54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net
Біжуча стрічка

* Шановні депутати обласної ради та мешканці області, запрошуємо  23 серпня 2019 року взяти участь в урочистій церемонії підняття великого Державного Прапора України на площі біля адміністративного будинку обласної ради. Початок заходу о 09.00 годині та о 12.00 годині - в обласних урочистих  зборах у Миколаївському академічному українському театрі драми та музичної комедії *

РЕЗУЛЬТАТИ ЩОРІЧНОГО ОБЛАСНОГО КОНКУРСУ ПРОЕКТІВ ТА ПРОГРАМ РОЗВИТКУ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ У ВОЗНЕСЕНСЬКОМУ РАЙОНІ

16.11.2018

   Впроваджено проект: «Правильне харчування – запорука здоров’я дітей»(у рамках участі в щорічному обласному конкурсі проектів та програм розвитку місцевого самоврядування)

   Проект  «Правильне харчування – запорука здоров’я дітей» –  це проект, яким передбачено заміну обладнання харчоблоку шкільної їдальні Тімірязєвської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Вознесенського району, адже здоров’я дітей – основа здоров’я майбутніх поколінь.

   Більшість обладнання шкільної їдальні Тімірязєвської ЗОШ І-ІІІ ступенів було встановлено у 1970-80-х роках минулого століття, частина якого вийшла з ладу та не підлягала ремонту, а те, що працювало – не відповідало сучасним технологічним та економічним вимогам.16.113

   Таке становище унеможливлювало створення комфортних умов для перебування дітей у закладі.

   За результатами опитування громади питання заміни старого устаткування шкільної їдальні стало вкрай актуальним питанням, вирішення якого сприятиме покращенню рівня охоплення гарячим харчуванням школярів, а відповідно, зменшенню ризиків захворювань органів травлення, поліпшить умови їхнього перебування  у навчальному закладі.

   Батьки, жителі громади бажають кращого для своїх дітей. Саме тому було вирішено об’єднати зусилля та подати проект  «Правильне харчування – запорука здоров’я дітей» на участь у щорічному обласному конкурсі проектів та програм розвитку місцевого самоврядування, який отримав погодження і став одним з переможців.

    Загальна сума впровадженого проекту склала близько 149 тис. гривень.

    В рамках вказаного проекту було повністю замінене обладнання харчоблоку шкільної їдальні Тімірязєвської ЗОШ І-ІІІ ступенів,  придбано новий посуд, меблі для їдальні, виробничих і підсобних приміщень, встановлено нове устаткування.

    Таким чином, завдяки участі в обласному щорічному конкурсі Прибужанівською об’єднаною територіальною громадою Вознесенського району було досягнуто позитивних змін насамперед у власному розвитку, а також створено умови для повноцінного та якісного харчування в школі, оновлено технологічне обладнання харчоблоку, забезпечено безперебійну роботу школи та підвищено її імідж серед громади села. 16.111

 

 

Оголошення Читати всі
2019-08-16
Жінка в політиці - зміни в Україні!

Фонд громади міста Херсон "Захист" оголошує конкурс на навчання жінок, які мають бажання балотуватися до органів місцевого самоврядування на наступних місцевих виборах.

Протягом року наступні кандидатки в очно-заочній формі отримають допомогу на рівні освіти, відкриття можливостей.

Ціль проекту - підвищення спроможності жінок-лідерок Херсонської та Миколаївської областей у підготовці до участі у місцевих виборах

 

Підготовка до чергової сесіїї обласної ради
Серпень 2019
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Голова облради Москаленко Вікторія Вікторівна
підписатись на розсилку