54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net

*  26 квітня 2019 року о 10.00 годині у сквері біля монументу «Скорботний Янгол Чорнобиля» (м. Миколаїв, ріг пр. Миру і вул. Театральної) відбудеться мітинг-реквієм з нагоди 33-х роковин Чорнобильської катастрофи.

ОБЛАСНІ УРОЧИСТОСТІ З НАГОДИ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ДНЯ ПРАЦІВНИКІВ КУЛЬТУРИ ТА АМАТОРІВ НАРОДНОГО МИСТЕЦТВА

08.11.2018

У їхньому житті все навпаки. Вони працюють, коли всі відпочивають. Вночі, коли всі сплять, культпрацівники пишуть тексти, вірші і пісні, щось репетирують. адже їх професійних обов’язок – дарувати людям свято, нести духовність та нагадувати людям, що не хлібом єдиним живе кожен з нас…

         9-го листопада відзначається професійне свято працівників культури та аматорів народного мистецтва. З цієї нагоди в обласному палаці культури напередодні відбулись урочистості.

         Зі словами подяки та привітань до присутніх звернулися голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко та заступник голови Миколаївської обласної державної адміністрації, виконувач функцій та повноважень голови облдержадміністрації Валентин Гайдаржи.

         " Особисто я День працівників культури та аматорів народного мистецтва вважаю одним із найважливіших серед професійних свят. Ви даруєте людям надію, піднімаєте бойовий та патріотичний дух. Особливо, протягом останніх чотирьох років, коли на Сході триває війна з агресором. Завдяки вам, шановні працівники культури, підростаюче покоління вчиться любити і поважати українську пісню, слово, вірш, танок. І ми Вам за це дуже вдячні. Ви дуже потрібні суспільству!",- зазначила у своєму вітальному слові голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко. Грамотою Верховної Ради України нагороджено Юлію Захарову директора Миколаївського міського палацу культури "Молодіжний". Відзнаки Миколаївської обласної ради "За заслуги перед Миколаївщиною" II ступеню отримали Олександр Добровольський директор Миколаївської обласної філармонії та Інесса Круковська заступник директора Миколаївського обласного палацу культури. Також цього дня Вікторія Вікторівна вручила ряд грамот Миколаївської обласної ради.

Оголошення Читати всі
2019-04-22
ОГОЛОШЕНО КОНКУРС НА НАДАННЯ ОДНОРАЗОВОЇ ДОПОМОГИ ДЛЯ ВІДКРИТТЯ ВЛАСНОЇ СПРАВИ УЧАСНИКАМ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ

Миколаївська облдержадміністрації у межах реалізації розпорядження Миколаївської облдержадміністрації «Порядку надання одноразової допомоги для відкриття власної справи учасникам антитерористичної операції» (від 27.12.2017 №570-р) (далі - Порядок) оголошує конкурс проектів серед учасників антитерористичної операції для надання одноразової допомоги для відкриття власної справи.

Детальніше
Підготовка до чергової сесіїї обласної ради
Квітень 2019
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        
Голова облради Москаленко Вікторія Вікторівна
підписатись на розсилку