54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net

ЗУСТРІЧ 36 ОЇ ОКРЕМОЇ БРИГАДИ МОРСЬКОЇ ПІХОТИ

25.10.2018

До Миколаєва із зони проведення операції об’єднаних сил повернулися бійці 36-ої окремої бригади Морської піхоти. Майже протягом року вони виконували бойові завдання із захисту південних кордонів на приморському напрямку у складі оперативно-тактичного угрупування об’єднаних сил.

         Особовий склад 36-ої окремої бригади пройшов 25-го жовтня урочистою ходою від Парку Перемоги до меморіалу "Струни пам’яті". З поверненням до мирного Миколаєва легендарних морпіхів, хлопців і дівчат вітали Командувач Військово-морськими Силами Збройних Сил України, адмірал Ігор Воронченко, Командувач Морської піхоти України, генерал – майор Юрій Содоль, голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко, голова Миколаївської обласної державної адміністрації Олексій Савченко, Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич. Цього дня військовослужбовці – хлопці і дівчата отримували військові та цивільні відзнаки і нагороди, Почесні грамоти і подяки.

         " Я вітаю з поверненням додому особовий склад бригади. Радіємо з того, що є єдиним цілим – родиною, яка стоїть на захисті України, її територіальної цілісності і незалежності, її законних інтересів. Ми разом з вами. Разом з вами подумки і у випадку надання допомоги .

         Сьогодні головне для нашої країни робите ви, робите знаходячись на передовій. Як жінка, хочу подякувати вашим другим половинкам – дружинам і чоловікам і вашим матусям.

         Від себе особисто і всього депутатського корпусу Миколаївської обласної ради я хочу щиро привітати вас із поверненням додому до Миколаєва. Сил вам, віри в Україну. Завжди чекаємо на вас, пишаємося вами. Миру всім нам, миру через перемогу",- привітала особовий склад 36-ої окремої бригади голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко.

         Звертаючись до особового складу бригади з нагоди повернення до місця постійної дислокації, Командувач Військово-морськими Силами Збройних Сил України, адмірал Ігор Воронченко однозначно дав зрозуміти, що повторення кримського сценарію на теренах України, і зокрема на півдні, військовослужбовці Морської піхоти не допустять.

         " Ми не ті, якими були у 2014 році. Криму № 2 не буде. Добре знаємо всі гібридні виклики і методи впливу на український південь. Ми знаємо, як зламати хребет всім, хто зазіхатиме на нашу землю.

         Протягом року ви виконували бойові завдання у зоні проведення операції об’єднаних сил. Свою місію ви виконали. Завдяки вашим мужнім і героїчним діям, високому професіоналізму і польовому вишкілу назви населених пунктів Широкине, Водяне, Павлополь стали символами незламного духу мосрької піхоти",- зазначив Ігор Воронченко.

         За півроку після проходження бойового злагодження 36 окрема бригада Мосрької піхоти повернеться до зони ООС .

 

Події
Підготовка до чергової сесіїї обласної ради
Червень 2020
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        
Голова облради Москаленко Вікторія Вікторівна
підписатись на розсилку