54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net

ЕКСКУРСІЯ ДО МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ

01.11.2018
 

1 листопада вихованці Комунального закладу "Загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів - центр загальної і профільної освіти та комплексної реабілітації" Миколаївської обласної ради з екскурсією побували у Миколаївській обласній раді. Цікаву і пізнавальну зустріч для них провели радники голови Миколаївської обласної ради Оксана Корсак і Марина Савченко.

Учні закладу побували у сесійній залі, де відбуваються пленарні засідання сесій Миколаївської обласної ради сьомого скликання.. Вони були у захваті від можливості відчути себе депутатами. Також відвідали і депутатську кімнату, де ознайомились із процесом проведення засідань постійних депутатських комісій,які відбуваються в стінах Миколаївської обласної ради.

Під час екскурсії між учнями та радниками голови Миколаївської обласної ради відбулась жвава дискусія відносно існуючих проблем в області, діти моделювали свої перспективні плани виходу з тієї чи іншої ситуації. Годі й казати, що екскурсія до Миколаївської обласної ради залишила у юних гостей спогади не тільки на численних фотокартках, а й у серцях. Можливо, через п’ять, десять років сьогоднішні учні комунального закладу, а тоді вже досвідчені фахівці своєї справи будуть з гордістю розповідати підростаючому поколінню про екскурсію до Миколаївської обласної ради. Тим більше, що по її завершенні на екскурсантів очікувало смачне частування і подарунки від голови Миколаївської обласної ради Вікторії Москаленко. Прощаючись із Оксаною Корсак та Мариною Савченко хлопці і дівчата ділилися наступною своєю мрією - відвідати сесійну залу Верховної Ради України. Прийнято спільне рішення - шукати шляхи реалізації дитячої мрії.

 

Події
 XI позачергова сесія Миколаївської обласної ради
Травень 2022
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
Голова обласної ради Замазєєва
Ганна Володимирівна
Видео
Військова служба за контрактом у лавах Збройних Сил України 
підписатись на розсилку