54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net
Біжуча стрічка

"ДЯКУЮ ВАМ ЗА ПОПУЛЯРИЗАЦІЮ УКРАЇНСЬКОЇ КУЛЬТУРИ",- ВІКТОРІЯ МОСКАЛЕНКО ПРИВІТАЛА ПРАЦІВНИКІВ ГАЛУЗІ КУЛЬТУРИ ВІТОВЩИНИ З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ.

07.11.2018

Квіти, грамоти та подяки, теплі слова і привітання - в атмосфері дружнього спілкування у виставковій залі Миколаївського міського палацу культури відбулись урочистості Вітовського району присвячені Всеукраїнському дню працівників культури та аматорів народного мистецтва, який в Україні відзначається 9 листопада.

 Це свято є визнанням заслуг людей творчих, емоційних, які допомагають усім нам розуміти і цінувати прекрасне, дбають про естетичне і моральне виховання, сприяють збереженню народних традицій і звичаїв.

Привітати працівників галузі з їх професійним святом приїхали голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко, голова Вітовської райдержадміністрації Олександр Демчук та голова Вітовської районної ради Ігор Матвєєв.

" Дуже вагоме місце у нашому житті займає те, що робите ви, шановні працівники галузі культури. Це і позитивні емоції. Також ви змушуєте інколи сумувати і навіть плакати. Хочу подякувати Вітовщині і її працівникам дозвіллєвих закладів за популяризацію української культури",- зазначила у своєму вітальному слові Вікторія Москаленко.

За вагомий особистий внесок у збереження та збагачення культурної спадщини українського народу, формування національних цінностей, високу професійну майстерність, активну громадську діяльність відзнакою Миколаївської обласної ради "За заслуги перед Миколаївщиною" IIступеню нагороджено директора Первомайської дитячої музичної школи Вітовського району Володимира Григоровича Кічу.

За вагомий внесок у розвиток культурного потенціалу Миколаївщини, збереження вікових традицій українського народу, високий професіоналізм, творчий пошук та з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва подяки Миколаївської обласної ради оголошено:

трудовому колективу Первомайського будинку культури Вітовського району Миколаївської області (директор – Левківський Микола Миколайович);

 

трудовому колективу Михайло-Ларинського сільського клубу Вітовського району Миколаївської області (завідуюча – Лементар Олена Миколаївна);

 

трудовому колективу Миколаївського будинку культури Вітовського району Миколаївської області (директор – Щербіна Валентина Федорівна).

 

 

Події

16 жовтня 2019 року
з 09.00 до 11.00 години
у приміщенні Миколаївської облради
(кабінет 105 перший поверх) відбудеться
особистий прийом громадян
головою Миколаївської обласної ради
Москаленко В.В.
Попередній запис за телефоном - 
(0512) 37-04-89, 37-25-74

Видео
Пряма трансляція
XXIX позачергової сесії Миколаївської обласної ради
Оголошення Читати всі
2019-10-10
ЗАПРОШЕННЯ НА ЗАХОДИ З НАГОДИ ДНЯ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ

З нагоди відзначення в Миколаївській області Дня захисника України запрошуємо 11 жовтня 2019 року о 14.00 взяти участь у покладанні квітів до меморіального комплексу на честь героїв-десантників загону К.Ольшанського та до меморіального комплексу "Струни пам'яті" (площа перед будівлею Миколаївської обласної ради, вул. Адміральська, 22).

Детальніше
Підготовка до чергової сесіїї обласної ради
Жовтень 2019
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15
16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
Голова облради Москаленко Вікторія Вікторівна
Пряма трансляція
XXVІII позачергової сесії Миколаївської обласної ради
підписатись на розсилку