54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net

" СІЛЬСЬКА ПРАЦЯ ВАЖКА, АЛЕ ЯК І РАНІШЕ НЕОБХІДНА ВСІМ І КОЖНОМУ",- ВІКТОРІЯ МОСКАЛЕНКО ПРИВІТАЛА З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ ПРАЦІВНИКІВ СЕЛА

14.11.2018

Сьогодні вони без перебільшення є локомотивом української економіки, їх ланка – запорука технологічного, соціального та інвестиційного розвитку країни. На сучасному етапі без них не існувало б українських міст. Адже, допоки живе село – існуватиме держава.

         Цього тижня своє професійне свято відзначають працівники сільськогосподарської галузі. З цієї нагоди у Миколаївському українському академічному театрі драми та музичної комедії 14 листопада відбулись урочисті збори. Аграріїв північного Причорномор’я вітали голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко, перший заступник голови Миколаївської облдержадміністрації В’ячеслав Бонь, директор Департаменту агропромислового розвитку Миколаївської обласної державної адміністрації Олена Піскун.

         " Сільська праця важка, але як і раніше необхідна всім і кожному. Відзначення Дня працівників сільського господарства - це визнання державою звитяжної праці хліборобів, тваринників, фахівців переробної промисловості, майстрів овочівництва та садівництва на благо України.
Діяльність агропромислового комплексу в нашій південній зоні ризикованого господарювання – це завжди подолання, боротьба з нескінченними труднощами. Тому ваш труд і ваші зусилля заслуговують на особливу шану та повагу ! Міцного Вам здоров’я, великого терпіння та невичерпного оптимізму, щоб своєчасно і тільки добірним насінням поля засівали. Нехай Ваші ниви родять щедро завжди! Зі святом!",- зазначила Вікторія Москаленко вітаючи працівників села з професійним святом.

         За вагомий особистий внесок у реалізацію державної політики в галузі сільського господарства, багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, активну громадську і благодійницьку діяльність відзнакою Миколаївської обласної ради "За заслуги перед Миколаївщиною" нагороджені Антоніна Вікторівна Дробітько декан факультету агротехнологій Миколаївського Національного аграрного університету та Сергій Миколайович Тютюнник директор приватного сільськогосподарського підприємства "Агро- Урожай" Вітовського району Миколаївщини.

         Також головою обласної ради були вручені Почесні грамоти та подяки.

Завдяки спільній  ініціативі голови Миколаївської обласної ради Вікторії Москаленко, постійної комісії обласної ради з питань аграрної політики, земельних відносин та соціального розвитку села, обласної державної адміністрації  поточного року відновлено дію обласної премії імені Федора Іванова – Героя України за номінацією «Кращий механізатор Миколаївщини», заснованої обласною радою у 2009 році. Нагороду переможцям вручав голова постійної комісії обласної ради з питань аграрної політики, земельних відносин та соціального розвитку села Юрій Кормишкін

Події
Підготовка до чергової сесіїї обласної ради
Травень 2020
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22
23
24 25 26 27 28 29 30
31            
Голова облради Москаленко Вікторія Вікторівна
підписатись на розсилку