54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net

МІЖ МИКОЛАЇВСЬКОЮ ОБЛАСНОЮ РАДОЮ ТА ПРОГРАМОЮ АГЕНТСТВА З МІЖНАРОДНОГО РОЗВИТКУ ( USAID) ПІДПИСАНО МЕМОРАНДУМ ПРО СПІВПРАЦЮ ТА ВЗАЄМОДІЮ

16.11.2018

16 листопада між Миколаївською обласною радою та програмою Агентства США з міжнародного розвитку ( USAID) " Децентралізація приносить кращі результати та ефективність (DOBRE) відбулось підписання меморандуму про співпрацю та взаємодію.

         Миколаївську обласні раду представляли голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко та заступник голови Миколаївської обласної ради Андрій Кротов. Сторону міжнародних партнерів представляли Беррі Рід керівник програми USAIDDOBRE, регіональний менеджер східного регіону програми USAIDDOBRE Андрій Нагорний, програмні спеціалісти та експерти програми.

         Під час зустрічі було оголошено переможців третього раунду відбору громад Миколаївщини для участі в програмі DOBRE: Вознесенська ОТГ, Арбузинська ОТГ та Шевченківська ОТГ.

         " На сьогоднішній день потреба у реалізації таких міжнародних програм є і дуже важлива міжнародна підтримка наших громад. Необхідно не тільки отримати кошти, зробити проект, але й вірно вивчити цільове спрямування коштів, виявити пріоритетність того чи іншого проекту. Тому дуже важлива сьогодні подія – підписання меморандуму про співпрацю між обласної радою та програмою USAIDDOBRE. Ви робите значний внесок у підтримку об’єднаних територіальних громад. Я всіх вітаю з цією подією",- підкреслила голова обласної ради. Велику увагу реалізації реформи децентралізації було приділено під час Ради регіонального розвитку, яка відбулась цього тижня у Києві під головуванням Петра Порошенка. Я переконана – вона одна з найкращих, запропонованих Президентом до реалізації і на часі. Вона дає успіх.

         Глава держави наголосив, що до 2020 року повинні бути завершені перспективні плани в усіх регіонах. Вся Україна, і Миколаївська область у тому числі, мають бути покриті об’єднаними територіальними громадами. Всі очікують на зміни в основному законі, згідно з якими закріплюватиметься законодавчо статус ОТГ та їх керівників",- підкреслила Вікторія Москаленко.

 

Оголошення Читати всі
2020-09-23
ПРО ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ «КРАЩИЙ МЕХАНІЗАТОР МИКОЛАЇВЩИНИ»

Обласна конкурсна комісія з питань преміювання кращих механізаторів Миколаївщини оголошує конкурс на здобуття обласної премії імені Федора Іванова – Героя України за номінацією «Кращий механізатор Миколаївщини», заснованої обласною радою рішенням від 16 жовтня 2009 року № 16.

Детальніше
Видео
ХХХVIII  сесія Миколаївської обласної ради .
Підготовка до чергової сесіїї обласної ради
Вересень 2020
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      
Голова облради Москаленко Вікторія Вікторівна
підписатись на розсилку