54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net

* Запрошуємо депутатів обласної ради та мешканців Миколаївської області  19 квітня 2019 року о 17.00 год. взяти участь в урочистостях з нагоди відкриття місячника заходів до Дня Європи в Україні, які відбудуться на Соборній площі м.Миколаєва.

УРОЧИСТІ ЗБОРИ З НАГОДИ ДНЯ ЗАЛІЗНИЧНИКА

01.11.2018

1 листопада напередодні професійного свята у Миколаївському коледжі транспортної інфраструктури Дніпропетровського Національного університету залізничного транспорту імені академіка В.Лазаряна відбулись урочисті збори.

Від імені голови Миколаївської обласної ради Вікторії Москаленко, депутатів Миколаївської обласної ради і від себе особисто педагогічний колектив та студентів з наступаючим професійним святом, яке відзначатиме Україна 4-го листопада - Днем залізничника, привітав депутат Миколаївської обласної ради Сергій Чорний.

         " Бажаю вам, сьогоднішні працівники залізничного транспорту і майбутнім спеціалістам залізниці, міцного здоров’я, щастя, добра і благополуччя. Нехай на життєвих та професійних перехрестях в усьому і завжди вас супроводжує зелене світло",- зазначив у своєму вітальному слові Сергій Віталійович.

         Почесними грамотами обласної ради за вагомий особистий внесок у реалізацію державної політики в галузі освіти, високий професіоналізм у підготовці та вихованні висококваліфікованих спеціалістів, багаторічну наполегливу працю, відданість своїй справі, активну громадську позицію та з нагоди Дня залізничника відзначено Тетяну Володимирівну Муштаєву викладача Миколаївського коледжу транспортної інфраструктури ДНУЗТ ім. академіка В.Лазаряна, Віталія Олександровича Роговського завідувача денного відділення Миколаївського коледжу транспортної інфраструктури ДНУЗТ ім. академіка В.Лазаряна, Івана Івановича Хоружого викладача Миколаївського коледжу транспортної інфраструктури ДНУЗТ ім. академіка В.Лазаряна.

         Сьогодні українська залізниця динамічно розвивається. У травні цього року президент України Петро Порошенко відкрив на Львівщині Бескидський тунель. Реалізація одного з найбільших інфраструктурних проектів дала можливість з’єднати Львівську і Закарпатську область. Цей тунель став частиною Пан’європейського транспортного коридора, який проходить територією Італії, Словенії, Угорщини, Словаччини і України.

         У жовтні цього року Глава держави схвалив ратифікацію угоди між Україною та Європейським інвестиційним банком щодо проекту модернізації української залізниці. 150 млн євро будуть спрямовані на спорудження другої колії, електрифікацію та модернізацію систем сигналізації і зв’язку у напрямку Долинська – Миколаїв – Колосівка.

         Наприкінці вересня до України прибули вісім перших з тридцяти запланованих локомотивів Дженерал Електрик зі Сполучених Штатів Америки, які вже у цьому місяці планується задіяти у перевезеннях на південному напрямку.

         Таке активне оновлення рухомого складу, впровадження інноваційних технологій, які орієнтовані на європейські норми і стандарти, сприятиме розвитку економіки України.

        

Події

Шановні мешканці Миколаївщини! За ініціативи Миколаївської обласної ради депутатом обласної ради Резніковим Іллею Борисовичем на офіційному інтернет-представництві Президента України  зареєстровано електронну петицію "Щодо реконструкції та капітального ремонту будівлі залізничного вокзалу "Миколаїв-пасажирський" Просимо всіх небайдужих підтримати ініціативу Миколаївської обласної ради.Петиція доступна за посиланням: https://petition.president.gov.ua/petition/51058

Оголошення Читати всі
2019-04-19
ОГОЛОШЕНО КОНКУРС НА НАДАННЯ ОДНОРАЗОВОЇ ДОПОМОГИ ДЛЯ ВІДКРИТТЯ ВЛАСНОЇ СПРАВИ УЧАСНИКАМ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ

Миколаївська облдержадміністрація у межах реалізації розпорядження голови Миколаївської облдержадміністрації «Порядку надання одноразової допомоги для відкриття власної справи учасникам антитерористичної операції» (від 27.12.2017 №570-р) (далі - Порядок) оголошує конкурс проектів серед учасників антитерористичної операції для надання одноразової допомоги для відкриття власної справи.

Детальніше
Підготовка до чергової сесіїї обласної ради
Квітень 2019
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        
Голова облради Москаленко Вікторія Вікторівна
підписатись на розсилку