54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net

"ВЕТЕРАН – УСПІШНИЙ ПІДПРИЄМЕЦЬ" – У МИКОЛАЄВІ РОЗПОЧАВ РОБОТУ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ

09.11.2018

9-го листопада за участі голови Миколаївської обласної ради Вікторії Москаленко та заступника голови облдержадміністрації, виконувача функцій та повноважень голови облдержадміністрації Валентина Гайдаржи розпочав роботу перший Всеукраїнський форум "Ветеран – успішний підприємець". Він триватиме протягом двох днів . Загалом у Всеукраїнському форумі беруть участь представники 14 регіонів держави, презентуватимуться близько 40 проектів.

         За словами заступника голови ГО "Асоціація учасників та інвалідів АТО" Іллі Шполянського сьогодні підприємець – учасник Антитерористичної операції, Операції об’єднаних сил - ціле соціальне явище.

         "Деякі ветерани АТО, які повертаються з зони проведення бойових дій, вони не хочуть займатися тим, чим вони займалися до війни. Це пов’язано з багатьма факторами. Загалом – це ті психологічні зміни, які відбуваються з людиною після війни. Ці хлопці стали більш впевненими у собі, принциповими і наполегливими. Саме тому їх вибір – власна справа",- зазначив Ілля Шполянський.

         В холі Миколаївського обласного палацу культури були представлені найбільш успішні бізнес- проекти з усієї України. Власні здобутки презентували Антон Колумбет з Києва ( виробництво тушкованого м’яса), Сергій Теслюк з Миколаєва( ветеринарна клініка), Микола Стецький зі Львівщини ( полунична ферма), Володимир Лагута – багатоповерхове будівництво, житловий корпоратив. Миколаївці мали змогу також познайомитись з презентаціями мереж кав’ярень, поліграфічним бізнесом ветеранів АТО, піцеріями, фермерськими господарствами тощо.

         Цим форумом, підкреслив Ілля Шполянський, учасники війни на сході України хочуть продемонструвати, що вони не є споживачами соціальних послуг. Вони перетворюються на успішних керівників, які будують житло, виробляють якісну сільськогосподарську продукцію, надають різноманітні послуги і водночас створюють робочі місця.

         Цього року в Миколаївській області ветерани Антитерористичної операції отримали кошти на відкриття власної справи. Було профінансовано двадцять проектів по п’ятдесят тисяч гривень кожен. Депутатським корпусом обласної ради фінансувалися бізнес – інкубатори для учасників АТО.

         " 2016 року мною було винесено на пленарне засідання сесії питання щодо виділення коштів на перший бізнес - інкубатор. Депутатський корпус проголосував за виділення необхідної суми. Хочу подякувати колегам- депутатам за розуміння важливості вирішення цього надважливого питання. Сьогодні теж наші двері для них відкриті",- акцентувала голова обласної ради Вікторія Москаленко.

За багатогранну і благородну діяльність, спрямовану на моральну та матеріальну підтримку учасників антитерористичної операції на сході України, військово-патріотичне виховання молодого покоління, активну життєву і громадську позицію відзнакою Миколаївської обласної ради – "Хрест Святого Миколая" нагороджено:

МАТІЄНКО

Вікторію Вікторівну

 

-

члена громадської організації "Асоціація учасників та інвалідів АТО", м.Миколаїв

ОНИЩЕНКО

Альону Тарасівну

 

-

члена громадської організації "Асоціація учасників та інвалідів АТО", м.Миколаїв

ФАЙБУШЕВИЧА

Сергія Вікторовича

-

молодшого сержанта, військовослужбовця    3-го стрілецького взводу 8-ї стрілецької роти 3-го стрілецького батальйону Національної гвардії України

 

ФЕДОТОВА

Михайла Ігоровича

-

головного сержанта – командира міномета у першому оперативному резерві 79-ї окремої десантно-штурмової бригади Збройних Сил України.

 

 

         З точки зору подальшого розвитку підприємницького руху ветеранів Антитерористичної операції форум дуже важливий. По перше, сьогоднішні учасники форуму дізнались один про одного. Хлопці обміняються досвідом, ймовірно співпрацюватимуть в тій, чи іншій сфері, закуповуватимуть один в одного товари та послуги. Таким чином ветеранський підприємницький рух популяризуватиметься на теренах країни. На перспективу розглядається можливість створення консорціуму, об’єднання або асоціації ветеранів – підприємців.

         " Вони працюватимуть один з одним. Задля юридичного захисту, бізнес-освіти, з метою спільного представлення, подальшого спільного розвитку бізнес-проектів і залучення інвестицій",- поділився Ілля Шполянський.

Травень 2022
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20
21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
Голова обласної ради Замазєєва
Ганна Володимирівна
Видео
Військова служба за контрактом у лавах Збройних Сил України 
підписатись на розсилку