54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net
Біжуча стрічка

ПАНОРАМА ТВОРЧИХ УРОКІВ — 2018

14.11.2018

    15 грудня 2017 року старутвав щорічний конкурс видавництва "Шкільний світ" — "Панорама творчих уроків—2018". Уся освітянська спільнота  мала можливість взяти участь у найбільшому для педагогів конкурсі в Україні. Тему конкурсу обрано відповідно до концептуальних засад нової української школи. Педагоги-новатори, педагоги-реформатори мали змогу показати власний суттєво новий досвід, на основі якого нова, сучасна українська школа навчатиме юне покоління, яке має бути конкурентоспроможним, цілеспрямованим, вміти критично мислити та реалізувати власний потенціал у майбутньому професійному житті.

     Видавнича група «Шкільний світ» рада повідомити Вам, що за підсумками Всеукраїнського конкурсу «Панорама творчих уроків — 2018» семеро учителів Миколаївської області посіли призові місця в різних номінаціях.

     Професія вчителя поєднує в собі мудрість і молодість душі, креативність і величезну енергію, доброту й суворість! Педагогічну працю неймовірно складно оцінити, їй просто немає ціни! Знання й майстерність учителів Миколаївщини — запорука успішного виховання наших дітей, які є фундаментом майбутнього нашої країни та кожного з нас.

    Видавництво педагогічної групи преси та літератури « Шкільний світ» висловило подяку голові Миколаївської обласної ради Вікторії Москаленко за особистий внесок у розвиток освіти регіону, сприяння професійному та особистісному зростанню педагогічної спільноти Миколаївської області та побажало Миколаївській області добробуту і процвітання, а педагогам творчого натхнення, талановитих учнів та подальших успіхів на ниві розбудови української освіти.

 Переможці Всеукраїнського конкурсу «Панорама творчих уроків — 2018»

(Миколаївська обл.)

 

 НОМІНАЦІЯ «МАТЕМАТИКА»

 III місце посіли Башинський Андрій, учитель математики Промінського НВК та Башинська Олена, директор, учитель математики Промінського НВК (с. Промінь Снігурівського р-ну, Миколаївська обл.).

 

НОМІНАЦІЯ «ТРУДОВЕ НАВЧАННЯ»

 І місце посіла Мельник Тетяна, учитель трудового навчання Миколаївської ЗОШ І— III ст. № 40 (м. Миколаїв.).

 

НОМІНАЦІЯ «ЗАРУБІЖНА ЛІТЕРАТУРА»

 І місце посіла Огіренко Олена, учитель зарубіжної літератури Миколаївської гімназії № 3 (м.Миколаїв.).

 

НОМІНАЦІЯ «ІСТОРІЯ УКРАЇНИ»

 І місце посіла Качуровська Лариса, заступник директора з НВР та вчитель історії Первомайської гімназії (м.Первомайськ, Миколаївська обл.).

 

НОМІНАЦІЯ «ДИТЯЧИЙ САДОК»

 І місце посіла Карлюга Аліна, вихователь-методист ЗДО №24 «Гвоздичка» (м. Первомайськ, Миколаївська обл.).

 ІІ місце посіла Тульчій Ірина, вихователь ЗДО № 5 «Золота рибка» (м.Первомайськ, Миколаївська обл.).

Оголошення Читати всі
2019-08-16
ЖІНКА В ПОЛІТИЦІ — ЗМІНИ В КРАЇНІ!

Фонд громади міста Херсон «Захист» оголошує конкурс на навчання жінок, які мають намір балотуватися до органів місцевого самоврядування на наступних місцевих виборах.

 

 

Детальніше
Підготовка до чергової сесіїї обласної ради
Вересень 2019
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
1
2 3 4
5 6
7
8 9 10 11 12 13
14
15 16 17 18 19 20
21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          
Голова облради Москаленко Вікторія Вікторівна
Пряма трансляція
XXVІII позачергової сесії Миколаївської обласної ради
підписатись на розсилку