54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net
*

" ПИТАННЯ РЕКОНСТРУКЦІЇ ДОРІГ ЄЛАНЕЦЬКОГО РАЙОНУ ПЕРЕБУВАЄ НА КОНТРОЛІ ДЕПУТАТСЬКОГО КОРПУСУ ОБЛРАДИ",- ВІКТОРІЯ МОСКАЛЕНКО І МИХАЙЛО ТАЛПА ВІДВІДАЛИ З РОБОЧОЮ ПОЇЗДКОЮ ЄЛАНЕЧЧИНУ

24.10.2018

Голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко і депутат обласної ради Михайло Талпа здійснили робочу поїздку до Єланецького району Миколаївської області. Її мета – проведення депутатського контролю виконання ремонтних робіт на автодорогах місцевого значення. Особливу увагу було приділено напрямку до села Півні. Відсутність проїзду викликала труднощі із підвезенням дітей до навчальних закладів, пасажирськими і вантажними перевезеннями. Тепер 11 кілометрів дороги відремонтовано і вкрито білощебеневою сумішшю.

         " Місцеві жителі називали цю дорогу танкодромом. Тепер ми проїхали цим автошляхом зі швидкістю 60,70 кілометрів на годину. По цій дорозі тепер спокійно можна їздити круглорічно",- зазначає депутат обласної ради Михайло Талпа.

         Під час поїздки було виявлено факти неефективного використання дорожньої техніки. Про що Вікторія Вікторівна і Михайло Володимирович відразу сповістили керівництво місцевого автодору.

         Перебуваючи на Єланеччині Вікторія Москаленко іще раз повертається до проблематики питання автодороги Н – 14. Під час зустрічі у Києві Славомір Новак особисто пообіцяв голові Миколаївської обласної ради і членам робочої групи з числа депутатів виділити на цей напрямок 1 млрд гривень. Необхідну суму буде закладено у бюджет країни. Ще до настання холодів має розпочатися робота із забезпечення проїзду на найбільш проблемних ділянках.

         " На Н- 14 буде забезпечено проїзд на ділянці Возсіятське – Водяно –Лорине. Взагалі питання ремонту доріг Єланецького району перебуває на контролі депутатського корпусу обласної ради. Все рухається у робочому режимі",- зазначила Вікторія Москаленко.

Події

 26 листопада 2019 року, о 10 годині в сесійному залі обласної ради відбудеться тридцята позачергова сесія обласної ради сьомого скликання 

--------------------------

В рамках відзначення у Миколаївській області річниць початку доленосних для України подій Помаранчевої революції та Революції Гідності, 21 листопада 2019 року о 12.00 год. відбудеться покладання квітів до пам’ятника Героям Небесної Сотні (м. Миколаїв; сквер Ради Європи на розі вул. В. Морська та вул. Садова).

В рамках проведення в області заходів до Дня пам’яті жертв голодоморів в Україні, 23 листопада 2019 року з 14.45 год. до 15.15 год. пройде скорботна хода від площі перед Кафедральним собором на вул. Садовій по проспекту Центральному, Херсонському шосе до Пам’ятного знака жертвам голодоморів в Україні (м. Миколаїв, на розі вул. Херсонське шосе та вул. Кругової);

о 15.25 год. - літія за Україну та загальнонаціональна хвилина мовчання, покладання квітів і горщиків з пшеницею до Пам’ятного знаку жертвам голодоморів в Україні та Загальноукраїнська акція «Засвіти свічку» (м. Миколаїв, на розі вул. Херсонське шосе та вул. Кругової).

Оголошення Читати всі
2019-11-15
ДО УВАГИ ГРОМАДСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ!

Відповідно до статті 51 Закону України "Про Національну поліцію", оголошується конкурс до постійної поліцейської комісії Управління поліції охорони в Миколаївській області представників громадськості.

Детальніше
Підготовка до чергової сесіїї обласної ради
Листопад 2019
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Голова облради Москаленко Вікторія Вікторівна
Пряма трансляція
XXIX позачергової сесії Миколаївської обласної ради
підписатись на розсилку