54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net
*

НА МИКОЛАЇВЩИНІ РОЗПОЧАЛАСЬ ІНФОРМАЦІЙНА КАМПАНІЯ ЩОДО ПРИЗНАЧЕННЯ СУБСИДІЙ.

31.10.2018

В Миколаївській області стартувала акція з надання роз’яснень жителям регіону інформації відносно надання субсидій. За словами директора Департаменту соціального захисту населення Миколаївської обласної державної адміністрації Оксани Єльчієвої гостра необхідність у цьому виникла через недостатність відповідної інформації.

         За ініціативи президента України Петра Порошенка до існуючого порядку надання субсидій населенню країни внесли зміни.

         " Так кількість осіб, які мають право отримувати субсидію, на даний час збільшено. Кожен бажаючий може звернутися до управлінь соціального захисту на місцях. по всій території області",- зазначила Оксана Єльчієва.

Перші інформаційні намети 31 жовтня встановили поблизу адміністративної будівлі Миколаївської обласної ради за адресою: м.Миколаїв, вул.Адміральська 22. Згодом такі ж намети почнуть функціонувати в усіх районах і містах Миколаївської області.

         " Така інформаційна кампанія сприятиме тому, що люди отримуватимуть всю необхідну інформацію стосовно нарахування субсидій та їх призначення.

Тут наші спеціалісти роздаватимуть бюлетені про те, хто має право на цей осінньо-зимовий період отримати субсидію, в чому полягають зміни тощо",- підкреслила Оксана Русланівна.

         Під час проведення інформаційної кампанії, акцентувала директор Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації, відбуватиметься обмін інформацією. Адже, всі накопичені зауваження громадян та проблемні питання, пов’язані з призначенням субсидій, обов’язково узагальнюватимуться, аналізуватимуться і передаватимуться до органів влади для реагування.

Події

 26 листопада 2019 року, о 10 годині в сесійному залі обласної ради відбудеться тридцята позачергова сесія обласної ради сьомого скликання 

--------------------------

В рамках проведення в області заходів до Дня пам’яті жертв голодоморів в Україні, 23 листопада 2019 року з 14.45 год. до 15.15 год. пройде скорботна хода від площі перед Кафедральним собором на вул. Садовій по проспекту Центральному, Херсонському шосе до Пам’ятного знака жертвам голодоморів в Україні (м. Миколаїв, на розі вул. Херсонське шосе та вул. Кругової);

о 15.25 год. - літія за Україну та загальнонаціональна хвилина мовчання, покладання квітів і горщиків з пшеницею до Пам’ятного знаку жертвам голодоморів в Україні та Загальноукраїнська акція «Засвіти свічку» (м. Миколаїв, на розі вул. Херсонське шосе та вул. Кругової).

Оголошення Читати всі
2019-11-15
ДО УВАГИ ГРОМАДСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ!

Відповідно до статті 51 Закону України "Про Національну поліцію", оголошується конкурс до постійної поліцейської комісії Управління поліції охорони в Миколаївській області представників громадськості.

Детальніше
Підготовка до чергової сесіїї обласної ради
Листопад 2019
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Голова облради Москаленко Вікторія Вікторівна
Пряма трансляція
XXIX позачергової сесії Миколаївської обласної ради
підписатись на розсилку