54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net
Біжуча стрічка

* Шановні депутати обласної ради та мешканці області, запрошуємо  23 серпня 2019 року взяти участь в урочистій церемонії підняття великого Державного Прапора України на площі біля адміністративного будинку обласної ради. Початок заходу о 09.00 годині та о 12.00 годині - в обласних урочистих  зборах у Миколаївському академічному українському театрі драми та музичної комедії *

У МИКОЛАЄВІ ВІДБУЛИСЬ УРОЧИСТОСТІ З НАГОДИ ДНЯ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ ТА МІЖНАРОДНОГО ДНЯ ВОЛОНТЕРІВ

06.12.2018

З нагоди двох свят, які відзначаються щороку 5-го та 6-го грудня відповідно, Міжнародного дня волонтерів та Дня Збройних Сил України, у Миколаєві відбулася урочиста церемонія нагородження кращих військовослужбовців та представників волонтерських організацій.

         Зокрема, під час зібрання голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко привітала службовців українського війська та волонтерів зі святами та вручила відзнаки Миколаївської обласної ради - "Хрест Святого Миколая". За вагомий особистий внесок у розвиток волонтерського та благодійницького руху на Миколаївщині, сподвижницьку діяльність, спрямовану на моральну і матеріальну підтримку учасників антитерористичної операції на Сході України, активну життєву і громадську позицію нагороджено:

-         Дениса Петровича Барашковського волонтера,

-         Конотопенка Олександра Яковича ( посмертно) учасника Антитерористичної операції

-         Руслану Василівну Миронюк члена громадської організації "Асоціація учасників та інвалідів АТО"

-         Юлію Володимирівну Немлій волонтера

-         Людмилу Іванівну Семенюк волонтера

-         Людмилу Ростиславівну Юрченко волонтера.

" Це свято захисників територіальної цілісності нашої країни і тих, хто щодня підтримує військовослужбовців, тим самим забезпечує обороноздатність держави. Для когось це свято почалося рік тому, для іншої категорії громадян воно є надважливим протягом останніх чотирьох років.

         Сьогодні низько хочу вклонитися і подякувати матерям і дружинам військовослужбовців, які не повернулися з поля бою. Велика вдячність сім’ям незаконно полонених у Росії українських моряків. Вони виконували свій військовий обов’язок, не порушуючи жодних законів.

         Вірю, ми матимемо одну з найсильніших і найпотужніших армій в Європі. Адже, пріоритет нашої країни, до якого ми впевнено рухаємося, членство у Європейському Союзі та Північно – Атлантичному Альянсі",- зазначила, вітаючи присутніх зі святами, голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко.

         Цього ж дня відзнаки Миколаївської обласної державної адміністрації вручив Олексій Савченко. Серед нагороджених наймолодша волонтер Миколаївщини, помічниця і матусина підтримка Лідія Немлій. Головою обласної державної адміністрації високо оцінено журналістський внесок у справу обороноздатності держави, матеріальну та моральну підтримку на передовій військовослужбовців – нагороджено Дмитра Тьосова, Наталку Єчкалову та Олега Хусаїнова.

Наприкінці зустрічі Вікторія Вікторівна та Віктор Смирнов обговорили підготовку та проведення святкових заходів, присвячених Дню Святого Миколая.

Оголошення Читати всі
2019-08-16
Жінка в політиці - зміни в Україні!

Фонд громади міста Херсон "Захист" оголошує конкурс на навчання жінок, які мають бажання балотуватися до органів місцевого самоврядування на наступних місцевих виборах.

Протягом року наступні кандидатки в очно-заочній формі отримають допомогу на рівні освіти, відкриття можливостей.

Ціль проекту - підвищення спроможності жінок-лідерок Херсонської та Миколаївської областей у підготовці до участі у місцевих виборах

 

Підготовка до чергової сесіїї обласної ради
Серпень 2019
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Голова облради Москаленко Вікторія Вікторівна
підписатись на розсилку