54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net

НА ЗАСІДАННІ ПОСТІЙНОЇ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ, ОХОРОНИ ЗДОРОВ`Я, МАТЕРИНСТВА, ДИТИНСТВА ТА РОЗВИТКУ ЗОН ВІДПОЧИНКУ

18.10.2018

18 жовтня 2018 року відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань соціальної політики, охорони здоров’я, материнства, дитинства, розвитку зон відпочинку та туризму. В роботі комісії взяли участь заступник голови Миколаївської обласної ради Андрій Кротов та заступник голови миколаївської обласної державної адміністрації Євген Шевченко.

 

Серйозну стурбованість та занепокоєність депутатського корпусу викликає ситуація пов’язана з використанням коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів, спрямованих на розвиток системи охорони здоров’я у сільській місцевості.

Депутати відмітили, що з метою раціонального та ефективного використання коштів субвенції голова обласної ради Москаленко В. звернулась до Прем’єр-міністра України В. Гройсмана щодо внесення змін до чинної редакції Постанови Кабінету Міністрів України від 06.12.2017 № 983 щодо придбання обладнання для закладів охорони здоров’я, що надають спеціалізовану допомогу жителям сільської місцевості, придбання автомобілів швидкої медичної допомоги класу «В» та «С».Крім того, враховуючи нагальну потребу в нових амбулаторіях в сільській місцевості, придбанні обладнання, автотранспорту та довготривалий процес будівництва запропоновано залишки коштів субвенції зберігати на рахунках спеціального фонду відповідного бюджету для здійснення відповідних витрат у 2019 році з урахуванням їх цільового призначення.

         В центрі уваги депутатів профільної постійної комісії обласної ради питання щодо матеріально-технічного забезпечення закладів охорони здоров'я області.

За ініціативою голови обласної ради Москаленко В. депутати вирішили провести спільне засідання постійних комісій обласної ради та Миколаївської міської ради з питань бюджету та охорони здоров’я в обласному онкологічному диспансері з метою координації зусиль по придбанню дороговартісного медичного обладнання (лапароскопічна стійка LAPOMED «Преміум», апарати ШВЛ 3 шт., комп’ютерний томограф, гамма-терапевтичний комплекс «Multisourse HDR», «Eckert & Ziegler BEBIG’s», радіотерапевтичний комплекс «TERABALT» ) для цього закладу.

         Активно обговорювалися звернення громадської організації «Миколаївський обласний рух підтримки осіб з інвалідністю «Сильні разом» стосовно оздоровлення дітей-інвалідів, хворих на ДЦП, в дитячому оздоровчому центрі «Орлятко», звернення депутата обласної ради      Кравченка М. про внесення на розгляд постійних комісій обласної ради та сесії обласної ради питань щодо захисту інституцій сім’ї в Україні.

Депутати підтримали звернення депутата обласної ради Демченко Т.В. щодо реконструкції діючої газової котельні Миколаївської обласної лікарні відновного лікування Миколаївської обласної ради.

За результатами розгляду зазначених питань депутатами надані відповідні рекомендації.

Наприкінці засідання постійною комісією обласної ради розглянуті питання, які пропонуються до зняття з контролю.

 

Вересень 2021
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    
Голова обласної ради Замазєєва
Ганна Володимирівна
Видео
Військова служба за контрактом у лавах Збройних Сил України 
підписатись на розсилку