54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net
Біжуча стрічка

УРОЧИСТІ ЗБОРИ З НАГОДИ ДНЯ ЗАЛІЗНИЧНИКА

01.11.2018

1 листопада напередодні професійного свята у Миколаївському коледжі транспортної інфраструктури Дніпропетровського Національного університету залізничного транспорту імені академіка В.Лазаряна відбулись урочисті збори.

Від імені голови Миколаївської обласної ради Вікторії Москаленко, депутатів Миколаївської обласної ради і від себе особисто педагогічний колектив та студентів з наступаючим професійним святом, яке відзначатиме Україна 4-го листопада - Днем залізничника, привітав депутат Миколаївської обласної ради Сергій Чорний.

         " Бажаю вам, сьогоднішні працівники залізничного транспорту і майбутнім спеціалістам залізниці, міцного здоров’я, щастя, добра і благополуччя. Нехай на життєвих та професійних перехрестях в усьому і завжди вас супроводжує зелене світло",- зазначив у своєму вітальному слові Сергій Віталійович.

         Почесними грамотами обласної ради за вагомий особистий внесок у реалізацію державної політики в галузі освіти, високий професіоналізм у підготовці та вихованні висококваліфікованих спеціалістів, багаторічну наполегливу працю, відданість своїй справі, активну громадську позицію та з нагоди Дня залізничника відзначено Тетяну Володимирівну Муштаєву викладача Миколаївського коледжу транспортної інфраструктури ДНУЗТ ім. академіка В.Лазаряна, Віталія Олександровича Роговського завідувача денного відділення Миколаївського коледжу транспортної інфраструктури ДНУЗТ ім. академіка В.Лазаряна, Івана Івановича Хоружого викладача Миколаївського коледжу транспортної інфраструктури ДНУЗТ ім. академіка В.Лазаряна.

         Сьогодні українська залізниця динамічно розвивається. У травні цього року президент України Петро Порошенко відкрив на Львівщині Бескидський тунель. Реалізація одного з найбільших інфраструктурних проектів дала можливість з’єднати Львівську і Закарпатську область. Цей тунель став частиною Пан’європейського транспортного коридора, який проходить територією Італії, Словенії, Угорщини, Словаччини і України.

         У жовтні цього року Глава держави схвалив ратифікацію угоди між Україною та Європейським інвестиційним банком щодо проекту модернізації української залізниці. 150 млн євро будуть спрямовані на спорудження другої колії, електрифікацію та модернізацію систем сигналізації і зв’язку у напрямку Долинська – Миколаїв – Колосівка.

         Наприкінці вересня до України прибули вісім перших з тридцяти запланованих локомотивів Дженерал Електрик зі Сполучених Штатів Америки, які вже у цьому місяці планується задіяти у перевезеннях на південному напрямку.

         Таке активне оновлення рухомого складу, впровадження інноваційних технологій, які орієнтовані на європейські норми і стандарти, сприятиме розвитку економіки України.

        

Події

16 жовтня 2019 року
з 09.00 до 11.00 години
у приміщенні Миколаївської облради
(кабінет 105 перший поверх) відбудеться
особистий прийом громадян
головою Миколаївської обласної ради
Москаленко В.В.
Попередній запис за телефоном - 
(0512) 37-04-89, 37-25-74

Видео
Пряма трансляція
XXIX позачергової сесії Миколаївської обласної ради
Оголошення Читати всі
2019-10-10
ЗАПРОШЕННЯ НА ЗАХОДИ З НАГОДИ ДНЯ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ

З нагоди відзначення в Миколаївській області Дня захисника України запрошуємо 11 жовтня 2019 року о 14.00 взяти участь у покладанні квітів до меморіального комплексу на честь героїв-десантників загону К.Ольшанського та до меморіального комплексу "Струни пам'яті" (площа перед будівлею Миколаївської обласної ради, вул. Адміральська, 22).

Детальніше
Підготовка до чергової сесіїї обласної ради
Жовтень 2019
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15
16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
Голова облради Москаленко Вікторія Вікторівна
Пряма трансляція
XXVІII позачергової сесії Миколаївської обласної ради
підписатись на розсилку