54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net
Біжуча стрічка

НА ЗАСІДАННІ ПОСТІЙНОЇ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ,ПЛАНУВАННЯ, БЮДЖЕТУ, ФІНАНСІВ ТА ІНВЕСТИЦІЙ

04.12.2018

4 грудня в Миколаївській обласній раді відбулось засідання постійної комісії облради з питань регіонального розвитку, планування, бюджету, фінансів та інвестицій. До порядку денного було включено десять питань. Переважна більшість з них стосувалась внесення змін до обсягів міжбюджетних трансфертів, погоджень розподілу субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам. В роботі комісії взяли участь заступник голови Миколаївської обласної ради Андрій Кротов, заступники голови Миколаївської облдержадміністрації Олександр Кушнір та Євген Шевченко.

         Сьомого листопада Кабінетом міністрів України був здійснений розподіл субвенції окремим територіям на соціально-економічний розвиток. На Миколаївську область виділено 4 млн. 765 тис. грн.

         " Є розподіл по проектах Для того, щоб кошти почали використовуватися, нам потрібно їх до себе прийняти",- зауважив Олександр Кушнір заступник голови Миколаївської облдержадміністрації. Одноголосно питання було підтримано членами постійної депутатської комісії.

В ході комісії розглянуто питання внесення змін до обсягу міжбюджетних трансфертів на придбання житла для учасників АТО, ООС. На даний момент йдеться про 160 тис. грн. для купівлі житла родині учасника антитерористичної операції, жителя Снігурівського району. Кошти виділяються районним бюджетом і передаються в обласний бюджет. Без зауважень депутати підтримали позитивне вирішення питання.

         Аналогічно ухвалено рішення про розподіл субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам з метою придбання житла дітям-сиротам.

         Членами постійної комісії з питань регіонального розвитку, планування, бюджету, фінансів та інвестицій погоджено внесення змін розпису обласного бюджету області 2018 року для придбання автомобілів швидкої допомоги. Цілий ряд адміністративних територій у тому числі міста Мииколаїв, Первомайськ, Вознесенськ, об’єднані територіальні громади виділили кошти на оновлення медичного транспорту. Загальна сума складає 11 млн.748 тисяч грн. Це дасть можливість придбати п’ять автомобілів. Одностайно учасники засідання постійної комісії ухвалили рішення про виділення необхідної суми для співфінансування на придбання обладнання обласним медичним закладам.

        

Оголошення Читати всі
2019-10-15
ЗБЕРЕЖЕМО ПЛАНЕТУ РАЗОМ!

Цього року наша планета зазнала низку масштабних та нищівних пожеж. Згоріли мільйони гектарів лісу в Сибіру, нищівні пожежі охопили низку регіонів в джунглях басейну річки Амазонки.

Детальніше
Підготовка до чергової сесіїї обласної ради
Жовтень 2019
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15
16
17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
Голова облради Москаленко Вікторія Вікторівна
Пряма трансляція
XXVІII позачергової сесії Миколаївської обласної ради
підписатись на розсилку