54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net
Біжуча стрічка

НА МИКОЛАЇВЩИНІ РОЗПОЧАЛАСЬ ІНФОРМАЦІЙНА КАМПАНІЯ ЩОДО ПРИЗНАЧЕННЯ СУБСИДІЙ.

31.10.2018

В Миколаївській області стартувала акція з надання роз’яснень жителям регіону інформації відносно надання субсидій. За словами директора Департаменту соціального захисту населення Миколаївської обласної державної адміністрації Оксани Єльчієвої гостра необхідність у цьому виникла через недостатність відповідної інформації.

         За ініціативи президента України Петра Порошенка до існуючого порядку надання субсидій населенню країни внесли зміни.

         " Так кількість осіб, які мають право отримувати субсидію, на даний час збільшено. Кожен бажаючий може звернутися до управлінь соціального захисту на місцях. по всій території області",- зазначила Оксана Єльчієва.

Перші інформаційні намети 31 жовтня встановили поблизу адміністративної будівлі Миколаївської обласної ради за адресою: м.Миколаїв, вул.Адміральська 22. Згодом такі ж намети почнуть функціонувати в усіх районах і містах Миколаївської області.

         " Така інформаційна кампанія сприятиме тому, що люди отримуватимуть всю необхідну інформацію стосовно нарахування субсидій та їх призначення.

Тут наші спеціалісти роздаватимуть бюлетені про те, хто має право на цей осінньо-зимовий період отримати субсидію, в чому полягають зміни тощо",- підкреслила Оксана Русланівна.

         Під час проведення інформаційної кампанії, акцентувала директор Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації, відбуватиметься обмін інформацією. Адже, всі накопичені зауваження громадян та проблемні питання, пов’язані з призначенням субсидій, обов’язково узагальнюватимуться, аналізуватимуться і передаватимуться до органів влади для реагування.

Видео
Пряма трансляція
XXVІII позачергової сесії Миколаївської обласної ради
Оголошення Читати всі
2019-08-16
ЖІНКА В ПОЛІТИЦІ — ЗМІНИ В КРАЇНІ!

Фонд громади міста Херсон «Захист» оголошує конкурс на навчання жінок, які мають намір балотуватися до органів місцевого самоврядування на наступних місцевих виборах.

 

 

Детальніше
Підготовка до чергової сесіїї обласної ради
Вересень 2019
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
1
2 3 4
5 6
7
8 9 10 11 12 13
14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          
Голова облради Москаленко Вікторія Вікторівна
Пряма трансляція
XXVII позачергової сесії Миколаївської обласної ради
підписатись на розсилку