54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net
*

ПАНОРАМА ТВОРЧИХ УРОКІВ — 2018

14.11.2018

    15 грудня 2017 року старутвав щорічний конкурс видавництва "Шкільний світ" — "Панорама творчих уроків—2018". Уся освітянська спільнота  мала можливість взяти участь у найбільшому для педагогів конкурсі в Україні. Тему конкурсу обрано відповідно до концептуальних засад нової української школи. Педагоги-новатори, педагоги-реформатори мали змогу показати власний суттєво новий досвід, на основі якого нова, сучасна українська школа навчатиме юне покоління, яке має бути конкурентоспроможним, цілеспрямованим, вміти критично мислити та реалізувати власний потенціал у майбутньому професійному житті.

     Видавнича група «Шкільний світ» рада повідомити Вам, що за підсумками Всеукраїнського конкурсу «Панорама творчих уроків — 2018» семеро учителів Миколаївської області посіли призові місця в різних номінаціях.

     Професія вчителя поєднує в собі мудрість і молодість душі, креативність і величезну енергію, доброту й суворість! Педагогічну працю неймовірно складно оцінити, їй просто немає ціни! Знання й майстерність учителів Миколаївщини — запорука успішного виховання наших дітей, які є фундаментом майбутнього нашої країни та кожного з нас.

    Видавництво педагогічної групи преси та літератури « Шкільний світ» висловило подяку голові Миколаївської обласної ради Вікторії Москаленко за особистий внесок у розвиток освіти регіону, сприяння професійному та особистісному зростанню педагогічної спільноти Миколаївської області та побажало Миколаївській області добробуту і процвітання, а педагогам творчого натхнення, талановитих учнів та подальших успіхів на ниві розбудови української освіти.

 Переможці Всеукраїнського конкурсу «Панорама творчих уроків — 2018»

(Миколаївська обл.)

 

 НОМІНАЦІЯ «МАТЕМАТИКА»

 III місце посіли Башинський Андрій, учитель математики Промінського НВК та Башинська Олена, директор, учитель математики Промінського НВК (с. Промінь Снігурівського р-ну, Миколаївська обл.).

 

НОМІНАЦІЯ «ТРУДОВЕ НАВЧАННЯ»

 І місце посіла Мельник Тетяна, учитель трудового навчання Миколаївської ЗОШ І— III ст. № 40 (м. Миколаїв.).

 

НОМІНАЦІЯ «ЗАРУБІЖНА ЛІТЕРАТУРА»

 І місце посіла Огіренко Олена, учитель зарубіжної літератури Миколаївської гімназії № 3 (м.Миколаїв.).

 

НОМІНАЦІЯ «ІСТОРІЯ УКРАЇНИ»

 І місце посіла Качуровська Лариса, заступник директора з НВР та вчитель історії Первомайської гімназії (м.Первомайськ, Миколаївська обл.).

 

НОМІНАЦІЯ «ДИТЯЧИЙ САДОК»

 І місце посіла Карлюга Аліна, вихователь-методист ЗДО №24 «Гвоздичка» (м. Первомайськ, Миколаївська обл.).

 ІІ місце посіла Тульчій Ірина, вихователь ЗДО № 5 «Золота рибка» (м.Первомайськ, Миколаївська обл.).

Події

 26 листопада 2019 року, о 10 годині в сесійному залі обласної ради відбудеться тридцята позачергова сесія обласної ради сьомого скликання 

--------------------------

В рамках проведення в області заходів до Дня пам’яті жертв голодоморів в Україні, 23 листопада 2019 року з 14.45 год. до 15.15 год. пройде скорботна хода від площі перед Кафедральним собором на вул. Садовій по проспекту Центральному, Херсонському шосе до Пам’ятного знака жертвам голодоморів в Україні (м. Миколаїв, на розі вул. Херсонське шосе та вул. Кругової);

о 15.25 год. - літія за Україну та загальнонаціональна хвилина мовчання, покладання квітів і горщиків з пшеницею до Пам’ятного знаку жертвам голодоморів в Україні та Загальноукраїнська акція «Засвіти свічку» (м. Миколаїв, на розі вул. Херсонське шосе та вул. Кругової).

Оголошення Читати всі
2019-11-15
ДО УВАГИ ГРОМАДСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ!

Відповідно до статті 51 Закону України "Про Національну поліцію", оголошується конкурс до постійної поліцейської комісії Управління поліції охорони в Миколаївській області представників громадськості.

Детальніше
Підготовка до чергової сесіїї обласної ради
Листопад 2019
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Голова облради Москаленко Вікторія Вікторівна
Пряма трансляція
XXIX позачергової сесії Миколаївської обласної ради
підписатись на розсилку