54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net
Біжуча стрічка

НА ЗАСІДАННІ ПОСТІЙНОЇ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ ПРОМИСЛОВОЇ ПОЛІТИКИ

21.11.2018

20 листопада в Миколаївській обласній раді відбулось засідання постійної комісії облради з питань промислової політики та підприємництва, енергетики та енергозбереження, транспорту та розвитку інфраструктури. До порядку денного було включено п’ять профільних питань. З них депутати розглянули чотири: Про хід виконання ремонтних робіт на автомобільних дорогах загального користування державного значення Т- 15-10( Н 24) - Арбузинка – Єланець – Нова Одеса та Н-14 Олександрівка – Кропивницький – Миколаїв;

 

Про затвердження обласної Комплексної програми підвищення рівня безпеки дорожнього руху на автомобільних дорогах загального користування Миколаївської області на 2018- 2020 роки.

 

Про звернення депутатів Баштанської районної ради та Єланецької районної ради стосовно недопущення реорганізації районних філій райавтодорів ДП "Миколаївський облавтодор"

Про звернення Доманівської районної ради стосовно фінансування ремонтних робіт автодоріг державного та місцевого значення, які проходять територією району.

         За інформацією Андрія Максименка на сьогоднішній день для забезпечення експлуатації, тобто проїзду дорогою Н-14 необхідно 8 млн 420 тисяч гривень. Водночас вже проведено тендери на ремонт мосту уу Возсіятському та дорожнього покриття безпосередньо у населеному пункті, Водяно-Лориному.

         " Усі тендери проведено і договори укладено. У січні починається встановлення вузла виготовлення бетону. Ми переконані, що у березні, квітні ми вийдемо на здійснення робіт з капітального ремонту Н-14. Тому я висловлю особисту точку зору, що витрачати понад 8 млн гривень до початку капітального ремонту недоцільно",- поділився міркуваннями в.о. начальника служби автомобільних доріг у Миколаївській області.

         На Т-15-10 ситуація краща. Інформацію Андрія Максименка депутати взяли до відома. До діалогу з в.о. начальника служби Андрієм Максименком рекомендовано повернутися на наступному засіданні комісії. Особливий акцент членами комісії було зроблено на фінансуванні ремонту дороги Н-14. Депутати підкреслювали, що визначений обсяг фінансування має бути гарантованим.

         Під час засідання в.о.начальника управління інфраструктури облдержадміністрації доповів про заходи, які передбачені обласною Комплексною програмою підвищення безпеки дорожнього руху на автомобільних дорогах загального користування Миколаївської області на 2018-2020 роки. Члени постійної комісії рекомендували підтримати необхідність прийняття цієї програми. Також обласній державній адміністрації рекомендовано доопрацювати проект рішення і надати його обласній раді.

         Палка дискусія тривала у депутатській кімнаті під час обговорення питання "Про Звернення депутатів Баштанської та Єланецької районних рад стосовно недопущення реорганізації районних філій райавтодорів ДП "Миколаївський облавтодор".

В.о. директора ДП "Миколаївський облавтодор" Олександр Шевченко зазначив,що йдеться про цілісну реорганізацію підприємства. Застаріла матеріально-технічна база не дозволяє облавтодору на рівних конкурувати з приватними структурами. Скорочення філій в рамках реорганізації не передбачається, наголошував керівник облавтодору. В результаті певної оптимізації в кожному районі має залишитися пункт зі своїм начальником, технікою. У даному випадку скорочується інженерно – керівний склад з наступним приєднанням до інших філій.

         Члени комісії пропонували різноманітні шляхи виходу з кризи. У підсумку зійшлися на недоцільності реорганізації облавтодору в осінньо-зимовий період.

Видео
Пряма трансляція
XXVІII позачергової сесії Миколаївської обласної ради
Оголошення Читати всі
2019-08-16
ЖІНКА В ПОЛІТИЦІ — ЗМІНИ В КРАЇНІ!

Фонд громади міста Херсон «Захист» оголошує конкурс на навчання жінок, які мають намір балотуватися до органів місцевого самоврядування на наступних місцевих виборах.

 

 

Детальніше
Підготовка до чергової сесіїї обласної ради
Вересень 2019
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
1
2 3 4
5 6
7
8 9 10 11 12 13
14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          
Голова облради Москаленко Вікторія Вікторівна
Пряма трансляція
XXVII позачергової сесії Миколаївської обласної ради
підписатись на розсилку