54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net

РЕЗУЛЬТАТИ ЩОРІЧНОГО ОБЛАСНОГО КОНКУРСУ ПРОЕКТІВ ТА ПРОГРАМ РОЗВИТКУ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ В АРБУЗИНСЬКОМУ РАЙОНІ

27.11.2018

Капітальний ремонт вуличного освітлення по вул. Садова, вул.Степова в смт Арбузинка Арбузинського району

 З досвіду участі Арбузинської селищної ради (об'єднаної територіальної громади) Арбузинського району в обласному щорічному конкурсі проектів та програм розвитку місцевого самоврядування

 Зовнішнє освітлення являє собою важливу складову безпечного та комфортного перебування людини в темні часи доби на вулицях населених пунктів.

Недостатність освітлення є однією з причин ускладнення криміногенної ситуації та дорожньо-транспортних пригод. У сукупності з незадовільним станом покриття доріг збільшувався і ризик травматизму та небезпеки пересування по вулицях селища, як для пішоходів, так і для водіїв автотранспортних засобів.

Зараз як николи актуальна тема використання енергозберігаючих технологій. Заміна існуючих енерговитратних ламп на світлодіодні дозволила при існуючих потужностях освітити значно більші території.

 "Впровадження даного проекту носить не тільки значний соціальний ефект, а також й економічний. Крім того, підвищення рівня вуличного освітлення є однією з пріоритетних задач органів місцевого самоврядування.

Зовнішнє освітлення – є одним із найважливіших критеріїв, за яким можна оцінити економічний розвиток селища та соціальний рівень життя його мешканців" – зауважив Арбузинський селищний голова Євген Травянко.

На реалізацію проекту "Капітальний ремонт вуличного освітлення по  вул. Садова, вул. Степова в смт Арбузинка Арбузинського району" було використано  148,049 тис.грн. – з обласного бюджету та 148,050 тис.грн. – з бюджету Арбузинської селищної ради.

 Результатами впровадження проекту є:

 • створення безпечних і комфортних умов для учасників дорожнього руху;

• підвищення ефективності та надійності мережі зовнішнього освітлення;

• покращення естетичного вигляду вулиць селища;

• зменшення травматизму серед жителів у вечірній час;

• попередження скоєння правопорушень пішоходів в нічний час;

• поліпшення благоустрою території із зменшенням криміногенної обстановки.

 Завдяки участі в обласному щорічному конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування Арбузинська селищна рада вирішила наболілу та важливу проблему її жителів.

Вересень 2021
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    
Голова обласної ради Замазєєва
Ганна Володимирівна
Видео
Військова служба за контрактом у лавах Збройних Сил України 
підписатись на розсилку