54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net

НА ЗАСІДАННІ ПОСТІЙНОЇ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ КУЛЬТУРИ, НАУКИ І ОСВІТИ, СІМ`Ї ТА МОЛОДІ, СПОРТУ

23.11.2018

22 листопада в Миколаївській обласній раді відбулось засідання постійної комісії обласної ради з питань культури, науки і освіти, сім’ї та молоді, спорту. До порядку денного було включено вісім профільних питань. Насамперед депутати розглянули депутатські звернення Анни Воронок щодо спорудження спортивного майданчика у смт. Арбузинка та Сергія Чорного відносно необхідності будівництва нового корпусу Мостівського НВК Доманівськогго району області. Анні Воронок рекомендували більш детально вивчити питання і запропонувати конкретні заходи його реалізації з додатковим зверненням до обласної державної адміністрації. Щодо будівництва у Мостовому, то на сьогодні вже розпочато підготовку необхідної документації. Кошти на це виділили місцеві підприємці спільно з керівництвом ОТГ. Додатково Сергій Чорний звернувся до голови Миколаївської обласної державної адміністрації Олексія Савченка. Йдеться про можливість участі проекту у конкурсі ДФРР. У підсумку члени комісії взяли до уваги наявність процесу підготовки проектної документації, рекомендували облдержадміністрації з метою покращення навчально-виховного процесу у Мостівському НВК вивчити можливість будівництва і проінформувати про це комісію та заявника до 15 травня 2019 року.

Миколаївське вище училище фізичної культури просить депутатський корпус облради посприяти у відновленні спортивного інвентарю для учнів та студентів відділення веслування академічного.

         "На сьогоднішній день Миколаївське вище училище фізичної культури найбільше в Україні – 17 відділень з Олімпійських видів спорту ми готуємо. За кількістю контингенту – 424, ми на другій позиції. За результатами минулого року ми на другій позиції з самого головного показника - підготовці резерву членів Збірної команди України, 38% учнів старших класів у нас зараховані до резерву Збірної команди України. Ми програємо тільки львів’янам.",- зазанчив під час засідання Олександр Мельніченко директор МВУФК.

         При цьому на спортивно-масову роботу в рік училище витрачає лише 1 млн грн. Це приблизно 2,5 тисячі гривень на одну дитину на рік. Для прикладу – у Дніпрі аналогічна сума дорівнює 17 млн грн., у Києві – від 4 до 6 млн.

         Учасники засідання підтримали звернення МВУФК, надану керівництвом інформацію взяли до уваги. В рекомендаціях комісії відзначено, що придбання інвентарю дасть можливість більш якісно готувати спортсменів до участі у Всеукраїнських та Міжнародних змаганнях. обласній державній адміністрації рекомендовано вжитим дієвих заходів для оновлення матеріально-технічної бази, у тому числі шляхом внесення змін до відповідних програм. Про результати мають бути поінформовані члени комісії та адміністрація МВУФК.

         Емоційна дискусія точилася у депутатській кімнаті під час обговорення питання "Про листи громадських організацій щодо зміни назви Миколаївського Академічного Художнього Російського Драматичного Театру". Згідно з наданими фахівцями управління культури, національностей та релігій облдержадміністрації поясненнями зміни вносити можливо. Однак цьому процесу передуватиме ціла низка законодавчих процедур. Присутніх попередили, що на сьогодні Миколаївський театр має статус "Академічного". Він надавався театрові згідно з наказом Міністерства культури України відповідно до вимог чинного законодавства держави. Враховуючи наявність листів громадських організацій спеціалістами управління культури, національностей та релігій облдержадміністрації здійснено консультації зі столичними високопосадовцями. Тому, оскільки зміни статусів та назв театрів в Україні відбуваються виключно Києвом, необхідно витримати всю процедуру. Більшістю голосів депутати ухвалили рішення комісії з питань культури, науки і освіти, сім’ї та молоді, спорту рекомендувати розпочати підготовку цього процесу.

Події
Підготовка до чергової сесіїї обласної ради
Червень 2020
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        
Голова облради Москаленко Вікторія Вікторівна
підписатись на розсилку