54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 +38 068 4404824 oblrada@mksat.net

ПРИВІЛЬНЕНСЬКА ШКОЛА-ІНТЕРНАТ БАШТАНСЬКОГО РАЙОНУ ОТРИМАЛА СИСТЕМУ ДООЧИЩЕННЯ ПИТНОЇ ВОДИ ВІД КОМПАНІЇ "PepsiCo в Україні"

01.02.2018

 Згідно з даними Всесвітньої Організації Охорони Здоров’я близько 80% захворювань викликані вживанням неякісної питної води. Ця проблема актуальна для багатьох регіонів України, і Миколаївської області зокрема. З метою покращення ситуації компанія «PepsiCo в Україні»,  у рамках глобальної корпоративної стратегії " Відповідально до мети", у регіонах, де розташовані виробничі потужності реалізує соціальну програму "Чиста вода".  

Варто відзначити, що на сьогодні завдяки підприємству «Сандора» компанії "PepsiCo в Україні" системи водоочищення функціонують  вже у 30 –ти  дитячих та медичних закладах Миколаївщини. Зокрема, у дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладах Вітовського району, медичних установах Миколаєва та Первомайська.Майже рік тому, а саме  28 лютого  2017 року,  під час зустрічі з заступником директора департаменту зі зв`язків з органами влади та громадськістю "PepsiCo в Україні" Валерієм Жуковим голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко говорила про необхідність та важливість продовження реалізації довгострокової програми , спрямованої на покращення питної води у регіонах, де розташовані виробничі потужності компанії, зокрема в Миколаївській області. 

         «За ініціативи Вікторії Вікторівни ми продовжуємо реалізацію довгострокової програми і розширюємо географію. 2017 року ми зробили акцент на інтернатних закладах Миколаївської області. Їх всього 22. До кінця року було  намічено план дій. Відповідним устаткуванням обладнано Шевченківську школу- інтернат Вітовського району ,  запустили в експлуатацію установку на Снігурівщині у Новопетрівській спеціальній  загальноосвітній школі-інтернат, Антонівській загальноосвітній школі -інтернат Новоодеського району. Четвертий, завершальний проект 2017 року компанія реалізувала тут, у Привільненській спеціалізованій школі – інтернат Баштанського району. За кошти компанії встановлено високотехнологічну п’ятиступеневу зворотньоосмотичну систему доочищення питної  води.  Водночас, компанія здійснює реновацію устаткування, яке було встановлене раніше.  »,- наголосив заступник  директора департаменту зі зв`язків з органами влади та громадськістю "PepsiCo в Україні" Валерій  Жуков.

         " Сьогодні у нашому закладі перебувають дев’яносто дві дитини з особливими потребами. Серед них дев’ятеро першачків. Звичайно вони потребують уваги, турботи і забезпечення усім необхідним. У тому числі чистою питною водою на якій ми також готуємо для них їжу. Тож, ми дуже раді і дякуємо підприємству  «Сандора» компанії «PepsiCo в Україні»  і голові Миколаївської обласної ради Вікторії Москаленко за такий подарунок. Проект, розпочатий за ініціативи Вікторії Вікторівни, дуже необхідний і соціально-корисний",- зазначила директор Привільненської   спеціалізованої школи-інтернат Баштанського району Олена Гордієнко.

Також  Андрій Кротов  та Оксана Корсак  у супроводі представників районної влади та керівника закладу  здійснили екскурсію установою. По її завершенні визначено першочергові кроки  з покращення матеріально-технічної бази та ремонтно-відновлювальних робіт в закладі. За сталою традицією учні першого класу отримали подарунки від депутатського корпусу Миколаївської обласної ради та підприємства  «Сандора» компанії «PepsiCo в Україні».

 

 

Події

ХХI позачергова сесія Миколаївської обласної ради

 

Травень 2024
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
Tabunschik
Голова обласної ради Табунщик
Антон Вікторович 
підписатись на розсилку