54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net
*

ПРИВІЛЬНЕНСЬКА ШКОЛА-ІНТЕРНАТ БАШТАНСЬКОГО РАЙОНУ ОТРИМАЛА СИСТЕМУ ДООЧИЩЕННЯ ПИТНОЇ ВОДИ ВІД КОМПАНІЇ "PepsiCo в Україні"

01.02.2018

 Згідно з даними Всесвітньої Організації Охорони Здоров’я близько 80% захворювань викликані вживанням неякісної питної води. Ця проблема актуальна для багатьох регіонів України, і Миколаївської області зокрема. З метою покращення ситуації компанія «PepsiCo в Україні»,  у рамках глобальної корпоративної стратегії " Відповідально до мети", у регіонах, де розташовані виробничі потужності реалізує соціальну програму "Чиста вода".  

Варто відзначити, що на сьогодні завдяки підприємству «Сандора» компанії "PepsiCo в Україні" системи водоочищення функціонують  вже у 30 –ти  дитячих та медичних закладах Миколаївщини. Зокрема, у дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладах Вітовського району, медичних установах Миколаєва та Первомайська.Майже рік тому, а саме  28 лютого  2017 року,  під час зустрічі з заступником директора департаменту зі зв`язків з органами влади та громадськістю "PepsiCo в Україні" Валерієм Жуковим голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко говорила про необхідність та важливість продовження реалізації довгострокової програми , спрямованої на покращення питної води у регіонах, де розташовані виробничі потужності компанії, зокрема в Миколаївській області. 

         «За ініціативи Вікторії Вікторівни ми продовжуємо реалізацію довгострокової програми і розширюємо географію. 2017 року ми зробили акцент на інтернатних закладах Миколаївської області. Їх всього 22. До кінця року було  намічено план дій. Відповідним устаткуванням обладнано Шевченківську школу- інтернат Вітовського району ,  запустили в експлуатацію установку на Снігурівщині у Новопетрівській спеціальній  загальноосвітній школі-інтернат, Антонівській загальноосвітній школі -інтернат Новоодеського району. Четвертий, завершальний проект 2017 року компанія реалізувала тут, у Привільненській спеціалізованій школі – інтернат Баштанського району. За кошти компанії встановлено високотехнологічну п’ятиступеневу зворотньоосмотичну систему доочищення питної  води.  Водночас, компанія здійснює реновацію устаткування, яке було встановлене раніше.  »,- наголосив заступник  директора департаменту зі зв`язків з органами влади та громадськістю "PepsiCo в Україні" Валерій  Жуков.

         " Сьогодні у нашому закладі перебувають дев’яносто дві дитини з особливими потребами. Серед них дев’ятеро першачків. Звичайно вони потребують уваги, турботи і забезпечення усім необхідним. У тому числі чистою питною водою на якій ми також готуємо для них їжу. Тож, ми дуже раді і дякуємо підприємству  «Сандора» компанії «PepsiCo в Україні»  і голові Миколаївської обласної ради Вікторії Москаленко за такий подарунок. Проект, розпочатий за ініціативи Вікторії Вікторівни, дуже необхідний і соціально-корисний",- зазначила директор Привільненської   спеціалізованої школи-інтернат Баштанського району Олена Гордієнко.

Також  Андрій Кротов  та Оксана Корсак  у супроводі представників районної влади та керівника закладу  здійснили екскурсію установою. По її завершенні визначено першочергові кроки  з покращення матеріально-технічної бази та ремонтно-відновлювальних робіт в закладі. За сталою традицією учні першого класу отримали подарунки від депутатського корпусу Миколаївської обласної ради та підприємства  «Сандора» компанії «PepsiCo в Україні».

 

 

Оголошення Читати всі
2020-03-19
До уваги мешканців області!

У зв'язку із введенням карантину в Україні з 12.03.2020 до 03.04.2020 (постанова Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 № 211) згідно з розпорядженням голови обласної ради № 39-р від 18 березня 2020 року

«Про порядок роботи виконавчого апарату обласної ради в умовах карантину на період з 19 березня 2020 року до 06 квітня 2020 року»

тимчасово припинено проведення особистих прийомів громадян керівництвом обласної ради.

Дякуємо за розуміння.

Підготовка до чергової сесіїї обласної ради
Квітень 2020
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    
Голова облради Москаленко Вікторія Вікторівна
підписатись на розсилку