54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net
Біжуча стрічка

РЕЗУЛЬТАТИ ЩОРІЧНОГО ОБЛАСНОГО КОНКУРСУ ПРОЕКТІВ ТА ПРОГРАМ РОЗВИТКУ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ У ВОЗНЕСЕНСЬКОМУ РАЙОНІ

23.11.2018

Впроваджено проект: обладнано ігрову зону  «Дитячий простір» на території Яструбинівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Вознесенського району (у рамках участі в щорічному обласному конкурсі проектів та програм розвитку місцевого самоврядування)

  Все більш нагальною стає проблема ранньої дитячої залежності від Інтернету та гаджетів, що провокується в тому числі й відсутністю простору для ігор, розваг та спілкування дітей одне з одним. І, як наслідок, призводить до погіршення фізичного та психічного здоров’я дітей, робить їх малорухливими, соціально дезорієнтованими.

  У селищі Яструбиновому донещодавна був лише один дитячий майданчик, який міг слугувати простором для проведення часу і спілкування, але знаходився він на території дитячого садочку, до того ж обмежений територіально і комплектно, оскільки відсутній цілодобовий безперешкодний доступ через режим роботи закладу.Ідея створити та облаштувати сучасний дитячий ігровий майданчик, простір для відпочинку, спілкування та проведення часу для дітей віком до 12 років спільно з батьками була давньою мрією місцевої громади. На загальних зборах громадян с. Яструбинове Вознесенського району одноголосно було підтримано пропозицію щодо участі в щорічному обласному конкурсі проектів та програм розвитку місцевого самоврядування.  

js

 Так, проект «Дитячий простір» став одним з переможців у вищезазначеному конкурсі та отримав відповідне фінансування для облаштування ігрової зони на території місцевої загальноосвітньої школи.

          Місцеве населення охоче долучилося до робіт з монтажу обладнання ігрового комплексу, оскільки вирішення проблеми по оновленню ігрових майданчиків, а отже, створення умов для повноцінного і всебічного розвитку дітей, хвилює більшу частину населення громади.

У рамках проекту було придбано та встановлено дитячий спортивно-ігровий комплекс, карусель, різноманітні гойдалки, лавки та гімнастичі стовпчики, пісочниця.

Загальна вартість обладнання для ігрового майданчика по проекту «Дитячий простір» склала 84860 гривень, з них кошти обласного бюджету – 38906 гривень, місцевого бюджету – 41994 гривень, спонсорські кошти – 3960 гривень.

Таким чином, завдяки участі та перемозі в щорічному обласному конкурсі проектів та програм розвитку місцевого самоврядування на території с. Яструбинове Вознесенського району створено сприятливі умови, що дають можливість дітям поза межами домівки та школи гратися і спілкуватися один з одним, пізнавати основні правила моральної та соціальної поведінки, які стануть у нагоді в світі дорослих.

А також це один з прикладів розширення співпраці сільської влади з населенням і суб’єктами підприємницької діяльності.

 

Оголошення Читати всі
2019-08-16
ЖІНКА В ПОЛІТИЦІ — ЗМІНИ В КРАЇНІ!

Фонд громади міста Херсон «Захист» оголошує конкурс на навчання жінок, які мають намір балотуватися до органів місцевого самоврядування на наступних місцевих виборах.

 

 

Детальніше
Підготовка до чергової сесіїї обласної ради
Вересень 2019
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
1
2 3 4
5 6
7
8 9 10 11 12 13
14
15 16 17 18 19 20
21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          
Голова облради Москаленко Вікторія Вікторівна
Пряма трансляція
XXVІII позачергової сесії Миколаївської обласної ради
підписатись на розсилку