54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net
*

РЕЗУЛЬТАТИ ЩОРІЧНОГО ОБЛАСНОГО КОНКУРСУ ПРОЕКТІВ ТА ПРОГРАМ РОЗВИТКУ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ У ВОЗНЕСЕНСЬКОМУ РАЙОНІ

23.11.2018

Впроваджено проект: обладнано ігрову зону  «Дитячий простір» на території Яструбинівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Вознесенського району (у рамках участі в щорічному обласному конкурсі проектів та програм розвитку місцевого самоврядування)

  Все більш нагальною стає проблема ранньої дитячої залежності від Інтернету та гаджетів, що провокується в тому числі й відсутністю простору для ігор, розваг та спілкування дітей одне з одним. І, як наслідок, призводить до погіршення фізичного та психічного здоров’я дітей, робить їх малорухливими, соціально дезорієнтованими.

  У селищі Яструбиновому донещодавна був лише один дитячий майданчик, який міг слугувати простором для проведення часу і спілкування, але знаходився він на території дитячого садочку, до того ж обмежений територіально і комплектно, оскільки відсутній цілодобовий безперешкодний доступ через режим роботи закладу.Ідея створити та облаштувати сучасний дитячий ігровий майданчик, простір для відпочинку, спілкування та проведення часу для дітей віком до 12 років спільно з батьками була давньою мрією місцевої громади. На загальних зборах громадян с. Яструбинове Вознесенського району одноголосно було підтримано пропозицію щодо участі в щорічному обласному конкурсі проектів та програм розвитку місцевого самоврядування.  

js

 Так, проект «Дитячий простір» став одним з переможців у вищезазначеному конкурсі та отримав відповідне фінансування для облаштування ігрової зони на території місцевої загальноосвітньої школи.

          Місцеве населення охоче долучилося до робіт з монтажу обладнання ігрового комплексу, оскільки вирішення проблеми по оновленню ігрових майданчиків, а отже, створення умов для повноцінного і всебічного розвитку дітей, хвилює більшу частину населення громади.

У рамках проекту було придбано та встановлено дитячий спортивно-ігровий комплекс, карусель, різноманітні гойдалки, лавки та гімнастичі стовпчики, пісочниця.

Загальна вартість обладнання для ігрового майданчика по проекту «Дитячий простір» склала 84860 гривень, з них кошти обласного бюджету – 38906 гривень, місцевого бюджету – 41994 гривень, спонсорські кошти – 3960 гривень.

Таким чином, завдяки участі та перемозі в щорічному обласному конкурсі проектів та програм розвитку місцевого самоврядування на території с. Яструбинове Вознесенського району створено сприятливі умови, що дають можливість дітям поза межами домівки та школи гратися і спілкуватися один з одним, пізнавати основні правила моральної та соціальної поведінки, які стануть у нагоді в світі дорослих.

А також це один з прикладів розширення співпраці сільської влади з населенням і суб’єктами підприємницької діяльності.

 

Події

20 листопада 2019 року з 14.00 до 16.00 години у приміщенні Миколаївської обласної ради (кабінет 105 перший поверх) відбудеться особистий прийом громадян  головою Миколаївської обласної ради Москаленко В.В.

Попередній запис за телефоном – (0512) 37 04 89,

37 25 74

Оголошення Читати всі
2019-10-24
Про організацію Міжнародної культурно-просвітницької поїздки «Європейська співдружність»

Міжнародна культурно-освітнья поїздка «Європейська співдружність» відбудеться з 23 квітня до 01 травня 2020 року до Польщі, Німеччини, Нідерландів, Бельгії, Люксембургу (лист і програма поїздки додаються).

 

Детальніше
Підготовка до чергової сесіїї обласної ради
Листопад 2019
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Голова облради Москаленко Вікторія Вікторівна
Пряма трансляція
XXIX позачергової сесії Миколаївської обласної ради
підписатись на розсилку