54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net
Біжуча стрічка

* Шановні депутати обласної ради та мешканці області, запрошуємо  23 серпня 2019 року взяти участь в урочистій церемонії підняття великого Державного Прапора України на площі біля адміністративного будинку обласної ради. Початок заходу о 09.00 годині та о 12.00 годині - в обласних урочистих  зборах у Миколаївському академічному українському театрі драми та музичної комедії *

"ДЯКУЮ ВАМ ЗА ПОПУЛЯРИЗАЦІЮ УКРАЇНСЬКОЇ КУЛЬТУРИ",- ВІКТОРІЯ МОСКАЛЕНКО ПРИВІТАЛА ПРАЦІВНИКІВ ГАЛУЗІ КУЛЬТУРИ ВІТОВЩИНИ З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ.

07.11.2018

Квіти, грамоти та подяки, теплі слова і привітання - в атмосфері дружнього спілкування у виставковій залі Миколаївського міського палацу культури відбулись урочистості Вітовського району присвячені Всеукраїнському дню працівників культури та аматорів народного мистецтва, який в Україні відзначається 9 листопада.

 Це свято є визнанням заслуг людей творчих, емоційних, які допомагають усім нам розуміти і цінувати прекрасне, дбають про естетичне і моральне виховання, сприяють збереженню народних традицій і звичаїв.

Привітати працівників галузі з їх професійним святом приїхали голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко, голова Вітовської райдержадміністрації Олександр Демчук та голова Вітовської районної ради Ігор Матвєєв.

" Дуже вагоме місце у нашому житті займає те, що робите ви, шановні працівники галузі культури. Це і позитивні емоції. Також ви змушуєте інколи сумувати і навіть плакати. Хочу подякувати Вітовщині і її працівникам дозвіллєвих закладів за популяризацію української культури",- зазначила у своєму вітальному слові Вікторія Москаленко.

За вагомий особистий внесок у збереження та збагачення культурної спадщини українського народу, формування національних цінностей, високу професійну майстерність, активну громадську діяльність відзнакою Миколаївської обласної ради "За заслуги перед Миколаївщиною" IIступеню нагороджено директора Первомайської дитячої музичної школи Вітовського району Володимира Григоровича Кічу.

За вагомий внесок у розвиток культурного потенціалу Миколаївщини, збереження вікових традицій українського народу, високий професіоналізм, творчий пошук та з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва подяки Миколаївської обласної ради оголошено:

трудовому колективу Первомайського будинку культури Вітовського району Миколаївської області (директор – Левківський Микола Миколайович);

 

трудовому колективу Михайло-Ларинського сільського клубу Вітовського району Миколаївської області (завідуюча – Лементар Олена Миколаївна);

 

трудовому колективу Миколаївського будинку культури Вітовського району Миколаївської області (директор – Щербіна Валентина Федорівна).

 

 

Оголошення Читати всі
2019-08-16
Жінка в політиці - зміни в Україні!

Фонд громади міста Херсон "Захист" оголошує конкурс на навчання жінок, які мають бажання балотуватися до органів місцевого самоврядування на наступних місцевих виборах.

Протягом року наступні кандидатки в очно-заочній формі отримають допомогу на рівні освіти, відкриття можливостей.

Ціль проекту - підвищення спроможності жінок-лідерок Херсонської та Миколаївської областей у підготовці до участі у місцевих виборах

 

Підготовка до чергової сесіїї обласної ради
Серпень 2019
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Голова облради Москаленко Вікторія Вікторівна
підписатись на розсилку