54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net
*

РАДНИК ГОЛОВИ ОБЛРАДИ ВІДВІДАЛА ЦЕНТР СОЦІАЛЬНО- ПСИХОЛОГІЧНОЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ ДІТЕЙ У ЮЖНОУКРАЇНСЬКУ

29.11.2018

За дорученням голови Миколаївської обласної ради Вікторії Москаленко радник голови облради Оксана Корсак відвідала та проінспектувала роботу Центру соціально - психологічної реабілітації дітей у Южноукраїнську.
На сьогоднішній день тут перебувають 46 вихованців - це діти безпосередньо з міста атомників та інших районів області. Центр є міським комунальним закладом та згідно договору - оренди майна територіальних громад міста займає площу 2130.4кв. в будівлі служби у справах дітей Южноукраїнської міської ради. Очолює заклад Ярослава Мельник.


Центр фінансується з обласного бюджету. У 2018 році отримано 4477940грн.
На проведення поточних та капітальних ремонтів будівлі, у якій розміщено комунальний заклад, минулого 2017 з міського бюджету направлено 856400грн. Цього ж року облаштували системи протипожежної сигналізації, зроблено поточні ремонти інженерних мереж, сходових маршів, приміщень, огорожі території на суму 890600грн. Необхідну суму виділили з міського бюджету.
Допомогу надають і благодійні організації, приватні підприємці, депутати та інші небайдужі до долі дітей, які опинились в складних життєвих обставинах, люди

.
В рамках робочої поїздки радник голови обласної ради детально ознайомилась із роботою закладу і поспілкувалась з колективом. Більшість спеціалістів це молоді люди у яких блищать очі. Вони охоче працюють з дітьми. Позитивне враження на Оксану Корсак справили душові кімнати, зроблений у їдальні ремонт, відновлення сходів та часткова заміна дверей, нові матраци, комп'ютерний клас, кімната для занять спортом тощо. На подвір'ї красиві, доглянуті клумби і майданчики та ще багато дрібниць, які роблять дуже приємною, затишною атмосферу для реабілітації дітей.


Під час візиту Оксана Корсак разом з керівництвом закладу обговорили нагальну проблему - завершення капітального ремонту власного харчоблоку. Приблизна сума разом з придбанням обладнання складаємайже 1829000грн. Зараз дітей харчують шляхом замовлення готової їжі.
Також є потреба в оновленні покриття футбольного поля та облаштування грального майданчика сучасним устаткуванням.


"В цілому можу сказати одне, коли існує така комунікація та порозуміння між керівництвом закладу, місцевими органами, обласними та приватними особами, це відображається як на стані будівлі, його наповнюванності так і на наших дітях, їх безпеці та благополуччі",- зазначила радник голови облради по завершенні поїздки.

Події

 26 листопада 2019 року, о 10 годині в сесійному залі обласної ради відбудеться тридцята позачергова сесія обласної ради сьомого скликання 

--------------------------

В рамках відзначення у Миколаївській області річниць початку доленосних для України подій Помаранчевої революції та Революції Гідності, 21 листопада 2019 року о 12.00 год. відбудеться покладання квітів до пам’ятника Героям Небесної Сотні (м. Миколаїв; сквер Ради Європи на розі вул. В. Морська та вул. Садова).

В рамках проведення в області заходів до Дня пам’яті жертв голодоморів в Україні, 23 листопада 2019 року з 14.45 год. до 15.15 год. пройде скорботна хода від площі перед Кафедральним собором на вул. Садовій по проспекту Центральному, Херсонському шосе до Пам’ятного знака жертвам голодоморів в Україні (м. Миколаїв, на розі вул. Херсонське шосе та вул. Кругової);

о 15.25 год. - літія за Україну та загальнонаціональна хвилина мовчання, покладання квітів і горщиків з пшеницею до Пам’ятного знаку жертвам голодоморів в Україні та Загальноукраїнська акція «Засвіти свічку» (м. Миколаїв, на розі вул. Херсонське шосе та вул. Кругової).

Оголошення Читати всі
2019-11-15
ДО УВАГИ ГРОМАДСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ!

Відповідно до статті 51 Закону України "Про Національну поліцію", оголошується конкурс до постійної поліцейської комісії Управління поліції охорони в Миколаївській області представників громадськості.

Детальніше
Підготовка до чергової сесіїї обласної ради
Листопад 2019
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Голова облради Москаленко Вікторія Вікторівна
Пряма трансляція
XXIX позачергової сесії Миколаївської обласної ради
підписатись на розсилку