54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net
*

РЕЗУЛЬТАТИ ЩОРІЧНОГО ОБЛАСНОГО КОНКУРСУ ПРОЕКТІВ ТА ПРОГРАМ РОЗВИТКУ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ У ДОМАНІВСЬКОМУ РАЙОНІ

20.11.2018

З досвіду участі Мостівської сільської ради (об'єднаної територіальної громади) Доманівського району в обласному щорічному конкурсі проектів та програм розвитку місцевого самоврядування

Одним із важливих компонентів організації середовища проживання є наявність освітлення вулиць населених пунктів. Необхідність вуличного освітлення передбачена рядом нормативних актів задля забезпечення належної безпеки дорожнього руху та попередження криміногенного стану.

Багато років в селі Мостове Доманівського району існувала проблема низького надання послуг сільському населенню в питаннях забезпечення вуличного освітлення. Основна причина цієї проблеми - зруйнованість мереж
енергопостачання у зв'язку із ліквідацією сільських господарств, які до цього утримували вуличне освітлення. Наслідками цієї проблеми є: збільшення соціальної напруги і криміногенної ситуації, дорожньо-транспортні пригоди, хуліганські прояви та інші правопорушення і злочини, ускладнення охорони закладів соціальної сфери. Відсутність освітлення завдає матеріальних та моральних збитків. Особливо ця проблема відчувається з настанням холодів.

Здійснення капітального ремонту мережі зовнішнього освітлення з використанням інноваційних технологій із встановленням сучасних енергоефективних світлодіодних ліхтарів в селі Мостове Доманського району стало можливим завдяки участі у обласному щорічному конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування.

Соціальною спрямованістю проекту є забезпечення надання населенню якісних послуг з зовнішнього освітлення в нічний час та створення комфортних умов з благоустрою та безпеки життя людей.

"Успішна реалізація проекту завдяки участі в обласному щорічному конкурсі проектів та програм розвитку місцевого самоврядування, облаштування зовнішнього освітлення з використанням сучасного наукового потенціалу в системі енергоефективності на вулицях села Мостове, де проживають різні верстви населення, у тому числі й пільгова категорія людей, - це важливий крок у створенні сприятливих умов для покращення життя людей на селі, зростання їх добробуту, створення комфортних умов для забезпечення безпеки та благоустрою" — підкреслила Мостівський сільський голова Надія Бабанська.

На реалізацію проекту "Капітальний ремонт лінії вуличного електропостачання в с.Мостове Доманівського району Миколаївської області з використанням сучасних енергоефективних технологій" було виділено 200 тис.грн. з обласного бюджету та 200 тис.грн з місцевого бюджету. Разом - 400 тис.грн.

Завдяки участі в обласному щорічному конкурсі проектів та програм розвитку місцевого самоврядування проведено якісне зовнішнє освітлення на основі використання сучасних енергоефективних технологій по вулицям Механізаторів, Водопровідна, Садова та Чечеклія з метою безпеки дорожнього та пішохідного руху, зниження рівня правопорушень та забезпеченні гідних умов життєдіяльності жителів села Мостове. Реалізація цього проекту позитивно вплинула на формат взаємодії між органами місцевого самоврядування різних рівнів та жителями територіальної громади села.

 

Події

 26 листопада 2019 року, о 10 годині в сесійному залі обласної ради відбудеться тридцята позачергова сесія обласної ради сьомого скликання 

--------------------------

В рамках проведення в області заходів до Дня пам’яті жертв голодоморів в Україні, 23 листопада 2019 року з 14.45 год. до 15.15 год. пройде скорботна хода від площі перед Кафедральним собором на вул. Садовій по проспекту Центральному, Херсонському шосе до Пам’ятного знака жертвам голодоморів в Україні (м. Миколаїв, на розі вул. Херсонське шосе та вул. Кругової);

о 15.25 год. - літія за Україну та загальнонаціональна хвилина мовчання, покладання квітів і горщиків з пшеницею до Пам’ятного знаку жертвам голодоморів в Україні та Загальноукраїнська акція «Засвіти свічку» (м. Миколаїв, на розі вул. Херсонське шосе та вул. Кругової).

Оголошення Читати всі
2019-11-15
ДО УВАГИ ГРОМАДСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ!

Відповідно до статті 51 Закону України "Про Національну поліцію", оголошується конкурс до постійної поліцейської комісії Управління поліції охорони в Миколаївській області представників громадськості.

Детальніше
Підготовка до чергової сесіїї обласної ради
Листопад 2019
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Голова облради Москаленко Вікторія Вікторівна
Пряма трансляція
XXIX позачергової сесії Миколаївської обласної ради
підписатись на розсилку