54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net
Біжуча стрічка

* Шановні депутати обласної ради та мешканці області, запрошуємо  23 серпня 2019 року взяти участь в урочистій церемонії підняття великого Державного Прапора України на площі біля адміністративного будинку обласної ради. Початок заходу о 09.00 годині та о 12.00 годині - в обласних урочистих  зборах у Миколаївському академічному українському театрі драми та музичної комедії *

НА ЗАСІДАННІ ПОСТІЙНОЇ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ,ПЛАНУВАННЯ, БЮДЖЕТУ, ФІНАНСІВ ТА ІНВЕСТИЦІЙ

04.12.2018

4 грудня в Миколаївській обласній раді відбулось засідання постійної комісії облради з питань регіонального розвитку, планування, бюджету, фінансів та інвестицій. До порядку денного було включено десять питань. Переважна більшість з них стосувалась внесення змін до обсягів міжбюджетних трансфертів, погоджень розподілу субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам. В роботі комісії взяли участь заступник голови Миколаївської обласної ради Андрій Кротов, заступники голови Миколаївської облдержадміністрації Олександр Кушнір та Євген Шевченко.

         Сьомого листопада Кабінетом міністрів України був здійснений розподіл субвенції окремим територіям на соціально-економічний розвиток. На Миколаївську область виділено 4 млн. 765 тис. грн.

         " Є розподіл по проектах Для того, щоб кошти почали використовуватися, нам потрібно їх до себе прийняти",- зауважив Олександр Кушнір заступник голови Миколаївської облдержадміністрації. Одноголосно питання було підтримано членами постійної депутатської комісії.

В ході комісії розглянуто питання внесення змін до обсягу міжбюджетних трансфертів на придбання житла для учасників АТО, ООС. На даний момент йдеться про 160 тис. грн. для купівлі житла родині учасника антитерористичної операції, жителя Снігурівського району. Кошти виділяються районним бюджетом і передаються в обласний бюджет. Без зауважень депутати підтримали позитивне вирішення питання.

         Аналогічно ухвалено рішення про розподіл субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам з метою придбання житла дітям-сиротам.

         Членами постійної комісії з питань регіонального розвитку, планування, бюджету, фінансів та інвестицій погоджено внесення змін розпису обласного бюджету області 2018 року для придбання автомобілів швидкої допомоги. Цілий ряд адміністративних територій у тому числі міста Мииколаїв, Первомайськ, Вознесенськ, об’єднані територіальні громади виділили кошти на оновлення медичного транспорту. Загальна сума складає 11 млн.748 тисяч грн. Це дасть можливість придбати п’ять автомобілів. Одностайно учасники засідання постійної комісії ухвалили рішення про виділення необхідної суми для співфінансування на придбання обладнання обласним медичним закладам.

        

Оголошення Читати всі
2019-08-16
Жінка в політиці - зміни в Україні!

Фонд громади міста Херсон "Захист" оголошує конкурс на навчання жінок, які мають бажання балотуватися до органів місцевого самоврядування на наступних місцевих виборах.

Протягом року наступні кандидатки в очно-заочній формі отримають допомогу на рівні освіти, відкриття можливостей.

Ціль проекту - підвищення спроможності жінок-лідерок Херсонської та Миколаївської областей у підготовці до участі у місцевих виборах

 

Підготовка до чергової сесіїї обласної ради
Серпень 2019
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Голова облради Москаленко Вікторія Вікторівна
підписатись на розсилку