54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net

У МИКОЛАЄВІ ВІДБУЛИСЬ УРОЧИСТОСТІ З НАГОДИ ДНЯ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ ТА МІЖНАРОДНОГО ДНЯ ВОЛОНТЕРІВ

06.12.2018

З нагоди двох свят, які відзначаються щороку 5-го та 6-го грудня відповідно, Міжнародного дня волонтерів та Дня Збройних Сил України, у Миколаєві відбулася урочиста церемонія нагородження кращих військовослужбовців та представників волонтерських організацій.

         Зокрема, під час зібрання голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко привітала службовців українського війська та волонтерів зі святами та вручила відзнаки Миколаївської обласної ради - "Хрест Святого Миколая". За вагомий особистий внесок у розвиток волонтерського та благодійницького руху на Миколаївщині, сподвижницьку діяльність, спрямовану на моральну і матеріальну підтримку учасників антитерористичної операції на Сході України, активну життєву і громадську позицію нагороджено:

-         Дениса Петровича Барашковського волонтера,

-         Конотопенка Олександра Яковича ( посмертно) учасника Антитерористичної операції

-         Руслану Василівну Миронюк члена громадської організації "Асоціація учасників та інвалідів АТО"

-         Юлію Володимирівну Немлій волонтера

-         Людмилу Іванівну Семенюк волонтера

-         Людмилу Ростиславівну Юрченко волонтера.

" Це свято захисників територіальної цілісності нашої країни і тих, хто щодня підтримує військовослужбовців, тим самим забезпечує обороноздатність держави. Для когось це свято почалося рік тому, для іншої категорії громадян воно є надважливим протягом останніх чотирьох років.

         Сьогодні низько хочу вклонитися і подякувати матерям і дружинам військовослужбовців, які не повернулися з поля бою. Велика вдячність сім’ям незаконно полонених у Росії українських моряків. Вони виконували свій військовий обов’язок, не порушуючи жодних законів.

         Вірю, ми матимемо одну з найсильніших і найпотужніших армій в Європі. Адже, пріоритет нашої країни, до якого ми впевнено рухаємося, членство у Європейському Союзі та Північно – Атлантичному Альянсі",- зазначила, вітаючи присутніх зі святами, голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко.

         Цього ж дня відзнаки Миколаївської обласної державної адміністрації вручив Олексій Савченко. Серед нагороджених наймолодша волонтер Миколаївщини, помічниця і матусина підтримка Лідія Немлій. Головою обласної державної адміністрації високо оцінено журналістський внесок у справу обороноздатності держави, матеріальну та моральну підтримку на передовій військовослужбовців – нагороджено Дмитра Тьосова, Наталку Єчкалову та Олега Хусаїнова.

Наприкінці зустрічі Вікторія Вікторівна та Віктор Смирнов обговорили підготовку та проведення святкових заходів, присвячених Дню Святого Миколая.

Події

19 червня 2019 року

з 09.00 до 11.00 години у приміщенні Миколаївської обласної ради (кабінет 105 перший поверх) відбудеться особистий прийом громадян головою Миколаївської обласної ради Москаленко В.В.

Попередній запис за телефоном – (0512) 37 04 89, 37-25-74

-----------------------

15 червня о 15.00

концерт "народної" оперно-вокальної студії в Обласному палаці культури.

-----------------------

20 червня о 18.00

звітний концерт "зразкового" ансамблю сучасного танцю «Пасадена» в Обласному палаці культури.

Оголошення Читати всі
2019-06-06
«ПРО ОГОЛОШЕННЯ ПОВТОРНОГО КОНКУРСНОГО ВІДБОРУ НА ПОСАДУ ДИРЕКТОРА РЕГІОНАЛЬНОГО ЛАНДШАФТНОГО ПАРКУ «ТИЛІГУЛЬСЬКИЙ»

Миколаївська обласна державна адміністрація оголошує повторний конкурсний відбір на посаду директора регіонального ландшафтного парку «Тилігульський»

Адреса: 57400, Миколаївська область, смт Березанка, вул. Медична, 6

Детальніше
Підготовка до чергової сесіїї обласної ради
Червень 2019
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            
Голова облради Москаленко Вікторія Вікторівна
підписатись на розсилку