54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net
*

ЕКСКУРСІЯ ДО МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ

01.11.2018
 

1 листопада вихованці Комунального закладу "Загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів - центр загальної і профільної освіти та комплексної реабілітації" Миколаївської обласної ради з екскурсією побували у Миколаївській обласній раді. Цікаву і пізнавальну зустріч для них провели радники голови Миколаївської обласної ради Оксана Корсак і Марина Савченко.

Учні закладу побували у сесійній залі, де відбуваються пленарні засідання сесій Миколаївської обласної ради сьомого скликання.. Вони були у захваті від можливості відчути себе депутатами. Також відвідали і депутатську кімнату, де ознайомились із процесом проведення засідань постійних депутатських комісій,які відбуваються в стінах Миколаївської обласної ради.

Під час екскурсії між учнями та радниками голови Миколаївської обласної ради відбулась жвава дискусія відносно існуючих проблем в області, діти моделювали свої перспективні плани виходу з тієї чи іншої ситуації. Годі й казати, що екскурсія до Миколаївської обласної ради залишила у юних гостей спогади не тільки на численних фотокартках, а й у серцях. Можливо, через п’ять, десять років сьогоднішні учні комунального закладу, а тоді вже досвідчені фахівці своєї справи будуть з гордістю розповідати підростаючому поколінню про екскурсію до Миколаївської обласної ради. Тим більше, що по її завершенні на екскурсантів очікувало смачне частування і подарунки від голови Миколаївської обласної ради Вікторії Москаленко. Прощаючись із Оксаною Корсак та Мариною Савченко хлопці і дівчата ділилися наступною своєю мрією - відвідати сесійну залу Верховної Ради України. Прийнято спільне рішення - шукати шляхи реалізації дитячої мрії.

 

Події

 26 листопада 2019 року, о 10 годині в сесійному залі обласної ради відбудеться тридцята позачергова сесія обласної ради сьомого скликання 

--------------------------

В рамках проведення в області заходів до Дня пам’яті жертв голодоморів в Україні, 23 листопада 2019 року з 14.45 год. до 15.15 год. пройде скорботна хода від площі перед Кафедральним собором на вул. Садовій по проспекту Центральному, Херсонському шосе до Пам’ятного знака жертвам голодоморів в Україні (м. Миколаїв, на розі вул. Херсонське шосе та вул. Кругової);

о 15.25 год. - літія за Україну та загальнонаціональна хвилина мовчання, покладання квітів і горщиків з пшеницею до Пам’ятного знаку жертвам голодоморів в Україні та Загальноукраїнська акція «Засвіти свічку» (м. Миколаїв, на розі вул. Херсонське шосе та вул. Кругової).

Оголошення Читати всі
2019-11-15
ДО УВАГИ ГРОМАДСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ!

Відповідно до статті 51 Закону України "Про Національну поліцію", оголошується конкурс до постійної поліцейської комісії Управління поліції охорони в Миколаївській області представників громадськості.

Детальніше
Підготовка до чергової сесіїї обласної ради
Листопад 2019
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Голова облради Москаленко Вікторія Вікторівна
Пряма трансляція
XXIX позачергової сесії Миколаївської обласної ради
підписатись на розсилку