54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net

ОБЛАСНІ УРОЧИСТОСТІ З НАГОДИ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ДНЯ ПРАЦІВНИКІВ КУЛЬТУРИ ТА АМАТОРІВ НАРОДНОГО МИСТЕЦТВА

08.11.2018

У їхньому житті все навпаки. Вони працюють, коли всі відпочивають. Вночі, коли всі сплять, культпрацівники пишуть тексти, вірші і пісні, щось репетирують. адже їх професійних обов’язок – дарувати людям свято, нести духовність та нагадувати людям, що не хлібом єдиним живе кожен з нас…

         9-го листопада відзначається професійне свято працівників культури та аматорів народного мистецтва. З цієї нагоди в обласному палаці культури напередодні відбулись урочистості.

         Зі словами подяки та привітань до присутніх звернулися голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко та заступник голови Миколаївської обласної державної адміністрації, виконувач функцій та повноважень голови облдержадміністрації Валентин Гайдаржи.

         " Особисто я День працівників культури та аматорів народного мистецтва вважаю одним із найважливіших серед професійних свят. Ви даруєте людям надію, піднімаєте бойовий та патріотичний дух. Особливо, протягом останніх чотирьох років, коли на Сході триває війна з агресором. Завдяки вам, шановні працівники культури, підростаюче покоління вчиться любити і поважати українську пісню, слово, вірш, танок. І ми Вам за це дуже вдячні. Ви дуже потрібні суспільству!",- зазначила у своєму вітальному слові голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко. Грамотою Верховної Ради України нагороджено Юлію Захарову директора Миколаївського міського палацу культури "Молодіжний". Відзнаки Миколаївської обласної ради "За заслуги перед Миколаївщиною" II ступеню отримали Олександр Добровольський директор Миколаївської обласної філармонії та Інесса Круковська заступник директора Миколаївського обласного палацу культури. Також цього дня Вікторія Вікторівна вручила ряд грамот Миколаївської обласної ради.

Травень 2022
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20
21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
Голова обласної ради Замазєєва
Ганна Володимирівна
Видео
Військова служба за контрактом у лавах Збройних Сил України 
підписатись на розсилку