54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net
*

ГОЛОВА ОБЛАСНОЇ РАДИ В.МОСКАЛЕНКО ЗАКЛИКАЄ ДО ФІНАНСУВАННЯ ПРИДБАННЯ ДОРОГОВАРТІСНОГО ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ ОБЛАСНОГО ОНКОДИСПАНСЕРУ

12.11.2018

    Голова обласної ради В.МОСКАЛЕНКО закликає Миколаївського міського голову О.Сєнкевича, депутатів Миколаївської міської ради і народних депутатів України до фінансування придбання дороговартісного обладнання для Миколаївського обласного онкологічного диспансеру

    За ініціативи голови обласної ради В.Москаленко 14 листопада 2018 року в Миколаївському обласному онкологічному диспансері Миколаївської обласної ради відбудеться виїзне засідання постійної комісії обласної ради з питань соціальної політики, охорони здоров’я, материнства, дитинства, розвитку зон відпочинку та туризму за участю депутатів постійної комісії обласної ради з питань регіонального розвитку, планування, бюджету, фінансів та інвестицій; депутатів постійних комісій Миколаївської міської ради з питань економічної і інвестиційної політики, планування, бюджету, фінансів та соціально-економічного розвитку; з питань  охорони здоров’я, соціального захисту населення, освіти, культури, туризму, молоді та спорту з метою координації зусиль щодо придбання дороговартісного медичного обладнання для Миколаївського обласного онкологічного диспансеру Миколаївської обласної ради.

     Вкотре голова обласної ради В.Москаленко наголошує на вирішенні проблемних питань, пов’язаних із придбанням дороговартісного медичного обладнання та проведення ремонту радіологічного відділення онкологічного диспансеру з подальшим його оснащенням необхідним обладнанням.

    Враховуючи, що Миколаївська область із захворювання на онкологію займає 1 місце в Україні, а за смертністю – 2 місце, зважаючи на те, що тривалий час питання матеріально-технічного забезпечення обласного онкологічного диспансеру, який надає медичну допомогу всім мешканцям області і є єдиним профільним закладом з лікування онкологічних захворювань, не вирішувалися, а Миколаївська обласна рада не має можливості вирішити їх за рахунок коштів обласного бюджету, головою обласної ради В.Москаленко ініційовано залучити кошти державного та місцевих бюджетів для якнайшвидшого вирішення цих нагальних питань.

     З метою залучення коштів державного бюджету для вирішення проблемних питань обласного онкологічного диспансеру Миколаївської обласної ради голова обласної ради звернулася до народних депутатів України від Миколаївської області щодо спрямування частини субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій, яка розподіляється за пропозиціями народних депутатів України, та запросила їх до участі у виїзному засіданні профільної постійної комісії обласної ради.

         

Події

 26 листопада 2019 року, о 10 годині в сесійному залі обласної ради відбудеться тридцята позачергова сесія обласної ради сьомого скликання 

--------------------------

В рамках проведення в області заходів до Дня пам’яті жертв голодоморів в Україні, 23 листопада 2019 року з 14.45 год. до 15.15 год. пройде скорботна хода від площі перед Кафедральним собором на вул. Садовій по проспекту Центральному, Херсонському шосе до Пам’ятного знака жертвам голодоморів в Україні (м. Миколаїв, на розі вул. Херсонське шосе та вул. Кругової);

о 15.25 год. - літія за Україну та загальнонаціональна хвилина мовчання, покладання квітів і горщиків з пшеницею до Пам’ятного знаку жертвам голодоморів в Україні та Загальноукраїнська акція «Засвіти свічку» (м. Миколаїв, на розі вул. Херсонське шосе та вул. Кругової).

Оголошення Читати всі
2019-11-15
ДО УВАГИ ГРОМАДСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ!

Відповідно до статті 51 Закону України "Про Національну поліцію", оголошується конкурс до постійної поліцейської комісії Управління поліції охорони в Миколаївській області представників громадськості.

Детальніше
Підготовка до чергової сесіїї обласної ради
Листопад 2019
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Голова облради Москаленко Вікторія Вікторівна
Пряма трансляція
XXIX позачергової сесії Миколаївської обласної ради
підписатись на розсилку