54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net

РЕЗУЛЬТАТИ ЩОРІЧНОГО ОБЛАСНОГО КОНКУРСУ ПРОЕКТІВ ТА ПРОГРАМ РОЗВИТКУ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ У ВОЗНЕСЕНСЬКОМУ РАЙОНІ

16.11.2018

   Впроваджено проект: «Правильне харчування – запорука здоров’я дітей»(у рамках участі в щорічному обласному конкурсі проектів та програм розвитку місцевого самоврядування)

   Проект  «Правильне харчування – запорука здоров’я дітей» –  це проект, яким передбачено заміну обладнання харчоблоку шкільної їдальні Тімірязєвської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Вознесенського району, адже здоров’я дітей – основа здоров’я майбутніх поколінь.

   Більшість обладнання шкільної їдальні Тімірязєвської ЗОШ І-ІІІ ступенів було встановлено у 1970-80-х роках минулого століття, частина якого вийшла з ладу та не підлягала ремонту, а те, що працювало – не відповідало сучасним технологічним та економічним вимогам.16.113

   Таке становище унеможливлювало створення комфортних умов для перебування дітей у закладі.

   За результатами опитування громади питання заміни старого устаткування шкільної їдальні стало вкрай актуальним питанням, вирішення якого сприятиме покращенню рівня охоплення гарячим харчуванням школярів, а відповідно, зменшенню ризиків захворювань органів травлення, поліпшить умови їхнього перебування  у навчальному закладі.

   Батьки, жителі громади бажають кращого для своїх дітей. Саме тому було вирішено об’єднати зусилля та подати проект  «Правильне харчування – запорука здоров’я дітей» на участь у щорічному обласному конкурсі проектів та програм розвитку місцевого самоврядування, який отримав погодження і став одним з переможців.

    Загальна сума впровадженого проекту склала близько 149 тис. гривень.

    В рамках вказаного проекту було повністю замінене обладнання харчоблоку шкільної їдальні Тімірязєвської ЗОШ І-ІІІ ступенів,  придбано новий посуд, меблі для їдальні, виробничих і підсобних приміщень, встановлено нове устаткування.

    Таким чином, завдяки участі в обласному щорічному конкурсі Прибужанівською об’єднаною територіальною громадою Вознесенського району було досягнуто позитивних змін насамперед у власному розвитку, а також створено умови для повноцінного та якісного харчування в школі, оновлено технологічне обладнання харчоблоку, забезпечено безперебійну роботу школи та підвищено її імідж серед громади села. 16.111

 

 

Події
Підготовка до чергової сесіїї обласної ради
Травень 2020
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22
23
24 25 26 27 28 29 30
31            
Голова облради Москаленко Вікторія Вікторівна
підписатись на розсилку