54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net
*

"ДЯКУЮ ВАМ ЗА ПОПУЛЯРИЗАЦІЮ УКРАЇНСЬКОЇ КУЛЬТУРИ",- ВІКТОРІЯ МОСКАЛЕНКО ПРИВІТАЛА ПРАЦІВНИКІВ ГАЛУЗІ КУЛЬТУРИ ВІТОВЩИНИ З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ.

07.11.2018

Квіти, грамоти та подяки, теплі слова і привітання - в атмосфері дружнього спілкування у виставковій залі Миколаївського міського палацу культури відбулись урочистості Вітовського району присвячені Всеукраїнському дню працівників культури та аматорів народного мистецтва, який в Україні відзначається 9 листопада.

 Це свято є визнанням заслуг людей творчих, емоційних, які допомагають усім нам розуміти і цінувати прекрасне, дбають про естетичне і моральне виховання, сприяють збереженню народних традицій і звичаїв.

Привітати працівників галузі з їх професійним святом приїхали голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко, голова Вітовської райдержадміністрації Олександр Демчук та голова Вітовської районної ради Ігор Матвєєв.

" Дуже вагоме місце у нашому житті займає те, що робите ви, шановні працівники галузі культури. Це і позитивні емоції. Також ви змушуєте інколи сумувати і навіть плакати. Хочу подякувати Вітовщині і її працівникам дозвіллєвих закладів за популяризацію української культури",- зазначила у своєму вітальному слові Вікторія Москаленко.

За вагомий особистий внесок у збереження та збагачення культурної спадщини українського народу, формування національних цінностей, високу професійну майстерність, активну громадську діяльність відзнакою Миколаївської обласної ради "За заслуги перед Миколаївщиною" IIступеню нагороджено директора Первомайської дитячої музичної школи Вітовського району Володимира Григоровича Кічу.

За вагомий внесок у розвиток культурного потенціалу Миколаївщини, збереження вікових традицій українського народу, високий професіоналізм, творчий пошук та з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва подяки Миколаївської обласної ради оголошено:

трудовому колективу Первомайського будинку культури Вітовського району Миколаївської області (директор – Левківський Микола Миколайович);

 

трудовому колективу Михайло-Ларинського сільського клубу Вітовського району Миколаївської області (завідуюча – Лементар Олена Миколаївна);

 

трудовому колективу Миколаївського будинку культури Вітовського району Миколаївської області (директор – Щербіна Валентина Федорівна).

 

 

Події

18 грудня 2019 року з 09.00 до 11.00 години у приміщенні Миколаївської обласної ради (кабінет 105 перший поверх) відбудеться особистий прийом громадян головою Миколаївської обласної ради Москаленко В.В.

Попередній запис за телефоном - (0512) 370489, 372574

Оголошення Читати всі
2019-11-15
ДО УВАГИ ГРОМАДСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ!

Відповідно до статті 51 Закону України "Про Національну поліцію", оголошується конкурс до постійної поліцейської комісії Управління поліції охорони в Миколаївській області представників громадськості.

Детальніше
Підготовка до чергової сесіїї обласної ради
Грудень 2019
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
Голова облради Москаленко Вікторія Вікторівна
підписатись на розсилку