54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net

"ПОПРИ ВІЙНУ НА ТЕРЕНАХ УКРАЇНИ ПРОТЯГОМ ОСТАННІХ ЧОТИРЬОХ РОКІВ РЕАЛІЗОВАНО МАСУ ПОЗИТИВНИХ РЕФОРМ",- ГОЛОВА ОБЛАСНОЇ РАДИ ВІКТОРІЯ МОСКАЛЕНКО

27.11.2018

27 листопада відбулось засідання Ради Регіонального розвитку Миколаївської області за участі голови Миколаївської обласної ради Вікторії Москаленко, голови Миколаївської обласної державної адміністрації Олексія Савченка, Миколаївського міського голови Олександра Сєнкевича, заступника голови облради Андрія Кротова та заступників голови облдержадміністрації, голів районних державних адміністрації та районних рад, голів об’єднаних територіальних громад. Цим засіданням фактично дано старт формуванню трирічного перспективного плану розвитку регіону Північного Причорномор’я.

         Відкриваючи захід голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко нагадала усім, враховуючи останні події і запровадження на Миколаївщині правового режиму воєнного стану, що протягом останніх чотирьох років йде війна в Україні і реалізуються реформи. Серед найбільш успішних та дієвих змін голова обласної ради називає реалізацію реформи децентралізації та процес реформування галузі освіти.

  • "Зміни в освіті пішли від Центральної влади на місця. Ідея створення опорних шкіл приживається. Під час зустрічей з жителями населених пунктів, скептично налаштованими вчителями і директорами я даю зрозуміти - дослухатись треба до потреб підростаючого покоління і дбати про нього. Якою б гарною людиною та фахівцем не був вчитель, але якісні знання абсолютно з усіх предметів він дати своїм вихованцям не зможе. І за відсутності належної матеріально-технічної бази у тому числі. Ми будемо продовжувати працювати з батьками. І кожному вчителю дамо зрозуміти – ми не будемо зберігати школи заради приміщення. Малокомплектні школи повинні реорганізовуватись. Не можуть діти здобувати якісну освіту у класах, де налічується дві, три дитини. Я за функціонування повнокомплектних шкіл і подальше впровадження освітньої реформи на території Миколаївської області",- зазначила голова обласної ради.
  • Серед перспективних і позитивних напрямків Вікторія Москаленко також називає реформування дорожньої галузі. За останні двадцять років, підкреслила голова облради, ніхто не приділяв належної уваги дорогам місцевого значення. Більш того, вони руйнувалися а борги підприємств галузі збільшувалися. Попри всі складнощі і військові дії дороги ремонтуються, здійснюється їх поточне і капітальне відновлення. Спілкуючись з учасниками Ради Регіонального Розвитку Вікторія Вікторівна робить наголос на впровадженні енергоефективних технологій. Особливого попиту, за словами голови облради, набувають системи альтернативного опалення.

         "Зекономлені гроші ми зможемо направляти на розвиток наших районів та громад, а не на сплату енергоносіїв",- зосереджує увагу учасників голова облради.

  • Надважливий напрям розвитку, говорить під час засідання Ради Регіонального розвитку Вікторія Москаленко, оподаткування. Вона нагадала, як розпочиналась робота постійної комісії обласної ради з питань аграрної політики, земельних відносин та соціального розвитку села щодо аналізу оподаткування землі і ділянок, які перебувають у користуванні сільгосптоваровиробників.

         "Була проведена робота і я хочу подякувати всім головам районних державних адміністрації та районних рад, сільським та селищним головам та очільникам об’єднаних територіальних громад за збільшення на 60 млн грн. надходжень",- резюмувала Вікторія Москаленко.

Травень 2022
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20
21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
Голова обласної ради Замазєєва
Ганна Володимирівна
Видео
Військова служба за контрактом у лавах Збройних Сил України 
підписатись на розсилку