54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net

НА ЗАСІДАННІ ПОСТІЙНОЇ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ,ПЛАНУВАННЯ, БЮДЖЕТУ, ФІНАНСІВ ТА ІНВЕСТИЦІЙ

30.10.2018

30 жовтня відбулось засідання постійної комісії обласної ради з питань регіонального розвитку, планування, бюджету, фінансів та інвестицій. В роботі комісії взяли участь заступник голови Миколаївської обласної ради Андрій Кротов, перший заступник голови Миколаївської обласної державної адміністрації В’ячеслав Бонь, заступники голови облдержадміністрації Олександр Кушнір, Валентин Гайдаржи, Євген Шевченко. Згідно з рішенням всіх членів комісії до порядку денного додатково включили питання звернення членів одного із об’єднань співвласників багатоквартирного будинку міста Миколаєва та депутатів Радсадівської ОТГ відносно виділення коштів з метою придбання медичного обладнання для Миколаївського обласного онкологічного диспансеру.

         Дарина Лазарєва голова ОСББ міста Миколаєва, висловлюючи думку членів об’єднання, звернулася до представників депутатського корпусу облради з проханням виділити кошти за програмою енергозбереження. І голова комісії Федір Барна, і заступник голови Миколаївської облдержадміністрації Олександр Кушнір пояснили заявниці, що на сьогоднішній день фінансового ресурсу для перерозподілу за цим напрямком немає.

         "Ми маємо право перерозподіляти, коли у нас є перевиконання більше п’яти відсотків. На даний момент в обласному бюджеті перевиконання більше п’яти відсотків немає. Тому ми не розглядаємо внесення змін до бюджету",- зазначив Олександр Кушнір. Попередньо заступник голови облдержадміністрації нагадав Дарині Лазаревій і її колегам, що 2018-го за цією програмою було виділено 300 тисяч гривень. З них вісім кредитів виділено, зокрема чотири у Миколаєві.

         "Всього на сьогоднішній день подано заявок 52 об’єднаннями співвласників багатоквартирних будинків. Мінус вісім. Нам іще на 44 ОСББ необхідно передбачити кошти. Сума, яку ми могли б перерахувати, складає 1 млн 779 тис. грн. Але, для того, щоб відповісти на запитання стосовно перерозподілу коштів, додам наступне. Сьогодні виконавцем цієї програми є управління ЖКГ. У нього джерела фінансування, яке б дозволило перерозподілити і збільшити дохідну частину за цією програмою, просто немає. Тому питання порядку денного сьогоднішнього реалізувати можливості немає",- розтлумачив ситуацію профільний заступник голови облдержадміністрації Валентин Гайдаржи. Одноголосно члени комісії підтримали пропозицію голови Федора Барни відносно адресації даного питання місту Миколаєву, а обласній державній адміністрації рекомендовано знайти шляхи розв’язання проблеми до кінця року поточного і проінформувати про них обласну раду.

         Депутати Радсадівської об’єднаної територіальної громади просять депутатський корпус привернути увагу до потреб радіологічного відділення Миколаївського онкологічного диспансеру. Йдеться про придбання сучасного устаткування. Обговорення точилося в атмосфері палкої дискусії. За інформацією Олександра Кушніра управлінням охорони здоров’я облдержадміністрації розроблено проект реконструкції вищевказаного відділення якраз з придбанням нового обладнання. Він вже пройшов необхідні експертизи. І його подано на конкурс ДФРР( Державний Фонд Регіонального Розвитку). Загальна вартість проекту складає понад 80 мільйонів. Половина зазначеної суми передбачає закупівлю обладнання.

         В свою чергу заступник голови Миколаївської обласної ради Андрій Кротов нагадав колегам – депутатам, що вже проведено зустріч з представниками депутатського корпусу міста. Досягнуто домовленість щодо проведення спільного засідання профільних комісій обласної та міської рад. У підсумку членами комісії було підтримано пропозицію голови комісії - на виконання рішення сесії облради контролювати хід проходження проекту через ДФРР. Паралельно звернутися за підтримкою до Миколаївського міського голови Олександра Сєнкевича і депутатів Верховної Ради України.

         Друга частина засідання постійної комісії обласної ради з питань регіонального розвитку, планування, бюджету, фінансів та інвестицій була присвячена розгляду профільних питань - погодження внесення змін до обсягу міжбюджетних трансфертів обласного бюджету(субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій), погодження внесення змін до обсягу видатків спеціального фонду обласного бюджету,погодження внесення змін до обсягу видатків обласного бюджету за рахунок коштів медичної субвенції, погодження внесення змін до розпису обласного бюджету Миколаївської області на 2018 рік.

 

Травень 2022
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20
21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
Голова обласної ради Замазєєва
Ганна Володимирівна
Видео
Військова служба за контрактом у лавах Збройних Сил України 
підписатись на розсилку