54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net

* Запрошуємо депутатів обласної ради та мешканців Миколаївської області  19 квітня 2019 року о 17.00 год. взяти участь в урочистостях з нагоди відкриття місячника заходів до Дня Європи в Україні, які відбудуться на Соборній площі м.Миколаєва.

ПРИВІЛЬНЕНСЬКА ШКОЛА-ІНТЕРНАТ БАШТАНСЬКОГО РАЙОНУ ОТРИМАЛА СИСТЕМУ ДООЧИЩЕННЯ ПИТНОЇ ВОДИ ВІД КОМПАНІЇ "PepsiCo в Україні"

01.02.2018

 Згідно з даними Всесвітньої Організації Охорони Здоров’я близько 80% захворювань викликані вживанням неякісної питної води. Ця проблема актуальна для багатьох регіонів України, і Миколаївської області зокрема. З метою покращення ситуації компанія «PepsiCo в Україні»,  у рамках глобальної корпоративної стратегії " Відповідально до мети", у регіонах, де розташовані виробничі потужності реалізує соціальну програму "Чиста вода".  

Варто відзначити, що на сьогодні завдяки підприємству «Сандора» компанії "PepsiCo в Україні" системи водоочищення функціонують  вже у 30 –ти  дитячих та медичних закладах Миколаївщини. Зокрема, у дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладах Вітовського району, медичних установах Миколаєва та Первомайська.Майже рік тому, а саме  28 лютого  2017 року,  під час зустрічі з заступником директора департаменту зі зв`язків з органами влади та громадськістю "PepsiCo в Україні" Валерієм Жуковим голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко говорила про необхідність та важливість продовження реалізації довгострокової програми , спрямованої на покращення питної води у регіонах, де розташовані виробничі потужності компанії, зокрема в Миколаївській області. 

         «За ініціативи Вікторії Вікторівни ми продовжуємо реалізацію довгострокової програми і розширюємо географію. 2017 року ми зробили акцент на інтернатних закладах Миколаївської області. Їх всього 22. До кінця року було  намічено план дій. Відповідним устаткуванням обладнано Шевченківську школу- інтернат Вітовського району ,  запустили в експлуатацію установку на Снігурівщині у Новопетрівській спеціальній  загальноосвітній школі-інтернат, Антонівській загальноосвітній школі -інтернат Новоодеського району. Четвертий, завершальний проект 2017 року компанія реалізувала тут, у Привільненській спеціалізованій школі – інтернат Баштанського району. За кошти компанії встановлено високотехнологічну п’ятиступеневу зворотньоосмотичну систему доочищення питної  води.  Водночас, компанія здійснює реновацію устаткування, яке було встановлене раніше.  »,- наголосив заступник  директора департаменту зі зв`язків з органами влади та громадськістю "PepsiCo в Україні" Валерій  Жуков.

         " Сьогодні у нашому закладі перебувають дев’яносто дві дитини з особливими потребами. Серед них дев’ятеро першачків. Звичайно вони потребують уваги, турботи і забезпечення усім необхідним. У тому числі чистою питною водою на якій ми також готуємо для них їжу. Тож, ми дуже раді і дякуємо підприємству  «Сандора» компанії «PepsiCo в Україні»  і голові Миколаївської обласної ради Вікторії Москаленко за такий подарунок. Проект, розпочатий за ініціативи Вікторії Вікторівни, дуже необхідний і соціально-корисний",- зазначила директор Привільненської   спеціалізованої школи-інтернат Баштанського району Олена Гордієнко.

Також  Андрій Кротов  та Оксана Корсак  у супроводі представників районної влади та керівника закладу  здійснили екскурсію установою. По її завершенні визначено першочергові кроки  з покращення матеріально-технічної бази та ремонтно-відновлювальних робіт в закладі. За сталою традицією учні першого класу отримали подарунки від депутатського корпусу Миколаївської обласної ради та підприємства  «Сандора» компанії «PepsiCo в Україні».

 

 

Події

Шановні мешканці Миколаївщини! За ініціативи Миколаївської обласної ради депутатом обласної ради Резніковим Іллею Борисовичем на офіційному інтернет-представництві Президента України  зареєстровано електронну петицію "Щодо реконструкції та капітального ремонту будівлі залізничного вокзалу "Миколаїв-пасажирський" Просимо всіх небайдужих підтримати ініціативу Миколаївської обласної ради.Петиція доступна за посиланням: https://petition.president.gov.ua/petition/51058

Оголошення Читати всі
2019-04-19
ОГОЛОШЕНО КОНКУРС НА НАДАННЯ ОДНОРАЗОВОЇ ДОПОМОГИ ДЛЯ ВІДКРИТТЯ ВЛАСНОЇ СПРАВИ УЧАСНИКАМ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ

Миколаївська облдержадміністрація у межах реалізації розпорядження голови Миколаївської облдержадміністрації «Порядку надання одноразової допомоги для відкриття власної справи учасникам антитерористичної операції» (від 27.12.2017 №570-р) (далі - Порядок) оголошує конкурс проектів серед учасників антитерористичної операції для надання одноразової допомоги для відкриття власної справи.

Детальніше
Підготовка до чергової сесіїї обласної ради
Квітень 2019
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        
Голова облради Москаленко Вікторія Вікторівна
підписатись на розсилку