальних установ.",- зазначила Вікторія Москаленко.

         Повертаючись до питання реформування освітньої галузі, Олександр Демчук поділився враженнями від візиту до району голови обласної державної адміністрації Олексія Савченка.

         " Днями до нас з робочим візитом приїжджав голова облдержадміністрації. Він був вражений рівнем матеріально- технічного оснащення Первомайської опорної школи. Тут діти вже не відчувають себе, так би мовити, на периферії. У нас вже там у кожному класі інтерактивні дошки, три комп’ютерні класи, майстерні для уроків праці з сучасним устаткуванням. Вступаючи до ВИШів наші випускники підготовлені не гірше, а може й краще, за міських учнів",- зазначив керівник району.

         На сьогоднішній день Вітовщина має дві опорних школи. Первомайську та М-Погорілівську. Представники влади району висловили сподівання на подальший розвиток та здоровий глузд батьків учнів. У найближчих планах відкриття Грейгівської опорної школи.

         Враховуючи суттєвий внесок Олександра Демчука у розвиток освіти, підтримку сучасних реформ, запропонованих Центральною владою, голову Вітовської райдержадміністрації відзначено Національною Академією Педагогічних Наук. Нагороду Олександрові Демчуку вручила під час засідання Ради Регіонального розвитку голова обласної ради Вікторія Москаленко.

         Взагалі, за час роботи команди Олександра Демчука у Вітовському районі, спільно з депутатським корпусом зроблено суттєвий крок вперед: відремонтовано шість приміщень бібліотек, три фельдшерсько-акушерських пункти, дві амбулаторії. У вісімнадцяти загальноосвітніх навчальних закладах відремонтовано, із встановленням пластикових склопакетів, спортивні зали. У населених пунктах почали функціонувати 12 нових водонапірних башт. Здійснено відновлення 10 систем водопостачання, 15 каналізаційних мереж. Одним із важливих питань було, є і буде освітлення. на 137 вулицях населених пунктів Вітовщини працюють сучасні ліхтарі з енергозберігаючими світлодіодними лампами.

         " Дійсно, протягом останніх декількох років багато проектів підтримано на рівні обласного та державного бюджетів. Зокрема, це дорожня галузь: стара Снігурівська дорога, Грейгівський напрямок, сполучення із Миколаївським, Один із проектів, реалізацією якого дуже задоволені у Вітовському районі, є практичне будівництво дороги Т -15-08. Про її відновлення мріяли. Я вважаю це вагомим досягненням. Тим більше, що вона дає змогу добиратися до Первомайської опорної школи – однієї з кращих в районі. Багато говорили про інвестиції. Я хочу наголосити, що всі, хто знаходиться територіально і користується землею, повинні реєструвати окремі підприємства ( юридичну особу) і сплачувати податки. Маю багато запитань до підприємств Воскресенської ОТГ. Зараз я говорю про асфальтні та нафтопереробні підприємства "Дорлідер" та "Кворум". Будемо їх вирішувати. І на загальнообласному рівні у тому числі.

Резюмуючи, хочу наголосити – робота не зупиняється. Довіру, яку мені надала громада, обов’язково виправдаю",- акцентувала, підбиваючи підсумки засідання, голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко. .

        

Травень 2022
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20
21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
Голова обласної ради Замазєєва
Ганна Володимирівна
Видео
Військова служба за контрактом у лавах Збройних Сил України 
підписатись на розсилку