54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net
Біжуча стрічка

ЗУСТРІЧ 36 ОЇ ОКРЕМОЇ БРИГАДИ МОРСЬКОЇ ПІХОТИ

25.10.2018

До Миколаєва із зони проведення операції об’єднаних сил повернулися бійці 36-ої окремої бригади Морської піхоти. Майже протягом року вони виконували бойові завдання із захисту південних кордонів на приморському напрямку у складі оперативно-тактичного угрупування об’єднаних сил.

         Особовий склад 36-ої окремої бригади пройшов 25-го жовтня урочистою ходою від Парку Перемоги до меморіалу "Струни пам’яті". З поверненням до мирного Миколаєва легендарних морпіхів, хлопців і дівчат вітали Командувач Військово-морськими Силами Збройних Сил України, адмірал Ігор Воронченко, Командувач Морської піхоти України, генерал – майор Юрій Содоль, голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко, голова Миколаївської обласної державної адміністрації Олексій Савченко, Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич. Цього дня військовослужбовці – хлопці і дівчата отримували військові та цивільні відзнаки і нагороди, Почесні грамоти і подяки.

         " Я вітаю з поверненням додому особовий склад бригади. Радіємо з того, що є єдиним цілим – родиною, яка стоїть на захисті України, її територіальної цілісності і незалежності, її законних інтересів. Ми разом з вами. Разом з вами подумки і у випадку надання допомоги .

         Сьогодні головне для нашої країни робите ви, робите знаходячись на передовій. Як жінка, хочу подякувати вашим другим половинкам – дружинам і чоловікам і вашим матусям.

         Від себе особисто і всього депутатського корпусу Миколаївської обласної ради я хочу щиро привітати вас із поверненням додому до Миколаєва. Сил вам, віри в Україну. Завжди чекаємо на вас, пишаємося вами. Миру всім нам, миру через перемогу",- привітала особовий склад 36-ої окремої бригади голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко.

         Звертаючись до особового складу бригади з нагоди повернення до місця постійної дислокації, Командувач Військово-морськими Силами Збройних Сил України, адмірал Ігор Воронченко однозначно дав зрозуміти, що повторення кримського сценарію на теренах України, і зокрема на півдні, військовослужбовці Морської піхоти не допустять.

         " Ми не ті, якими були у 2014 році. Криму № 2 не буде. Добре знаємо всі гібридні виклики і методи впливу на український південь. Ми знаємо, як зламати хребет всім, хто зазіхатиме на нашу землю.

         Протягом року ви виконували бойові завдання у зоні проведення операції об’єднаних сил. Свою місію ви виконали. Завдяки вашим мужнім і героїчним діям, високому професіоналізму і польовому вишкілу назви населених пунктів Широкине, Водяне, Павлополь стали символами незламного духу мосрької піхоти",- зазначив Ігор Воронченко.

         За півроку після проходження бойового злагодження 36 окрема бригада Мосрької піхоти повернеться до зони ООС .

 

Видео
Пряма трансляція
XXVІII позачергової сесії Миколаївської обласної ради
Оголошення Читати всі
2019-08-16
ЖІНКА В ПОЛІТИЦІ — ЗМІНИ В КРАЇНІ!

Фонд громади міста Херсон «Захист» оголошує конкурс на навчання жінок, які мають намір балотуватися до органів місцевого самоврядування на наступних місцевих виборах.

 

 

Детальніше
Підготовка до чергової сесіїї обласної ради
Вересень 2019
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
1
2 3 4
5 6
7
8 9 10 11 12 13
14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          
Голова облради Москаленко Вікторія Вікторівна
Пряма трансляція
XXVII позачергової сесії Миколаївської обласної ради
підписатись на розсилку